Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Esnaf Kefalet koperatifi genel kurulu yapıldı.
 • Facebook da Paylaş
Esnaf Kefalet koperatifi genel kurulu yapıldı.
 • 18-01-2009
 • 14 yorum
 • 5736 okunma
Kızılcahamam Esnaf Sanatkârlar kredi ve kefalet kooperatifi olağan Genel Kurulu Belediye Düğün salonunda saat 11:00 de yapıldı.

Kızılcahamam Esnaf Sanatkârlar kredi ve kefalet kooperatifi olağan Genel Kurulu Belediye Düğün salonunda saat 11:00 de yapıldı.

Genel kurula Belediye Başkanı Adem Özbekler, MHP Belediye Başkan Adayı Coşkun Ünal ve çok sayıda esnaf katıldı.

Kooperatif Başkanı Sami Sert tek  yönetim kurulu ve gelir gider raporlarını okumasının ardından yapılan seçimlere tek liste halinde giren Sami Serttek tekrar başkanlığa seçildi.

 

Kızılcahamam Esnaf ve sanatkarlar kredi kooperatifine tekrar seçilen Başkan Sami Serttek ve ekibine başarılar diliyoruz.

 

S.S. KIZILCAHAMAM ESNAF SANATKÂRLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ YÖNETİM VE DENETİM KURULU

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

1. Sami SERTTEK

1. Sefer AKYER

2. Mustafa DEMİRHAN

2. Ahmet ATASEVEN

3. Aytekin ÜNAL

3. Ali Aykut İPEK

4. Ali İhsan SARIOĞLU

4. Ersin AYDOĞAN

5. Ahmet ÖZKAN

5. Erdem Halis ÜNAL

6. İdris EROL

6. Muammer ACAR

7. Zafer ARSLAN

7. Murat GÜMÜŞAY

Denetim Kurulu Asil Üyeleri

Denetim Kurulu Yedek Üyeleri

1. Resul YILDIZ 1. Metin BAŞARAN
2. Hüseyin GÜLŞEN 2. Arif TAŞKIN
3. Hüseyin KALAYCI 3. Yalçın GÜZEL

 

Etiketler : Esnaf - Kefalet - koperatifi - genel - kurulu - yapıldı. -
YORUMLAR
 • Veysel BAYRAM   24-01-2009 23:04

  Sayın Sami SERTEK şahsınızı ve şahsınızda, S.S.Kızılcahamam Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifimizin Yönetim ve Denetim Kurulların da tekrar görev alan kardeşlerimi tebrik eder, asli görevleri olarak Esnafımıza ve sanatkarlarımıza ve bir STK olarak ilçemiz geneline önder hayırlı hizmetlere vesile olmaları temennisi ile başarılarının devamını dilerim Sayın STK Başkanlarım, Kızılcahamam’ın ayni ve nakdi sermayesi Kızılcahamamlıların olup, bu sermaye, temsilcileri (Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri) tarafından sevk ve idare edilmektedir. Hizmet amaçlı girdiğim Kızılcahamam Belediye Meclisi Üyeliğim süresince, bu sermayenin pasif ve menfi çalışmalarla ve hortumlaşma taktikli çalışmalar ile yok edilmekte olduğunu, bu hortumlaşmalara siyasi ikbal veya mülahazalarla destek olunması veya sesiz kalınması ile hesap sorulamadığını, bilerek zaman aşım sürelerinin doldurulduğunu ve Belediye çalışma şartları ilede, peşkeş ve hortumlaşmaların durdurulamayacağını hayret ve ibretle gördüm. Kızılcahamam’ın kısır ve proje üretmez pasif siyasetinin, aktif siyasete dönüşmesi ile peşkeş ve hortumlaşmaların kesilmesi, STK.larımızın ve bu manada Kızılcahamam’a örnek ve önder olabilecek muvazzaf veya emekli Kızılcahamam sevdalılarının önderliğinde ve üyeliğinde, karşılıksız Kızılcahamam’a hizmet amaçlı ve federasyon tipi bir. STK.kuruluşu ile mümkün olacağı, inancı ve kanaatimi bilgi ve ilgilerinize Saygılarımla sunarım. 0555 335 85 12

 • ahmet mercimekçi   23-01-2009 13:48

  kıymetli kardeşlerim, eğer esnafımızın yıllardır süren sıkıntıları hallolacaksa bir hayır duda ben edeyim. kardeşlerim, her işte olduğu gibi ülkemizin iliklerine kadar işleyen kapitalist ser- maye ekonomisi kooperatifçilik alanlarındada insanlarımızın sırtını yerden kaldırmamaktadır. halk bankası esnaflarımıza devredilsin denildi,olmadı.esnaf bankası olsun denildi yapılmadı. gerekli yasal düzenlemeler yapılarak,esnaflarımızın acilen tasarruflarını biriktirecekleri,her an ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir esnaf bankası yada finans kuruluşu kurmalarına devlet ve hükümetçe el atılması şarttır. esnaflarımızı küçük ölçekli büyük ölçekli orta ölçekli diye sınıflara ayırmadan,tamamını kucaklayacak bir finans kurumu yapılandırılmalıdır. esnaflarımızın bu finans kurumunda oluşacak birikimleri esnaflarımızı krizlere karşı koruyucu bir duvar olacaktır. tabiiki bunların olabilmesi bu mevcut hukumet dahil olmak üzere liberal kapitalist görüşte olanlara milletimizin oy vermemesi ve bunların salştanatlarına son vermesi şarttır. kollektif teşebbüslerin vücüda getirilmesi sadece karma ekonomilerde mevcuttur. liberal ekonomilerin "özelleştirme"adı altında kamuya ait millet malları haraç mezat satıldığı halde bir halk bankası bizin esnafımızdan esirgenmiştir. sosyal devlet olmak sadece kömür makarna değildir.köklü çözümdür. saygılarımla

 • YAVUZ YİĞİTER   21-01-2009 07:15

  Sami Başkanım Hayırlı Olsun Sana Herşey Yakışıyor Allaha Emanet Ol

 • kızılcahamam sponsorları   20-01-2009 16:53

  hayırlı olsun

 • lütfi   20-01-2009 15:35

  hayırlı işler hayırlı uğurlu olsun alayına başkanım çalışmalarınızı kutlarım

 • KUBİLAY HATİPOĞLU   20-01-2009 15:24

  Göreve yakışan başkan gibi başkan hayırlı ugurlu olsun Saygılar

 • SEFA DOĞAN   20-01-2009 15:22

  sayın başkan sami serttek ve yönetime başarılar diliyorum saygılarımla

 • SERPİL YILDIZ   20-01-2009 10:00

  Olağan genel kurulda seçilen yönetim ve denetim kuruluna başarılar diliyorum.

 • Ahmet YILDIZ   19-01-2009 21:00

  Esnaf Kefalet Kooperatifinin yapılan olağan kurulunda göreve seçilen yönetim ve denetim kurulu üylerini tebrik eder, görev sürelerince başarılar dilerim.

 • Erdoğan bulanık   18-01-2009 21:59

  sayın başkan sami serttek ve yönetime başarılar diliyorum

 • ömer ö.   18-01-2009 18:20

  Sami başkan hayırlı olsun . Sen belediye başkanlığına yakışıyorsun yaparsında oralarda şimdi ital başkan lafları var sen hakiki kızılcahamamlısın sana böyle söyleyemezler. Ama biz seni ithal deyilde ihrac edelim cünkü o resmin ve duruşun T.M.M. salonunda yemin töreninde gibisin.Seni biz meclise ihrac edelim saygılarımla .

 • M.Şakir Hatipoğlu   18-01-2009 17:52

  yapılan genel kurulda yeniden göreve gelmeniz ve göztermiş olduğunuz icraatlardan dolayı sevgili Başkan Sayın Sami Serttek ve arkadaşlarını kutlar başarılar dilerim

 • Hüseyin KARAGÖZ   18-01-2009 11:37

  Yeni seçilen sayın başkana ve yönetim kuruluna geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de başarılı hizmetlerinin devamını diliyorum.

 • BEDENSEL ENGELLİLER DERNEĞİNDEN   18-01-2009 08:20

  Esnaf kefalet Kooperatifinin yapılan olağan genel kurulunda yeniden göreve seçilen arkadaşlara çalışmalarında başarılar dileriz.Herkese engelsiz,sağlıklı , mutlu yarınlar ve gelecekler temenni ediyoruz.Sevgi ve saygılarımızla.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın