Ana Sayfa  /  Spor  /  Futbol turnuvası için müracaatlar başladı.
 • Facebook da Paylaş
Futbol turnuvası için müracaatlar başladı.
 • 09-06-2010
 • 14 yorum
 • 5550 okunma
Kızılcahamam Belediyesi ve Kızılcahamamlılar derneğinin birlikte organize ettiği futbol turnuvası yapılacak.

Kızılcahamam Belediyesi ve Kızılcahamamlılar derneğinin birlikte organize ettiği futbol turnuvası yapılacak.

Kızılcahamam'da geçmiş yıllarda müthiş çekişme içerisinde geçen ve sanki lig maçlarını andıran bir heyecan ile stadları dolduran turnuvalar gibi bir turnuva için kolları sıvayan Kızılcahamam belediyesi ve Kızılcahamam'lılar derneği turnuva katılım şartnamesinide hazırladı.

15 Haziran 2010 tarihine kadar müracaatların yapılabileceği Soğuksu milli parkında bulunan güreş sahasında düzenlenecek turnuvaya futbolu seven herkes davetli.

 

KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ VE KIZILCAHAMAM’LILAR DERNEĞİNİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU FUTBOL TURNUVASI KURALLARI

KATILIM ŞARTLARI

 1. Turnuvada oynanacak müsabakalarda; Türkiye Futbol Federasyonun futbol müsabakaları kuralları geçerlidir.
 2. Turnuvaya Katılacak takımların müsabakadaki oyuncu sayısı 7+1=8 olacak; takımdaki (kadrolu)oyuncu 15 olarak belirlenecektir.
 3. Turnuvaya katılan takımlar T.C. Ziraat Bankası “Kızılcahamam Belediyesi ve Kızılcahamamlılar Derneği Futbol Turnuvası” hesabına 200 TL yatıracaktır.

Turnuvada bir üst guruba yükselen takımlar Turnuvaya ödedikleri katılım payı dışında turnuva masrafları için ek ödeme yapacaktır.

 1. Turnuva Müsabakaları; İlçemiz Soğuksu Milli Parkı içerisindeki festival alanında tertip komitesinin belirlediği saatlerde oynanacaktır.
 2. Turnuvaya katılacak Köy Takımlarındaki oyuncuların köy ikametinde gözükmeleri veya o köye ait nüfus kütük kaydında olmaları mecburi değildir.
 3. Maçlar eleme veya Lig usulü statüsünde oynanıp oynanmayacağı turnuvaya katılan takım sayılarının kesinleşmesinden sonra belli olacaktır.
 4. Turnuva hakemleri ilçemize bağlı İlk ve ortaöğretim okullarındaki Beden Eğitimi Öğretmenlerinden belirlenecektir.
 5. Turnuvada oyuncular için yaş sınırlaması yoktur.
 6. Turnuvaya Katılacak takımlar; oyuncu listelerini ve oyunculara ait nüfus kağıdı fotokopilerini, İlçe sağlık gurup başkanlığından alınacak sağlık raporu ile birlikte en geç 15 Haziran 2010 mesai saati bitimine kadar Kızılcahamam Belediyesi Basın-Yayın Halkla İlişkilere müracaat edilecektir.  
eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
 • M.Yalcınkaya   29-06-2010 12:31

  Hulisi ne verdin neyaptın neyi eleştiriyorsun pek anlamadım.ugrayacagız biz hep köyden cıktık diger maça sakat ve diger nedenlerden katılan olmadı,yedek oynatdık kayıt eksik dige hükmen yenik sayıldık bunada saygılar ,Emegi gecenlere teşekkürler,boş eleştiri yapmayalım önemli olan birlik.bereberlik dosluk amaç bu Asıl Sana YAZIKLAR OLSUN.

 • YUSUF DEMİRCAN    14-06-2010 13:27

  Çok güzel bir organizasyon emeği geçenherkesi tebrik ediyorum.Söylemeden edemiyeceğim,eğer turnuvada varsa ÜÇ BAŞ spor süpürür ağalar,Herkese şimdiden başarılar diliyorum.Maçlarda görüşmek dileğiyle.

 • sportmen   14-06-2010 09:13

  bu turnuvada seyircilerden hakemlere karşı saygılı olmalarını , sportmence maçları izlemelerini rica ediyorum... Eski turnuvalarda yaşananların yaşanmaması nı temenni ediyorum..

 • sezgin   13-06-2010 11:54

  bu 200 tl ücreti sizce de abartı değil mi? ne gider varda 200 tl para istiyorlar.üstelik yükselince ekstra para alcaklarmıs. rezillik ya bu.belediyenin sahası zaten ben 0 gider görüyorum ortada. kimsede bundan şikayetçi değil sasırdıgım en buyuk konuda bu

 • Ahmet   11-06-2010 15:07

  Organizasyon için belediyeye teşekkür ediyorum. İnşallah güzel bir turnuva olur. Bende bir K. Hamam'lı olarak turnuvada yer almak isterim. Eksik olan veya takım kurmakta zorlanan arkadaşlara duyurulur. İrtibat için [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Hayırlı Günler.

 • BULAKKOYU DERNEGİ   11-06-2010 09:28

  Kızılcahamam belediye başkanımıza ve kızılcahamalılar dernek başkanımıza şimdiden teşekkur ediyoruz.Bulakkoyu derneği olarak bu turnuvada olmak istedik tüm köylerimiz olursa daha güzel olur.Maksat yenip yenilmek değil tüm gençlik birbirini tanısın kızılcahamamlı olduklarını hatırlasın.katılacak köy takımlarımıza şimdiden başarılar.Dernek Başkanlığı

 • Recep   10-06-2010 15:57

  Bir Hemşeri olarak Kazan Belediye Başkan Yardımcısı ve Kızılcahamamlılar Dernek Başkanı Beyhan SARI ve Kızılcahamam Belediye Başkanımız Coşkun Ünal beyi bu organizeden dolayı teprik ederim

 • murat    09-06-2010 21:38

  o sahada futbol oynamak cok tehlikeli. son turnuvada yaşanan sakatlıklar ayagı kırılan insanları unutmamak lazım. umarım zemin düzelmişdir we hakemleri seçen komite biraz daha dikkatli olmayı öğrenmiştir...

 • KIZILCAHAMAMLILAR DERNEĞİ GENÇLİK KOLLARI   09-06-2010 21:21

  EDİTÖR: BÜYÜK HARFLE yazılan yorumlar yayınlanmamaktadır. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz...

 • bed.Eng.derneğinden.   09-06-2010 19:27

  Sağlıklı ve engelsiz yaşam için spor muhakkak spor şart, bunu düşünen herkes biaraya gelerek bir takım oluştırup turnuvaya katılmalı diye düşünüyoruz ,turnuvayı tertip den organize komitesinede teşekkür ediyoruz,herkese sağlıklı,engelsizdostluk,kardeşlik ve spor dolu başarılı yarınlar.

 • tahsin   09-06-2010 16:55

  Başkandan acilen bu yolun yapılmasını rica ediyoruz.Kelimenin tam anlamıyla BIKTIK.

 • Salın Köyü Geçligi   09-06-2010 13:10

  Bizlerde Geçler olarak Belediye Başkanımız Coşkun ÜNAL beye Kızılcahamamlılar Dernek Genel Başkanımız Beyhan Sarı, ya bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, Katılmamız için Köy Derneklerimizi Göreve cagırıyoruz.Haydi Güvem Deresi Dernekleri nerdesinizzzzz.

 • Kızılcahamamlılar Dernegi Üyeleri   09-06-2010 12:59

  Bizlerde Dernek Üyeleri olarak Genel Başkanımız Beyhan SARI ve Yönetim Kurulu adına Belediye Başkanımız Sayın Çoşkun ÜNAL ve Başkan Yardımcımız Cevat YÜCE ve Belediye Personelimize Teşekkür ediyoruz.

 • M.Yalcınkaya   09-06-2010 12:56

  Bir Kızılcahamamlı olarak Kızılcahamamlılar Dernegi Genel Başkanı Beyhan SARI ve Yönetim Kurulunun üç dört yıldır Ankarada ,İlcemizde hizmet ve Kültürel alanda yapdıgı faliyetleri takdirle izliyoruz Beyhan Başkanıma ve Belediye Başkanımız Coşkun ÜNAL'a gercekten Teşekkür eder Başarılarının Devamını dilerim.Haydi Köy Muhtarları köy Dernek Başkanları ile köyünüzü temsil edin.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın