Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Emrullah İşler Başbakan Yardımcısı oldu
 • Facebook da Paylaş
Emrullah İşler Başbakan Yardımcısı oldu
 • 25-12-2013
 • 39 yorum
 • 6241 okunma
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Abdullah Gül ile Köşk'te yaptığı görüşmenin ardından yeni kabineyi açıkladı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Abdullah Gül ile Köşk'te yaptığı görüşmenin ardından yeni kabineyi açıkladı.Yeni kabinede bölge milletvekilimiz Prof.Dr. Emrullah İşler Bekir Bozdağdan boşalan Başbakan yardımcılığı görevine getirildi. Cumhuriyet Tarihinde ilk kez Kızılcahamam'lı bir milletvekilinin bu göreve gelmesi ilçede büyük sevinç yarattı. Hemşehrimiz bölge milletvekilimiz  Prof.Dr.Emrullah İŞLER'e kızılcahamamhaber olarak yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz.

İŞTE YENİ KABİNEDEKİ İSİMLER

İçişleri Bakanlığı'na Efkan Ala,

Başbakan Yardımcılığına Ankara Milletvekili Emrullah İşler, 

Bekir Bozdağ Adalet Bakanlığı'na

Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına

Mevlüt Çavuşoğlu AB Bakanlığına

Fikri Işık Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına

İdris Güllüce Çevre ve Şehircilik Bakanlığına

Nihat Zeybekçi Ekonomi Bakanlığına

Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç Gençlik ve Spor Bakanlığı'na

Lütfi Elvan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'na getirildi. 

        

EMRULLAH İŞLER KİMDİR ?

İşler, 7 Ocak 1960'ta Ankara'nın Kızılcahamam ilçesine bağlı Kuşçuören köyünde doğdu.

Kral Suud Üniversitesi Eğitim Fakültesi İslami İlimler Bölümünde lisans eğitimini alan İşler, yüksek lisansını ve doktorasını Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Temel İslam Bilimleri Bölümü Tefsir Anabilim Dalında tamamladı.

Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümünde tefsir alanında yardımcı doçent olarak çalışan İşler, daha sonra Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Eğitimi Arap Dili Eğitimi Anabilim Dalında yardımcı doçent, doçent ve profesör unvanlarıyla görev yaptı.

Kazakistan ve Suudi Arabistan'da misafir öğretim üyeliği görevlerinde bulunan Emrullah İşler, Başbakan Başmüşaviri olarak çalıştı. Gazi Eğitim Fakültesi Arap Dili Eğitimi Anabilim Dalı Başkanlığı yapan İşler'in çok sayıda bilimsel kitap, makale ve bildirileri bulunuyor. Çok iyi düzeyde Arapça ve İngilizce bilen İşler, evli ve 3 çocuk babası.

 

            

 

Efkan Ala kimdir ?

Efkan Ala İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi 1987 mezunudur. Efkan Ala 1988'de kaymakamlık stajına başladı. İki yıl Sakarya Valiliği maiyet memurluğu, bir yıl İngiltere’de hizmet içi eğitimden sonra, ikişer yıl Dernekpazarı, Kabataş ilçelerinde kaymakamlık, Tunceli’de vali yardımcılığı yaptı.


 Efkan Ala İçişleri Bakanlığı’nda Eğitim Şube Müdürlüğü, İller İdaresi Daire Başkanlığı,Turizm Bakanlığı'nda Eğitim Genel Müdürlüğü ve Müşavirlik görevlerinde bulundu. Batman valiliğinden sonra 14 Eylül 2004 tarihinde Diyarbakır Valiliği'ne atanmıştır. 10 Eylül 2007 tarihi itibariyle Başbakanlık Müsteşarlığı görevine getirilmiştir. Efkan Ala Evli ve iki çocuk babasıdır.

BEKİR BOZDAĞ KİMDİR?

Bekir Bozdağ, 1 Nisan 1965 yılında Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesinde dünyaya geldi. Babasının adı Mehmet Duran, annesinin adı Nuriye’dir. İlkokul, ortaöğrenim ve lise eğitimini Yozgat’ta tamamlayan Bozdağ, Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitirdi. Yüksek lisansını Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Dinler Tarihi Anabilim dalında tamamladı.

Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Bir dönem serbest avukat olarak çalıştı. 22 ve 23. Dönemde Yozgat Milletvekili seçildi. 61. Hükümette Başbakan Yardımcılığı görevini üstlendi. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilen Bozdağ, evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

        Aile Bakanı Ayşenur İslam oldu! Ayşenur İslam kimdir?        

Başbakan Erdoğan yeni kabineyi açıkladı. Kabinenin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam oldu.

AYŞENUR İSLAM KİMDİR?

(16 Ocak 1958 -): Yazar, araştırmacı. İstanbul-Üsküdar'da doğdu. TED Ankara Kolejini, A.Ü. Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdi (1982). Yüksek lisansını DTCF'de (1985), doktorasını Gazi Üniversitesinde (1993) verdi. 1983'te Ankara Üniversitesine öğretim üyesi olarak girdi. 1994'te Kırıkkale Üniversitesine, 1999'da Başkent Üniversitesine geçti.

İlk yazısı Töre dergisinde çıktı (1980). Yazıları Türk Edebiyatı, Emel, Türk Yurdu, Bilig, Türkbilig gibi dergilerde yayınlandı.

Eserleri: Goltz Paşa, Pilevne Müdafaası-Belgelerle Türk Tarihi-Dün Bugün Yarın (A. Atalay ile, Osmanlı Türkçesinden, 1986), Turksh Epic Stories (Türk Kahramanlık Hikâyeleri, İngilizce, 1988), Türk Edebiyatı Tarihi (Nermin Öztürk ile, 2 cilt, 1994), Edebî Metinler I (Şiir-Hikaye-Roman, N. Öztürk ile, 9. bs., 2001), Edebî Metinler II (Tiyatro-Hatırat-Gezi-Biyografi-Mektup-Deneme-Hitabet, N. Öztürk ile, 9. bs., 2001).

              

Mevlüt ÇAVUŞOĞLU Kimdir ?

Mevlüt Çavuşoğlu, 5 Şubat 1968'de Alanya'da doğdu. Baba adı Osman, anne adı Fatma'dır. İş Adamı; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. ABD Long Island Üniversitesi'nde Ekonomi dalında master yaptı ve öğretim görevlisi olarak çalıştı. 1993'te Ankara Üniversitesi Avrupa Birliği Uzmanlığını tamamladı. Bilkent Üniversitesi'nde Doktora programına başladı ve daha sonra, İngiltere'de London School of Economics'te "Çevre Ekonomisi ve Sürdürülebilir Kalkınma" konusunda doktora çalışmasını sürdürdü. Aynı okulda Türk derneği Başkanlığını yürüttü. 

Çevre Bakanlığında Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) adına çalıştı. Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucu Üyesidir. 22. Dönem Antalya Milletvekili. 23. Dönem'de Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Türk Delegasyonu Başkanı, Göç, Mülteciler ve Nüfus Komisyonu Başkanı, Denetim Komisyonu Üyesi, Bosna-Hersek Eş Raportörü, Avrupa Demokratik Grup Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü oldu. İngilizce, Japonca ve Almanca bilen Çavuşoğlu, evli ve 1 çocuk babasıdır.

                  

Fikri Işık, 13 Eylül 1965'te Gümüşhane Babacan Köyü'nde doğdu. Babasının adı Tevfik, annesinin adı Mecbure'dir. Eğitimci, Ticaret; Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü'nü bitirdi. İzmit ve İstanbul'da özel okulda ingilizce ve matematik öğretmenliği yaptı. Gıda sektöründe yönetici olarak çalıştı. Tarım sektöründe bitki köklendiricisi üreten bir fabrikanın kuruluşu ve pazarlama bölümünün oluşturulmasını sağladı. ODTÜ Mezunlar Birliği Vakfı, Hereke Eğitim ve Kültür Yardımlaşma Derneği, Kızılay, Yeşilay, Ayışığı Yetim ve Öksüz Çocuklar Yardımlaşma Derneği ile Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı'nın üyesi oldu. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde Arapça bilen Işık, evli ve 4 çocuk babasıdır.

İdris Güllüce kimdir? Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını Gebze Yüksek Teknoloji Üniversitesi'nde Yönetim Organizasyon alanında tamamladı. Libya'da mühendis ve yönetici olarak çalıştı. Özel sektörde bir sanayi kuruluşunun hissedarı oldu ve Genel Müdürlüğü görevinde bulundu. Kartal Belediye Meclis Üyeliği, 3 Dönem Tuzla Belediye Başkanlığı, Üsküdar Belediye Meclis Üyeliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekilliği yaptı. Yerel Yönetimlerin Sorunları ve Çözüm Önerileri adlı bir kitabı yayınlandı. XXIII. ve XXIV. Dönem Ak Parti İstanbul milletvekilidir. Evli ve beş çocuk babasıdır. 2009-2013 yılları arasında Meclis Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu başkanı olmuş, 25 Aralık 2013 tarihi itibariyle de Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak görev yapmaktadır.

Nihat ZEYBEKÇİ Kimdir ?

Nihat Zeybekci 1961 yılında Denizli ili Tavas ilçesine bağlı Pınarlar Kasabasında doğdu.
Öğrenimini Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Uluslar arası ilişkilerde İhtisas yaptı.Daha sonra İngiltere’de South London College’de Ekonomi Eğitimi aldı.Eğitim sonrası Yurda döndü.

Bir süre İstanbul’da üst düzey Yöneticilik yaptıktan sonra Memleketi olan Denizli’ye yerleşti. Denizli’de İhracatta önemli yeri olan bir Tekstil Firmasında da üst düzey Yöneticilik yaptı. Daha sonra 1994 yılında kendi Şirketi olan Turkuaz Tekstil’i kurdu. Takip eden yıllarda kendi Sektöründe önem arz eden altı yeni Firma kurarak Ülke Ekonomisine katkıda bulundu. Bir dönem Denizli Platform sözcülüğü yaptı. Belli dönemlerde Sanayi Odası Meslek Grubunda görev aldı. Üst üste iki dönem Denizli Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçılar Birliği Başkanlığını yürüttü.28 Mart 2004 Yerel Seçimlerinde Denizli Belediye Başkanlığı görevine seçildi ve halen bu görevde devam etmektedir.
İleri derecede İngilizce ve Almanca bilen Nihat Zeybekci dört çocuk babasıdır.

,

Akif Çağatay Kılıç kimdir?

Akif Çağatay Kılıç (d. 15 Haziran 1976, Almanya) Türk siyaset bilimci ve TBMM 24. dönem Samsun milletvekili. 2011 Türkiye genel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun 5. sıra adayı olarak milletvekili seçildi. Çağatay Kılıç, 60'lı ve 70'li yıllarda Cumhuriyet Halk Partisi'nden milletvekilliği yapan İlyas Kılıç'ın torunudur.

Eğitim ve siyasi kariyeri
Akif Çağatay Kılıç, 1976 yılında Almanya'nın Siegen şehrinde doğdu. Aslen bugün Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Akif Çağatay Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı ve ailesinin Türkiye'ye dönmesiyle birlikte İstanbul Işık Lisesi'nde bir yıl okuduktan sonra, liseyi İstanbul Alman Lisesi'nde bitirdi.Lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.
Akif Çağatay Kılıç, daha sonra Sabancı Holding'in Londra Bürosu'nda satın alma uzmanı olarak bir yıl çalıştı. Siyasete Cüneyt Zapsu'nun danışmanı olarak başladı. 1 yıl süren bu görevinden sonra başbakanlığa geçerek uzun bir dönem Tayyip Erdoğan'ın özel kalem müdür yardımcılığı görevini üstlendi. Akif Çağatay Kılıç, Tayyip Erdoğan'ın yakın kurmay ekibinde yer alıp, yurtdışı gezilerinin çoğunda Erdoğan'ın tercümanlığını yaptı.

Lütfi ELVAN Kimdir ?

1962 Karaman doğumlu. Maden Yüksek Mühendisi, Ekonomist ve Planlamacı.

İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesini bitirdi. İngiltere'de Leeds Üniversitesinde maden ve yöneylem araştırması alanında, ABD'de Delaware Üniversitesinde ekonomi dalında yüksek lisanslarını yaptı. Etibank'ta yüksek mühendis olarak göreve başladı. DPT'de planlama uzman yardımcısı, uzmanı, Kalkınmada Öncelikli Yöreler Daire Başkanlığı ve Müsteşar Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

OECD Kırsal Kalkınma Grubu Başkan Yardımcılığı, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı ve AB Müzakere İzleme ve Yönlendirme Komitesi Üyesi olarak görev yaptı.

2007 yılında DPT Müsteşar Yardımcısı iken AK Parti'den milletvekili seçilen Elvan, Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanlığı, Türkiye Macaristan Dostluk Grubu Başkanlığı ve Güneydoğu Avrupa İşbirliği Süreci Türkiye Temsilciliği görevlerinde bulundu. 2011 seçimleriyle yeniden Meclis'e giren Elvan, halen Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanlığı görevini yürütüyordu.

YORUMLAR
 • Garip Mehmet   30-12-2013 12:31

  Ah teşkilat, vah teşkilat! Ağalar beyler, etmeyin eylemeyin, bu parti milyonların alın teri, göz nuru, miras yedi gibi koltukların sevdasına kapılıp yazık etmeyin bu partiye. Siyaset uzun soluklu bir iştir. Kısa günün karı anlayışıyla yapılmaz bu iş. Bu işte sırtı haluka değil, halka ve hakka dayamak gerek. Atalar, ağaca dayanma çürür, insana güvenme ölür diye boşuna dememişler. Bir gün gelir haluk biter, ama halk kalır ve hak kalır. Ağalar, beyler, bir dönem partiye kaybettirdiğiniz yeter. Bunca zamandır partinin sırtına bindiğiniz de yeter. Artık daha fazlasını beklemeyin. Çünkü halk size çok kızıyor. Sıradan seçmen sizin, kendisinin zerresi kadar parti menfatını düşünmediğinize inanıyor. Lütfen birilerinin sizi kapı dışarı etmesini beklemeyin. Sessiz sedasız bırakıp, gidin. Bu şimdiye kadar partinin hayrına yaptığınız en önemli icraat olacaktır.

 • Mehmet DERİNER   27-12-2013 22:18

  Ak Parti Gençlik Yiğit Düştüğü yerden kalkar derler.2009 da adaylığı kabul edilip parti yönetiminin entrikikaları ile adaylığı çektirilip başkasını aday göstertenler gerçi Adem Beyin yanın dada olmadılar,şimdi hevesleri kursaklarinda kaldı,MÜHİTTİN GÜNEY ADAY İnşallah 30 Mart Akşamı Kızılcahamamın Belediye Başkanı dır90 yıldır hiç bir iktidarın yapmadığını yapıp İlçemizden ,Başbakan yardımcısı atayan Hükümete ve Başbakanına teşekkürümüzü kazanmak yetmez açık ara farkla 2 ye 3 e katlayarak kazanıp teşekkürlerimizi sunmalıyız,Ankaranın 24 ilçesinide almalıyız,

  0

  0

  • kızlcahamamlı   28-12-2013 21:18

   şu ana zaten ilçemizde ne gerekiyosa yapıldı yapılmayan proje varsa bizde bileleim...

   0

   0

 • mehmet ocak   27-12-2013 18:04

  Emrullah hocama rabbimden muvaffakiyetler niyaz ediyorum rabbim utandırmasın.

 • AKPARTİ GENÇLİK   27-12-2013 15:47

  Prf.Emrullah İŞLER Hocamıza hayırlı olsun dileriz. Bu onuru , gururu bize yaşatan Başbakanımıza saygılar sunarız. Muhittin Hocamızın da Müsteşarlık makamına gelmesi en büyük temennimiz dir.

  0

  0

  • kılevra   30-12-2013 10:02

   Kardeşim bilmeden sallamayın ne müsteşarlığı. başbakan yardımcılığında öyle bir mevki yok. hemde bu işler öyle kolay değil. Muhittin Güney belediye başkan aday adayıdır. Şakşakcılığın alemi yok.

   0

   0

 • FEDERAL   27-12-2013 01:24

  bizleri unutma başkanım kızılcahamam başknetin kalbi unutma bizleri herşey için şimdiden teşkkür ederm unutulmamamk üzere...

 • Veysel BAYRAM   26-12-2013 23:46

  Özbeklerli Kardeşe, Özellikle şunu belirteyim ki Sayın Adem Özbeklerin pasif ve menfi çalışmalarını (sen ve senin gibiler ne derse desinler bunu 2009 seçimlerinde Kızılcahamam halkıda onayladı) deşifre etmem Kızılcahamama nifak sokmak milleti birbirine düşürmek değil Kızılcahamam’ı ve AK PARTİMİZİ Kızılcahamam’a ve AK PARTİMİZE zarar verenlerden kurtarma çalışmasıdır. Bak ben açık kimliğimle kerhende olsa taraf olduğum pasif ve menfi çalışmaları her zaman açık kimliğim ile yazıyorum ve yazdıklarım delil olacaksa bunu ne sen nede ben kararta bilirim. Fazla emek de istemez Hepsine Google'dan ulaşabilirsin. Sende savunduğuna ve savunduğun doğrulara güveniyorsan NOT: Aday adaylığı stratejisi ile görevde ilerleme, yeni bir makam/iş kapmak için aday adayı olanlara itibar edilmemesi ve bu bağlamda Sayın Âdem ÖZBKLERİN kişisel oy ’unun 100’ü geçmeyeceği gerekçesi ile aday adaylığı ve aday tespiti sonrası yapabileceği blöflerinin dikkate alınmaması dilek ve temennisi ile.

 • OĞUZHAN GÜRSOY   26-12-2013 19:08

  Kızılcahamamlı bir üniversite öğrencisi olarak bu haberle birlikte kendime ve hayallerime daha bir inandım... Sayın Emrullah İşler'e yeni görevinde başarılar dilerim. Allah utandırmasın... Dilerim çok güzel işlerde imzasını görürüz... Beyefendiliği, duruşu ve akademik geçmişi ile fark yaratacağını düşünüyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun.

 • adil cevaz   26-12-2013 15:33

  Sayın Hocam Başbakan yardımcım Emrullah İşler'e görevinde başarılar diliyorum.İnşallah Allah mahcup etmesin, yöremiz ve insanımız için önemli bir dönüm noktası olmuştur kendisi.İnşallah bundan sonra sadece ülkesine milletine değil memleketine, ilçesine ve onu oraya seçen asıl hemşerilerine de hayırlara vesile kılsın.Bu bağlamda Belediye başkanlığı seçimi sürecinde de artık Akpartinin kazanabileceği adayı desteklemesini, kaybetmek için ısrar etmemesini kendisinden arzu ve rica ediyoruz.

 • iyi   26-12-2013 15:13

  İnşAllah ilçemize büyük hizmetler yapar.belediye hangi parti olursa olsun amaç hizmet olsun

 • özbeklerli   26-12-2013 15:12

  Sayın editör bu forumda devamlı kin kusan bu veysel isimli şahıs kızılcahamam halkının arasına nifak sokmakta milleti birbirine düşürüp kenardan seyretmektedir. Bu kişi hakkında Kızılcahamam Cumhuriyet Başsavcığılı Kamu davası açmalıdır şahsi fikrimdir fakat ortaya attığı yalan dolan iddialar hiç yenilir yutulur cinsten değildir. Her yorumundan Adem Özbeklere kin kusan bu kişinin ömründen ömür gitmiştir hergünü ızdırap içinde geçmektedir. Allah kimseyi böyle bir duruma düşürmesin.Yıllardır Kızılcahamam Haberi takip ederim bu şahıs bütün haberlerin altına Adem Özbeklere kin kusmuştur inanmayanlar eski haberleri tek tek inceleyebilirler. Bu kişinin bir günü içinde biriktirdiği bunca kin ve nefret ile nasil geçiyor akıl erecek gibi değil. Allah hidayete erdirsin bu kişiyi başka diyecek bi söz bulamıyorum yıllardır bıktırdı artık Adem Özbekler de Adem Özbekler ben sayın başkanın yerine olsam bu şahsı direk mahkemeye veririm bu ne böyle.

 • Hacı ÜNAL   26-12-2013 14:20

  Büyük başarı ve onur. Abi Allah yardımcınız olsun.İlçemize,ülkemize hayırlı uğurlu olsun.

 • Sefer Çetin   26-12-2013 13:43

  Sayın Prof.Dr. Emrullah İşler’in Başbakan Yardımcısı olması münasebetiyle insanlar iyi temennilerini yorum yaparak bildiriyorlar, bende Ülkemiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum, fakat yapılan yorumların altında yer alan, yorumların beğenilmesi veya beğenilmemesi işaretlerinin baş başa gitmesi, İlçemizden böyle değerli bir makama gelen insana yapılan sevginin bile bölünmekte olması, beğenilmemesi, ilçe halkı olarak birlik ve beraberlik için daha çok çalışmamız gerektiğini söylüyor gibi…

 • Mahmut KAHVECİ   26-12-2013 13:00

  Sayın hocam öncelikle vatana millete hayırlı olmasını dilerim mevlam yardımcınız olsun

 • Emre Arslanoğlu   26-12-2013 12:48

  hayırlı olsun... bır kızılcahamamlı hemşerimizin bakanlar kurulunda olması gurur verıcı ınsallah yukseldıgı bu gorevde başarılı olur...yüce türk milleti için hayırlı kararlara imza atar inşallah...

 • inci60   26-12-2013 12:24

  görevini layıkiyle yapan tek bakan Suat Kılıç tı.kimi getirirsen getir yerine lop tutmaz artık

 • Ali ACAR   26-12-2013 12:03

  Sayın yeni başbakan yardımcımıza başarılar dilerim.Prof.dr.Ali Acar

 • Mehmet   26-12-2013 11:52

  Hayırlı olsun. Gurur duyduk.

 • emrullah   26-12-2013 10:51

  iş CHP ye MHP ye gelince şakır şakır ulusal haber yapıyosun ama AKP nin tescilli yolsuzluğunba hızrıslığına gelince çıt yok..sende bunu yayımlayacak etikte yok gerçide boşuna yazıyoruz

 • Yusuf ŞENGÜL(bed.Eng.Der.Bşk.)   26-12-2013 10:47

  Herkesin siyasi görüşü ne olursa olsun,Hemşerinin kötüsü olmaz,olsun'da Kızılcahamam'lı olsun,yakışır,hayırlı ve uğurlu olsun,Allah utandırmasın,başarılarının devamını temenni ediyorum.

 • Ankar_ALI   26-12-2013 10:08

  Sayın Hocama başarılar. İnanın bir Bakanlık bekliyordum, ama çok süpriz oldu. Kızılcahamam'da artık M.GÜNEY aday, Y.Mahalle kesinlikle AK PARTİ'nin, bu arada KAZAN'da. Başarılar.

 • Has Ankaralı   26-12-2013 10:06

  Hayırlı olsun...

 • Kuşcuören    26-12-2013 09:23

  Başbakan Yardımcılığına getirilen AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, 7 Ocak 1960'ta Ankara'nın Kızılcahamam ilçesine bağlı Kuşçuören köyünde doğdu. offf offf yine Kuşcuören ... Hayırlı uğurlu olsun büyük onur ilçemiz içiin.

 • Ahmet ACAR   26-12-2013 09:04

  Sayın çok değerli hemşerimiz Prof. Dr. Emrullah İŞLER hocamızın Başbakan Yardımcısı olarak atanmasından duyduğumuz memnuniyeti paylaşmak istiyorum. Hocamıza güvenimiz tamdır. ALLAH Yar ve Yardımcısı olsun. Hayırlı uğurlu olsun.

 • VaHiT   26-12-2013 08:40

  İlçe yönetiminin açıklamasını bekliyoruz dört gözle:) Bakalım nasıl ve ne şekilde bir açıklama yapabilecekler. Sayın Başkan adayları desenize ateş düstü içinize...

 • H.Hilmi Haliloğlu   26-12-2013 07:21

  Kızılcahamam tarihinde ilk defa bu denli yüksek bir görev üstlenerek tüm Kızılcahamam halkını onurlandırmış olan değerli hemşerimiz Prof Dr.Emrullah İşler'i kutlar hayırlı hizmetlere vesile olmasını dilerim. Ayrıca önümüzdeki yeni dönemde yeni Belediye Başkanımız olması kesinlik kazanmış olan Sayın Muhittin Güney'i de tebrik eder, Başbakan Yardımcımız Emrullah Beyin himaye ve destekleriyle güzel hizmetlere vesile olmasını temenni ederim.

 • Mehmet BARUN   26-12-2013 01:13

  Vatanımız milletimiz ve bölgemiz için hayırlı uğurlu olsun...HOCAM RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN

 • Fatih Mehmet TELLİ   26-12-2013 00:57

  Cumhuriyet tarihinde bir ilk,İlçemizden Bir Bakan çıkıyor.Bir Başbakan yardımcıısı Köyümün bitişiğindeki Kuşcuören köyünden Emrüllah İŞLER,Allah utandırmasın.60 küsür Hükümet kuruldu,nice Başbakan gördük,Kızılcahamamıza verdiği önem ve deger için .Teşekkürler Sayın Başbakanım.Teşekkürler AK PARTİ

  0

  0

  • arif daşdan   26-12-2013 10:37

   ilk defa gerçek adını kullanarak yorum yapan fatih telliyi kutluyorum.

   0

   0

 • Halit AYDOĞDU   26-12-2013 00:36

  Hayırlı uğurlu olsun gurur duydum..

 • Kadir FURUNCU   26-12-2013 00:20

  Çalışkan ilçemiz ve memleketimiz için sürekli çalışan Sayın Milletvekilime yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.Allah Utandırmasın,

 • Veysel BAYRAM   26-12-2013 00:19

  Şahsında Kızılcahamam'ımıza Kızılcahamam tarihinde görülmemiş ONUR getiren Muhterem Başbakan Yardımcımız Prof Dr Emrullah İŞLER Beyefendiyi (hoca efendiyi) kutlar, Bu kutlu ekibin Kızılcahamam’ımızı onurlandırdıklarında AK PARTİLİ bir Belediye Başkanı tarafından karşılanmasının artık vaciplikten çıkıp FARZ olduğunu Muhterem hemşerilerime hatırlatır, Sayın Adem ÖZBEKLER’İ 2çkez aday yaparak Kızılcahamam Belediyesinin MHP adayına devrini sağlayan Sayın Haluk İPEK’E geçmiş olsun dileklerimi sunarım. NOT: Aday adaylığı stratejisi ile görevde ilerleme, yeni bir makam/iş kapmak için aday adayı olanlara itibar edilmemesi ve bu bağlamda Sayın Âdem ÖZBKLERİN kişisel oy 'unun 100’ü geçmeyeceği gerekçesi ile aday adaylığı ve aday tespiti sonrası yapabileceği blöflerinin dikkate alınmaması dilek ve temennisi ile.

  0

  0

  • Veysel   26-12-2013 12:37

   Ağzı olan konuşuyor ...

   0

   0

 • Ferhat ÜNAL   26-12-2013 00:15

  Hayırlı olsun. Allah utandırmasın

 • Mehmet AVCI   26-12-2013 00:05

  Yakışır sayın vekilimize. Allah utandırmasın. Görevinde başarılar sayın bakanım.Allah yâr ve yardımcınız olsun....

 • DURMUŞ KARATAŞ   25-12-2013 23:55

  Bir Kızılcahamamlı olarak çok mutlu oldum, onur duydum. Hemşerimize, bütün köylülerimiz adına hayırlı olsun dileklerimizi iletir saygılar sunarım. Allah Yardımcısı olsun.

 • Fahrettin İLHAN   25-12-2013 23:51

  Başbakan Yardımcısı olarak, bizleri sevindiren Bölge Milletvekilimiz Emrullah İŞLER e yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum.

 • Ankaralı   25-12-2013 23:35

  İlçemiz adına büyük bir gelişme bir kızılcahamamlı olarak çok sevindim ülkemize hayırlı olsun...

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın