Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Doğalgaz Şehre indi hatlara gaz verildi
  • Facebook da Paylaş
Doğalgaz Şehre indi hatlara gaz verildi
  • 01-01-1970
  • 0 yorum
  • 5489 okunma
Kızılcahamam Doğalgaz Dağıtım A.Ş. yaklaşan kış ve Doğalgaz aboneliği ile ilgili bugün bir basın açıklaması yaptı.Şirketten yapılan açıklama şöyle

Kızılcahamam Doğalgaz Dağıtım A.Ş. yaklaşan kış ve Doğalgaz aboneliği ile ilgili bugün bir basın açıklaması yaptı.Şirketten yapılan açıklama şöyle 

11.10.2013 tarihinde Kızılcahamam Lisans bölgesinde yapımı tamamlanmış hatlara gaz verme işlemi tamamlanmıştır. Gerekli açıklamalar Sayın Milletvekilimiz Emrullah İşler Bey, Sayın Belediye Başkanımız Coşkun Ünal Bey tarafından kamuoyuna yapılmıştır. Öncelikle bugün itibari ile gaz verilmiş cadde ve sokaklarda yapılacak kazı çalışmalarından en az 1 gün önce Kızılcahamam Doğalgaz Dağıtım A.Ş’ye haber verilmesi çok büyük önem arz etmektedir.

15.10.2013 tarihine kadar abone olan vatandaşlarımızın gaz kullanabilmesi için öncelikle abonelik yaptırdıklarına dair belge ile tesisatlarını yaptırdıkları iç tesisat yetkili firmalarına başvurmaları gerekmektedir. Firmalar, daire içi ve kolon hattı (ortak hatlar) için projelerini çizerek onay için Kızılcahamam Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’ye online internet üzerinden projelerini gönderecek onaylanan projelerin sahipleri ile gaz kullanım sözleşmesi imzalanacak, güvence bedeli yatırdıktan sonra sayaçlar kendilerine tutanak ile teslim edilecektir. Sayaçların yerine montajından sonra yerinde tesisatların kontrolleri yapılarak Kızılcahamam Doğalgaz Dağıtım A.Ş. tarafından gaz verme işleminin tamamlandığına dair evrak ve mühürleme işlemini yapıldıktan sonra doğalgaz kullanımına başlanılabilecektir. Halkımızın dikkatine sunarız.

Kızılcahamam Doğalgaz Dağıtım A.Ş. olarak Kızılcahamam halkının geçmiş Kurban Bayramını kutlar,daha nice bayramlarda sağlık ve mutluluklar Yüce Allah' tan niyaz ederiz.

Etiketler : Doğalgaz - Şehre - indi - hatlara - gaz - verildi -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın