Spor (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 22.07.2018 - 22:04, Güncelleme: 22.07.2018 - 22:04

Çıtak Türkmen Futbol Turnuvasında Fikstür Belli Oldu

 

Çıtak Türkmen Futbol Turnuvasında Fikstür Belli Oldu

Kızılcahamam Çıtak Türkmen Kültür Derneği 2018 Halı Saha Futbol Turnuvası Salı günü başlıyor
Çıtak Türkmen Kültür Derneği tarafından düzenlenen 2018 Yılı Halı Saha Futbol Turnuvası Fikstürü çekildi. 24 Temmuz 15 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan turnuvaya 6 takım katılıyor. Kızılcahamam Belediyesi Muhsin Yazıcıoğlu spor kompleksinde yapılacak olan turnuvaya bütün Kızılcahamamlılar davetli 24.07.2018 Salı 17:00 Açılış 17:30 Anadolu Lisesi - Güreş Spor 18:45 Tok doyuran Bayrakcı Gençlerbirliği 26.07.2018 Perşembe 18:00 Umut Bazlama - Yalçın tavuk 28.07.2018 Cumartesi 17:30 Anadolu Lisesi - Tok Doyuran 18:45 Umut Bazlama - Güreşspor 30.07.2018 Pazartesi 17:30 Yalçın Tavuk - Bayrakcı Gençlerbirliği 18:45 Anadolu Lisesi -  Umut Bazlama 01.08.2018 Çarşamba 17:30 Yalçın Tavuk - Tok doyuran 18:45 Bayrakcı Gençlerbirliği - Güreş Spor 03.08.2018 Cuma 17:30 Anadolu Lisesi - Yalçın Tavuk 18:45 Umut Bazlama - Bayrakcı Gençlerbirliği 07.08.2018 Salı 17:30 Tok Doyuran - Güreş Spor 18:45 Anadolu Lisesi - Bayrakcı Gençlerbirliği 09.08.2018 Perşembe 17:30 Yalçın Tavuk - Güreş Spor 18:45 Umut Bazlama - Tok Doyuran 11.08.2018 Cumartesi 18.00 1. ile dördüncü yarı final maçı 13.08.2018 Pazartesi 18:00: 2 ile 3üncünün yarı final maçı 15.08.2018 Çarşamba 17:00  2 inci 3üncülük maçı 18:30 Final Maçı 20:00  Kupa ve Ödül Töreni
Kızılcahamam Çıtak Türkmen Kültür Derneği 2018 Halı Saha Futbol Turnuvası Salı günü başlıyor

Çıtak Türkmen Kültür Derneği tarafından düzenlenen 2018 Yılı Halı Saha Futbol Turnuvası Fikstürü çekildi. 24 Temmuz 15 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan turnuvaya 6 takım katılıyor.

Kızılcahamam Belediyesi Muhsin Yazıcıoğlu spor kompleksinde yapılacak olan turnuvaya bütün Kızılcahamamlılar davetli


24.07.2018 Salı 17:00 Açılış

17:30 Anadolu Lisesi - Güreş Spor

18:45 Tok doyuran Bayrakcı Gençlerbirliği

26.07.2018 Perşembe

18:00 Umut Bazlama - Yalçın tavuk

28.07.2018 Cumartesi

17:30 Anadolu Lisesi - Tok Doyuran

18:45 Umut Bazlama - Güreşspor

30.07.2018 Pazartesi

17:30 Yalçın Tavuk - Bayrakcı Gençlerbirliği

18:45 Anadolu Lisesi -  Umut Bazlama

01.08.2018 Çarşamba

17:30 Yalçın Tavuk - Tok doyuran

18:45 Bayrakcı Gençlerbirliği - Güreş Spor

03.08.2018 Cuma

17:30 Anadolu Lisesi - Yalçın Tavuk

18:45 Umut Bazlama - Bayrakcı Gençlerbirliği

07.08.2018 Salı

17:30 Tok Doyuran - Güreş Spor

18:45 Anadolu Lisesi - Bayrakcı Gençlerbirliği

09.08.2018 Perşembe

17:30 Yalçın Tavuk - Güreş Spor

18:45 Umut Bazlama - Tok Doyuran

11.08.2018 Cumartesi

18.00 1. ile dördüncü yarı final maçı

13.08.2018 Pazartesi

18:00: 2 ile 3üncünün yarı final maçı

15.08.2018 Çarşamba

17:00  2 inci 3üncülük maçı

18:30 Final Maçı

20:00  Kupa ve Ödül Töreni

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kizilcahamamhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.