Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Genç İş Adamı İbrahim AKAY Adaylık Başvurusunu Yaptı
  • Facebook da Paylaş
Genç İş Adamı İbrahim AKAY Adaylık Başvurusunu Yaptı
  • 14-11-2018
  • 0 yorum
  • 8438 okunma
Kızılcahamam'Lı genç iş adamlarından İbrahim AKAY Belediye Başkanlığına Adaylık başvurusunu yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kızılcahamam ilçe teşkilatında da hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi partiler belediye başkan adayını belirlemek için hummalı bir çalışma içerisinde.

Kızılcahamamlı genç iş adamlarından ilçemiz Yukarı Kese Köyü dernek başkanı Durmuş AKAY'ın oğlu İbrahim AKAY Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı. MHP Kızılcahamam ilçe teşkilatına giden Akay burada adaylık başvurusunu yaptı.

Başvuru için yapılan toplantıda bir açıklama yapan ilçe başkanı Muzaffer Gökmen şunları söyledi."Milliyetçi Hareket Partisine mahalli idareler seçimleri öncesi yoğun bir ilgi var, partimize bir aday adayı daha müracaat etmiş bulunmakta, kendisi bizim Yukarıkese köylüdür.Allah utandırmasın, Allah vatana millete davamıza hayırlı uğurlu etsin" dedi.

Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim AKAY ise yaptığı konuşmada" Allahın izniyle bugün ilçe başkanlığında Belediye Başkanlığı için aday adaylığına başvurmuş bulunmaktayız, temennimiz odurki diğer belediye başkan aday adaylarımız gibi ilçemize en iyi şekilde hizmettir. İnşallah bizde bu yolda ilçemize en şekilde hizmet etmek istiyoruz.Tüm hemşehrilerimize sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz" dedi.

Etiketler : Genç - İş - Adamı - İbrahim - AKAY - Adaylık - Başvurusunu - Yaptı -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın