Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ekim ayı kitap kurdları belli oldu
  • Facebook da Paylaş
Ekim ayı kitap kurdları belli oldu
  • 15-11-2015
  • 0 yorum
  • 5576 okunma
Kızılcahamam'da Ekim ayının en çok kitap okuyan yetişkin, lise,ortaokul ve ilkokul düzeyindeki okuyucuları tespit edildi.

Kızılcahamam İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğü’nün 2012 yılından bu yana her ay düzenlediği ayın kitap kurtları etkinliği kütüphane otomasyon sisteminin değişmesi sebebiyle 2014 yılında kesintiye uğramıştı. Sistemin düzelmesi neticesinde bu etkinlik ekim ayı itibariyle tekrar başladı.Bu kapsamda Ekim ayının en çok kitap okuyan yetişkin, lise,ortaokul ve ilkokul düzeyindeki okuyucuları tespit edildi.

Yapılan istatistik sonucunda yetişkinler düzeyinde 11 kitapla emekli veteriner Ahmet ŞAFAK, liseler düzeyinde 7 kitapla Anadolu Lisesi  öğrencisi Gamze ATLAN,orta okullar düzeyinde 35 kitapla Çağatay O.Okulu öğrencisi Nisa Ece ÇELEBİ,ilkokullar düzeyinde 32 kitapla K.Karabekir İ.Okulu öğrencisi Osman Efe ÇELEBİ 1 ay içerisinde okuyucularımız arasından en çok kitabı okuyarak  “Ekim Ayı Kitap Kurdu” oldular.

Okuyucularımız Kitap Kurdu Belgesi, dergi ve çeşitli hediyeler ile ödüllendirildiler. Kendilerini tebrik eder, okuma alışkanlıklarının ve başarılarının hayat boyu devam etmesini dileriz…

Kütüphanemizi tanımak, etkinliklerinden haberdar olmak ve aradığınız kitabın kütüphanemizde olup olmadığını katalog taraması yaparak öğrenmek için kütüphanemizin www.kizilcahamamkutup.gov.tr adresine başvurabilirsiniz.

            

Etiketler : Ekim - ayı - kitap - kurdları - belli - oldu - -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın