Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Erşahin: İnsanlar borca esir edilmiş.
  • Facebook da Paylaş
Erşahin: İnsanlar borca esir edilmiş.
  • 19-11-2009
  • 1 yorum
  • 5752 okunma
Saadet Partisi Ankara il başkanı Seyfullah ERŞAHİN parti çalışmaları kapsamında kamu kurumları ile birlikte esnaf ziyaretinde bulundu.

Saadet Partisi Ankara il başkanı parti çalışmaları kapsamında düzenledikleri her hafta bir ilçe ziyaret programında bu hafta Kızılcahamam’da ilçe teşkilatı ile birlikte kamu kurum ve esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Ankara il başkanı Seyfullah Şahin ile birlikte il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanının katıldığı program çerçevesinde ilçe Kaymakamı Bilal Çelik’i makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunan ekip daha sonra hükümet konağında bulunun kurumları ziyaret etti.

Kızılcahamam’da esnaf ziyareti de yapan il başkanı ve beraberindeki heyet ilçemizde bulunan mahalle muhtarlarını ziyaret ederek sorunları hakkında bilgi aldılar.

Saadet Partisi Ankara İl Başkanı Seyfullah ŞAHİN yaptığı açıklamada şunları söyledi. “  Ankara’dan masa başında ahkâm kesme yerine derde deva olacak önerileri üretmenin çabasını veriyoruz. Kızılcahamam ilçemiz, insanı ve doğasıyla güzel bir ilçe. Ancak bu güzelliğin üzerin bugün karamsarlıkların çöreklendiğini görüyoruz. Özellikle Ak Parti döneminde uygulanan tarım vb. politikalar ile esnafı, sanayicisi ne hallere düşürüldü, bunu hep beraber tespit ediyoruz diyen Saadet Partisi Ankara il başkanı daha sonra şunları söyledi. “içinde yaşadığımız çağa aykırı yoksullaşmaların hızlandığı, zenginin daha zengin ve fakirin daha fakir olduğu acımasız kapitalizme teslim politikalarla neler yaşandığına bir kez de Kızılcahamam ilçemizde canlı canlı şahitlik ediyoruz.

Bugün işte bunu yaşıyoruz.

Kızılcahamam ilçemizin insanları da, karın tokluğuna ve kölelikten de beter hallere rıza gösterecek şekilde borca esir edilmiş, insanları işsiz bırakılmış ve acımasız kapitalizmin tezgâhına hazır köle haline getirilmeye çalışılmıştır” dedi.

Saadet partisi il başkanı ve beraberindeki heyet daha sonra esnaf ziyareti ve köy ziyareti yaptı.

 

 

Etiketler : Erşahin: - İnsanlar - borca - esir - edilmiş. -
YORUMLAR
  • Rıfkı   20-11-2009 02:55

    Bunları kim yetiştirdi acaba?Kimlerin öğrencileri bunlar.Bunların hepsi aynı yerden gelmiyor mu?Sizin yapamadıklarınızı bunlar yapıyor.Siz de bu kadar uzun dursaydınız daha mı kötü olurdu bilemiyorum...

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın