Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Gazi Üniversitesi Rektörü Kızılcahamam'da İncelemelerde bulundu
  • Facebook da Paylaş
Gazi Üniversitesi Rektörü Kızılcahamam'da İncelemelerde bulundu
  • 14-11-2020
  • 0 yorum
  • 3482 okunma
Gazi Üniversitesi Rektörü Musa Yıldız, Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ve Gazi Üniversitesi Vakfı Başkanı Muhittin Güney ilçemiz ile ilgili yatırım istişarelerinde bulunmak üzere Kızılcahamam Kaymakamı ve Belediye başkanını makamında ziyaret etti.
Kızılcahamam Kaymakamı Can AKSOY ziyaret sonrasında sosyal medya aracılığı ile yaptığı açıklamada "Kızılcahamam’ın turizm kapasitesi her geçen gün biraz daha artıyor. Altyapı çalışmalarımız devam ederken, Kızılcahamam daha cazip bir turizm kenti olmaya yolunda hızla ilerliyor. 
Gazi Üniversitesi Rektörümüz Sayın Musa Yıldız’ın, ilçemizde bulunan Gazi Üniversitesi arazisinde sosyal ve sportif amaçlı yatırım alanlarını yerinde incelemek amaçlı saha gezisine Ankara Milletvekilimiz Sayın Zeynep Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Sayın Süleyman Acar, Gazi Üniversitesi Vakfı Başkanı Sayın Muhittin Güney, Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Ahmet Barun, MHP İlçe Başkanı Sayın Muzaffer Gökmen ve Belediyemiz teknik personeli ile eşlik ettik.
Emeği geçenlere teşekkür ediyor ve diliyorum, ilerleyen süreçte, incelenen sahada sağlıklı günlerde, örnek bir sportif sosyal tesisinin açılışında tekrar buluşuruz.temennisinde bulundu
 
 
 
.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın