Ana Sayfa  /  Spor  /  Futbol Turnuvası başladı. Hükümet Cezayı Kesti
  • Facebook da Paylaş
Futbol Turnuvası başladı. Hükümet Cezayı Kesti
  • 05-04-2016
  • 0 yorum
  • 5667 okunma
Kızılcahamam Kaymakamlık kupası Futbol turnuvası başladı.

Kızılcahamam Kaymakamlık Kupası Kamu Kurumları arası Futbol  Turnuvası bu gün yapılan müsabakaları ile başladı.Toplamda 30 gün sürecek turnuvaya 16 takım katıldı.Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü organizasyonunda yapılan turnuvanın finali 5 Mayıs tarihinde yapılacak.

4 Nisan 2015 tarihinde başlayan ve iki müsabakanın yaşandığı maçlarda açılış maçını Karayolları ile Belediye Jeotermal arasında gerçekleşti.Karayollarının önde götürdüğü turnuvanın açılış maçında, jeotermal yenik durumda oynadığı maçı ikinciyarıda toparladı maçan düşen Karayolları kendisini toparlayamaynca ilk mağlubiyetini yaşamış oldu.

Günün ikinci maçında Hükümet Konağı ile Ceza İnfaz Kurumu arasında oynandı. İki takımında dengeli birfutbol oynadığı maçın ilk yarısı 0-0 beraber tamamlandı. İkinci yarıda üstün oynayan Hükümet Konağı Kaleci Ayhan Bülbül topu kaleden alıp rakip kaleye kadar götürdü. Ceza sahası içinde kalesci ile karşı karşıya kalan Ayhan pasını verdi ve takımının 1-0 öne geçmesini sağladı. Golün ardıdnan Hükümet ikinci golude bularak rahatladı.Maçın kalan kısmında bir çok gol kaçıran hükümet konağı kendi kalesinde de bir gördü. Maçı hükümet konağı 2-1 kazanarak Adliye Ceza İnfaz Kurumuna cezayı kesmiş oldu.

Sonuçlar Şöyle:

Belediye Jeotermal 6 – Karayolları 5

Hükumet Konağı 2 – Adliye Ceza İnfaz 1

IMG 9672 copy

IMG 9673 copy

IMG 9650 copy

IMG 9668 copy

MG 9647 copy

MG 9661 copy

MG 9660 copy

MG 9661 copy

MG 9686 copy

Untitled 2 copy copy

YYY

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın