Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Eğerli Başköylüler Birlik ve Beraberlik Gecesinde Biraraya Geldi.
  • Facebook da Paylaş
Eğerli Başköylüler Birlik ve Beraberlik Gecesinde Biraraya Geldi.
  • 15-12-2019
  • 0 yorum
  • 2338 okunma
Kızılcahamam Eğerli Başköy gençlerinin organize etiği birlik ve beraberlik gecesine yoğun katılım oldu

Kızılcahamam Eğerli  Başköy Derneği tarafından organize edilen ve bu sene ilki yapılan Birlik ve Beraberlik gecesinde Başköylüler bir araya geldi. Başköylüler’i birlik ve beraberlik gecesinde Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar da yalnız bırakmayarak Başköylüler’in yanında oldu.

Başköylülerin yoğun ilgi gösterdiği ve yöresel sanatçılarımızdan Başköylü Kadir Yılmaz’ın birbirinde güzel şarkılarını seslendirdiği gecede Başköylüler’in yöresel oyunları da geceye katılanlar tarafından büyük beğeni ile takip edildi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar da gecede kısa bir konuşma yaparak  “Birlik ve Beraberlik gecemizin hayırlara vesile olmasını yüce rabbimizden niyaz ediyorum. Bizlere desteklerini esirgemeyen Başköyümüze gelmekten onur duydum. Biz buraya gelmekle onur duyduk, hepinize sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum” dedi.

Başköy Mahallesi’nin Birlik ve Beraberlik Gecesine Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun, Meclis Üyeleri, Kızılcahamamlılar Derneği Genel Başkanı Beyhan Sarı, Başköy Muhtarı, Dernek Başkanı ve Başköylüler katıldı.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın