Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Emrullah İşler seçim sonrası Kızılcahamama teşekkür etti.
  • Facebook da Paylaş
Emrullah İşler seçim sonrası Kızılcahamama teşekkür etti.
  • 05-11-2015
  • 1 yorum
  • 5569 okunma
Ak parti bölge milletvekili Emrullah İşler ne söz verdiysek hepsini yerine getireceğiz dedi

1 Kaım 2015 milletvekili genel seçimlerinden %49,5 oyla tarihi bir rekor kıran ve tek başına iktidar olan Ak Parti milletvekilleri seçim sonrası seçildikleri bölgelere gelerek kendilerine oy veren, vermeyen herkese teşekkür ziyaretinde bulunmaya devam ediyorlar.

Ak Parti bölge milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler ve Mahmut Sami Mallı bugün kızılcahamama gelerek ilçe halkına teşekkür etti.Şehir turu atan bölge milletvekilleri ve beraberindeki heyet daha sonra seçim bürosu önünde bekleyen kalabalığa hitap etti. burada konuşan Emrullah İşler Kızılcahamamlı hemşehrilerine teşekkür ederek, seçim öncesi ne söylediysek ne söz verdiysek hepsini yerine getireceğiz, dedi. İşler konuşmasına şöyle devam etti. 1 Kasım'da Milletimiz bir destan yazdı. Bir Kasımın galibi milletimizdir, dolayısı ile bu seçimin kazananı millet olmuştur.Millet düşmanları kaybetmiştir.

Değerli kardeşlerim 7 Haziranda miletin hoşuna gitmeyen bir tablo çıktı. Seçimden kimse mutlu değildi 7 haziran akşamı herkesin yüzü asıldı, biz 7 haziranda milletin verdiği mesajı aldık ve seçim beyannamemize yansıttık.millette 1 Kasımda sandıkları patlattı.Biz sözümüzün eri bir partiyiz şimdiye kadar ne söz verdiysek hepsini yerine getirdik. Şimdi genel merkezimiz gece gündüz çalışıyor ve 100 günlük acil eylem planımız yazılıyor.Şimdide emeklilere verdiğimiz sözü tutacağız , asgari ücretlilere verdiğimiz sözü tutacağız, taşerona verdiğimiz sözü tutacağız,  gençlerimize, kadınlarımıza verdiğimiz sözleri tutacağız" dedi. 

YORUMLAR
  • Veysel BAYRAM   07-11-2015 00:42

    AK PARTRİ Kurucu/ve bugünkü liderleri ile dava arkadaşlarının 13 yılda, Merhum Erbakan liderliğindeki Milli Görüş, Türkeş liderliğindeki Milliyetçilik/Ülkücülük ve Yazıcıoğlu liderliğindeki nizam/(milliyetçilik/ülkücülük) İKELERİNİ siyasi ortama (konjonktüre) göre bir, bir hayata geçirmelerine rağmen,***** Demirel – Çiller – Yılmaz - İnönü, Baykal, Ecevit – Bahçeli yönetimindeki siyasi partilerin batırdığı T.C.yi ve tükettikleri demokrasiyi yahniden ayağa kaldırmalarına rağmen,***** Bahçeli - Kamalak - Destici liderliğinde İlkesinden sapmış partilerin, (“seçilirsek okullardan DİN(İSLAM) derslerini, DİYANETİ laikleştireceğiz/KALDIRACAĞINI taahhüt eden CHP ve terör örgütlerinin temsilcisi HDP ile FİİLİ olarak işbirliği/kader İTTİFAK yapmalarına rağmen,***** bunlardın etkisinde kalmış veya Milli görücülüğü sadece SP’de - Milliyetçi/Ülkücülüğü sadece MHP’de – Nizamsızlığı sadece BBP’de yaşanacağına sanan bazı kardeşlerimizin 7 Haziran seçimlerinde açık açık “”seçilirsek okullardan DİN(İSLAM) derslerini, DİYANETİ laikleştireceğiz/KALDIRACAĞINI taahhüt eden ”” CHP + MHP + HDP ’blok partilere oy kullandıklarını açık açık gördük. “Su uyur Darbeci ve özellikle (“Allah (cc.) muhafaza bir iktidar olsalar RTE ve dava arkadaşlarının kellesini alma hesabı yapan”) iktidarı demokrasi dışı yollarda arayan SİYASİ LİDERLER/ nemacı yandaşları siyasiler/STK/medyacılar/patronlar vb. uyumaz.” Uyumadıklarını Kayyum atamasında gördük. ***** Muhterem AK PARTİ AiLESİ. “ Mali disiplin ile güçlü/güçlenen T.C.ne asla itirazımız yok” ama bundan sonra, Mali disiplin için dolu KASAYI, KASA BOŞALTANLARA teslim edeceğinize, AK PARTİ iktidarında DOLU KASANIN ve yapılan süper yatırımların 1/10’nun doğrudan Memurun/işçinin/emeklinin/asgari ücretlinin, esnafın + çiftçinin + iş adamlarının vb. doğrudan cebine girecek şekilde vererek AK PARTİNİN ANAYASAYI TEK BAŞINA DEĞİŞTİRECEK ve daha sonraki seçimlerde TEK BAŞINA İKTİDAR OLMASI HEPİMİZİN / HEPİNİZİN VE HATTA DÜNYA MÜSLÜMANLARININ VE Türklerinin kurtuluşuna sebep olacaktır dilek ve temennisi ile, Allah (c.c) yolunuzu bahtınızı açık etsin Allah (c.c) Yâr ve Yardımcınız/mız olsun inşallah (Âmin – Âmin - Âmin) 27.10.2015

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın