Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Erdoğan'ı MHP'li Bahçeli'yi Ak Partili karşıladı
  • Facebook da Paylaş
Erdoğan'ı MHP'li Bahçeli'yi Ak Partili karşıladı
  • 01-01-1970
  • 0 yorum
  • 5640 okunma
Başbakan'ın Kızılcahamam'daki temaslarının yapıldığı saatlerde ise MHP lideri Devlet BAHÇELİ'de Sincan'da bir sürücü kursunun açılışına katıldı.

Başbakan'ın Kızılcahamam'daki temaslarının yapıldığı saatlerde ise MHP lideri Devlet BAHÇELİ'de Sincan'da bir sürücü kursunun açılışına katıldı. Bahçeli'ye ise AK Partili Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna eşlik etti.İktidar ile muhalefet parti liderlerinin farklı belediye başkanları tarafından karşılanması siyasette örnek hareket olarak değerlendirildi.

HOŞGELDİN AFİŞLERİ ASILDI

AK Parti'nin Kızılcahamam kampı öncesi Kızılcahamam Belediye Başkanı Coskun Ünal, Başbakan'ın ilçeye gelmesinden dolayı bilbordlara 'hoş geldin' afişleri astırmıştı. Coşkun Ünal, Başbakan'ın geçen hafta vefat eden annesi için Kızılcahamam'daki Yabanabat'ta okutulan mevlitte yalnız bırakmadı.

AK Partili Sincan Belediye Başkanı Tuna da MHPlideri Bahçeli ile bir sürücü kursunun açılışında aynı karede buluştu. Protokolde Bahçeli'nin hemen yanında oturan Tuna,MHP Genel Başkanı ile bir süre sohbet etti.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın