Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Doğa Gezginleri Derneği’nin Rotası Bu Hafta Kızılcahamam’da
  • Facebook da Paylaş
Doğa Gezginleri Derneği’nin Rotası Bu Hafta Kızılcahamam’da
  • 22-09-2020
  • 0 yorum
  • 2902 okunma
Doğa Gezginleri Derneği’nin Rotası Bu Hafta Kızılcahamam’da.

Doğa tutkunlarının vazgeçilmezi haline gelen ilçemiz, her geçen gün temiz havası ve eşsiz doğal güzellikleri ile doğa severlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. 
 

Hafta sonu  ilçemize yürüyüş etkinliği düzenleyen ‘Doğa Gezginleri Derneği’ üyeleri rotalarını bu hafta Ayvacık bölgesine çevirdiler. Grup lideri Ali Şen öncülüğünde, Kızılcahamam Belediyesi Jeopark Müzesi Sorumlusu rehberliğinde yaklaşık 17 km orman içerisinde çok güzel bir yürüyüş yaptılar. Yürüyüş sırasında katılımcılara doğanın korunmasının yanı sıra yürüyüş güzergahında bulunan bitki ve canlıların  ekolojik sisteme olan önemi de vurgulandı. Katılımcılar eşsiz güzellikte doğa fotoğrafları çekme fırsatı bulurken neşeli dakikalar geçirdiler.
 

‘Doğa Gezginleri Derneği’ üyeleri ve grup lideri Ali Şen, ilçemizden ayrılırken, Kızılcahamam Belediyesi tarafından  katılımcılara takdim edilen ilçemizin sembollerinden olan maden suyu, memba suyu ve bazlama ikramları, bu yürüyüşe yapmış olduğu katkı, ilgi ve alakadan dolayı Belediye Başkanı Süleyman  Acar’a ve ekibine teşekkürlerini ileterek, memnuniyetlerini dile getirdiler.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın