Kızılcahamam (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 07.04.2015 - 13:13, Güncelleme: 07.04.2015 - 13:13

CHP Milletvekili Listeleri Belli Oldu

 

CHP Milletvekili Listeleri Belli Oldu

CHP Milletvekili aday listesi belli oldu
CHP'de tek bir yer dışında listeler tamamdı. Aday listelerinde CHP'nin Ankara 2. Bölge 1. sırası uzun süre boş kaldı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kontenjana ayrılmış bu sıraya bir kadın aday yerleştirileceğini daha önce açıklamıştı. Ankara 2. Bölge 1. sırada yer alacak o kadın adayın, Diyanet Vakfı eski Kadın Kolları Başkanı Ayşe Sucu olduğu iddia ediliyordu. Ancak o ismin Cumhuriyet Kadınları Derneği'nin 17 yıl genel başkanlığını yapan Şenal Sarıhan olduğu öğrenildi. İŞTE CHP'NİN ADAY LİSTESİ Kesinleşmiş listeye göre CHP'nin aday listesi şu şekilde;   ADANA 1. ELİF DOĞAN TÜRKMEN 2. ZÜLFİKAR İNÖNÜ  TÜMER 3. İBRAHİM ÖZDİŞ 4. AYDIN USLUPEHLİVAN 5. MUSTAFA KEMAL ÖZKAN  6. MÜZEYYEN ŞEVKİN  7. RIZA METE 8. AHMET ADIGÜZEL 9. ABDULLAH SEDAT DOĞAN 10. RUKİYE ÇİNKILIÇ 11.  AKİF KEMAL AKAY 12. MUSTAFA BİLGİLİOĞLU 13. YÜKSEL KARAASLAN  14. ORHAN SÜMER  ADIYAMAN 1. MEHMET SELÇUK TABAK 2. ABDURRAHMAN TUTDERE  3. FATMA ULUBEY 4. MEHMET KARAHAN 5. KARİP BOZKURT AFYONKARAHİSAR 1. BURCU KAYIKCI  2. MEHMET ALİ ECER   3. MEHMET TUĞRUL AKKUŞ 4. YALÇIN GÖRGÖZ 5. BEKİR KASAP  AĞRI 1. CEMİL ERHAN  2. MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN  3. MEHMET SIDDIK YEL  4. ERKAN SAYAN AMASYA 1. MUSTAFA TUNCER  2. RAMİS TOPAL  3. DEVRİM ERSOY  ANKARA 1. Bölge 1. AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN  2. NECATİ YILMAZ  3. TEKİN BİNGÖL  4. AYLİN NAZLIAKA  5. LEVENT GÖK  6. ALİ HAYDAR HAKVERDİ  7. BÜLENT KUŞOĞLU  8. HİKMET TEPE  9. GAMZE TAŞCIER  10. EMRE DOĞAN  11. SELAHATTİN EMRE  12. DURDU ÖZBOLAT  13. SEMA AKSOY  14. KAZIM SÖNMEZ  15. FARUK ÖZDEMİR  16. ERDOĞAN KILIÇ  17. BİRSEN TEMİR  18. İLYAS GÜVEN EROĞLU ANKARA 2. Bölge 1. ŞENAL SARIHAN  2. MURAT EMİR  3. AHMET HALUK KOÇ  4. NİHAT YEŞİL  5. ALİRIZA ERBAY  6. CELALETTİN KOÇ  7. SEMRA DİNÇER  8. BARIŞ OZAN  9. ALİ YILMAZ  10. SERVET ÜNSAL  11. SELMA ERGEN  12. HAYDAR DOĞAN  13. ABİDİN ŞAHİN  14. UFUK ATAÇ  ANTALYA 1. NİYAZİ NEFİ KARA  2. DENİZ BAYKAL  3. ÇETİN OSMAN  4. MUSTAFA AKAYDIN  5. DEVRİM KÖK  6. FİGEN ÇALIKUŞU  7. RAFET ZEYBEK  8. NUSRET BAYAR  9. DENİZ FİLİZ  10. SULTAN YEGEN  11. SEVİNDİK GİZLİ  12. CAVİT ARI  13. GÜRKUT ACAR  ARTVİN 1. UĞUR BAYRAK TUTAN  2. MUSA ULUTAŞ  AYDIN 1. BÜLENT TEZCAN  2. METİN LÜTFİ BAYDAR  3. HÜSEYİN YILDIZ  4. MEHMET FATİH ATAY  5. TAYFUN TALİPOĞLU  6. FERDA ÇAĞLAR ERKUT  7. FULYA ÜSTÜNDAĞ  BALIKESİR 1. MEHMET TÜM  2. AHMET AKIN  3. NAMIK HAVUTÇA  4. FİKRET ŞAHİN  5. ALİ KEMAL DEVECİLER  6. ENSAR AYTEKİN  7. İRFAN BARIŞ  8. İSMAİL AYNUR  BİLECİK 1. YAŞAR TÜZÜN 2. ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET BİNGÖL 1. AHMET BAZANCİR 2. KEMAL SATICI 3. HÜSEYİN NEGÜZEL BİTLİS 1. NASİP UYĞAN 2. MEHMET KAÇAR  3. MEVLAN KARABAĞ  BOLU 1. TANJU ÖZCAN  2. YUSUF RENKLİ 3. MEHMET BURAK COP  BURDUR 1. MEHMET GÖKER  2. KADİR KOÇ 3. OKAN KURD BURSA 1. LALE KARABIYIK  2. CEYHUN İRGİL 3. ORHAN SARIBAL 4. ERKAN AYDIN  5. NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU 6. MUSTAFA ŞENYURT 7. ASÜDE ŞENOL 8. NURAY ÇOHAN 9. İSMET KARACA 10. TAHİR GÜRHAN 11. DENİZ BAYKAL 12. ÖZGÜR ŞAHİN 13. NECATİ ŞAHİN 14. ŞADİ ÖZDEMİR 15. ERKAN DÖNMEZ 16. AYŞE ŞAHİN 17. İNAN KESER 18. METİN ÇELİK ÇANAKKALE 1. MUHARREM ERKEK 2. BÜLENT ÖZ 3. AHMET KÜÇÜK 4. ALİ SARIBAŞ ÇANKIRI 1. MURAT BERAT 2. İLHAN TEKİN ÇORUM 1. TUFAN KÖSE  2. MUHARREM BOZDOĞAN 3. DİNÇER SOLMAZ  4. SAİM TOPGÜL DENİZLİ 1. MELİKE BASMACI 2. KAZIM ARSLAN 3. GÜLİZAR BİÇER KARACA 4. ADİL DEMİR 5. AHMET DİVARCI 6. HALİS ÖDEL 7. ADNAN KESKİN DİYARBAKIR 1. MUHSİN KOÇYİĞİT 2. GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU 3. GÜLABİ ŞİMŞEK 4. MURAT UZUN 5. MAHMUT AZİZ ŞERAN 6. ASLI AÇIKGÖZ 7. MUSTAFA BOZ 8. AYŞE YELKOVAN 9. BURHAN ALTAY 10. VEYSİ ERGÜN EDİRNE 1. OKAN GAYTANCIOĞLU 2. ERDİN BİRCAN  3. GÜRKAN GÜNESER ELAZIĞ 1. FEYZİ SEPTİOĞLU 2. YAŞAR KARABULUT 3. MUSTAFA YAVUZ 4. FADİME YILMAZ ERZİNCAN 1. ERDOĞAN ÖZYALÇIN  2. YALÇIN TANRIVERDİ    ERZURUM 1. GONCA AYTAŞ 2. İSMAİL İME 3. ORHAN BOZKURT 4. DİLEK SOMUN 5. ŞABAN OTURGAN  6. EDİP CENGİZ ESKİŞEHİR 1. GAYE USLUER 2.  UTKU ÇAKIRÖZER 3. CEMAL OKAN YÜKSEL 4. ERMAN GÖLET 5. METİN TOMSUK 6. ERDAL ÇAKICIER GAZİANTEP 1. MEHMET ŞEKER 2. MEHMET GÖKDAĞ 3. ALİ PERİ 4. ALİ SAYIN 5. ERDAL GEÇİT 6. SELİM KARAHAN 7. MİRAY ÇANKAYA 8. MUSTAFA ASLAN 9. MAHMUT KOZBAŞ ​10. ADİLE MERVE ALTINBAŞ 11. SEMRA HARMAN  12. AHMET ŞAHİN SEYRAN GİRESUN 1. BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU 2. SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU  3. İBRAHİM AKGÜN 4. BASRİ GÜRSOY GÜMÜŞHANE 1.  MUSTAFA GÜLTEKİN 2. EDA ÇUBUKÇU HAKKARİ 1. YAKUP SAMİOĞLU 2. GİYASETTİN KOÇ 3. KEREM KORKMAZ HATAY 1.  HİLMİ YARAYICI 2. MEVLÜT DUDU 3. SERKAN TOPAL 4. BİROL ERTEM 5. MEHMET RİYAT 6. SUZAN ALHASOĞLU 7. SONAY AYKUT 8. MEHMET GÖZEL 9. BİLGEN DUMAN  ​10. DÖNDÜ DİLAN ISPARTA 1. İRFAN BAKIR 2. İSA ÖNDER 3. MUSTAFA CEYHAN 4. İZZET BEYDOĞAN MERSİN 1. HÜSEYİN ÇAMAK 2. DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR 3. AYTUĞ ATICI 4. MUSTAFA BAYSAN  5. SERDAL KUYUCUOĞLU 6. SİBEL GAZİ TABEL 7. EBRU ÇALIŞKAN 8. SEYİT ÖZANANAR 9. ALİ KOÇ ​10. NEVİN ZAİMOĞLU 11. CELAL ÇELİK  İSTANBUL 1. BÖLGE   1 ŞAFAK PAVEY YÜKSEK    2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ    3 GÜRSEL TEKİN    4 BARIŞ YARKADAŞ    5 MEHMET AKİF   6 MAHMUT TANAL    7 İLHAN KESİCİ    8 OĞUZ KAAN SALICI    9 İHSAN ÖZKES YÜKSEK    10 ONURSAL ADIGÜZEL    11 ALİ ÖZCAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS   12 METİN AĞIRMAN    13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT    14 CEM HAYDAR BEKTAŞ    15 BİRSEN TURSUN DEMİREL ÜNİVERSİTE DOKTOR   16 İRFAN KARACAN    17 BERHAN ŞİMŞEK    18 DERYA ŞENTÜRK    19 MUSTAFA CAN ATAKLI    20 NECDET SARAÇ    21 HASAN UZUNYAYLA    22 OSMAN TANEY KORUTÜRK   23 İLKAY ORHAN    24 ERKAN BAŞBOĞA    25 İRFAN HÜSEYİN YILDIZ    26 NURETTİN SARIBAL    27 HÜSNİYE KAYA    28 ÖZGEN NAMA   29 SÜLEYMAN GÜZEL   30 YAŞAR HASAN YALÇINKAYA    31 DOĞAN ÇAKMAK  İSTANBUL  2. BÖLGE  1 SELİNA DOĞAN   2 AYKUT ERDOĞDU    3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU    4 DURSUN ÇİÇEK    5 SÜLEYMAN SENCER AYATA    6 GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN    7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU    8 DİDEM ENGİN    9 MUSTAFA SARIGÜL    10 YÜKSEL MANSUR KILINÇ    11 CENGİZ ALP    12 ÇETİN SOYSAL    13 MELDA ONUR    14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU    15 GÜL YÜKSEL    16 ZEYNEL ÖZTÜRK    17 İNAN GÜNEY    18 DURSUN BULUT    19 ÖZGÜR KOÇAK    20 MEHMET ERCAN KARAKAŞ    21 GÜVEN KARATAŞ    22 SEYFULLAH BEYSÜLEN    23 MUSTAFA OZAN ŞER    24 TEVFİK CEM TÜZÜN    25 MEHMET SEVİGEN    26 HÜLYA GÜNTAŞ İSTANBUL 3. BÖLGE 1 BİHLUN TAMAYLIGİL   2 İLHAN CİHANER  3 ENGİN ALTAY  4 ALİ ŞEKER   5 ERDOĞAN TOPRAK   6 EREN ERDEM  7 MURAT ÖZÇELİK  8 ZEYNEL EMRE  9 MEHMET BEKAROĞLU  10 SİBEL ÖZDEMİR   11 EMİNE GÜLİZAR  12 EFKAN BOLAÇ   13 ÖZGÜR KARABAT  14 SÜLEYMAN ÇELEBİ   15 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN   16 ERHAN BOZAN  17 TÜLAY ATEŞ   18 MEHTAP ALBAYRAK  19 RIZA AKPOLAT   20 HÜSEYİN AYDOĞDU  21 KEMAL ÇEBİ  22 NURCAN ŞANLI  23 ŞAHANIM METER  24 TAŞKAN UYSAL  25 İBRAHİM YENER  26 YEGÂNE GÜLEY T 27 HÜSEYİN AKSU   28 KEMAL DENİZ BOZKURT  29 SELAMİ DEĞİRMENCİ  30 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR   31 ALİ ULVİ GÖKBULAK  İZMİR 1. BÖLGE 1 SELİN SAYEK BÖKE  2 MUSA ÇAM   3 AHMET TUNCAY ÖZKAN  4 TACETTİN BAYIR  5 ÖZCAN PURÇU  6 ALİ YİĞİT   7 MURAT BAKAN  8 MUHSİN KURT  9 ALİ HIDIR ULUDAĞ   10 EDNAN ARSLAN  11 SABRİ ERGÜL   12 SEVDA ERDAN KILIÇ   13 TURGAY BOZOĞLU İZMİR 2. BÖLGE 1 ZEYNEP ALTIOK  2 KEMAL KILIÇDAROĞLU  3 ZEKERİYA TEMİZEL  4 MUSTAFA ALİ BALBAY  5 AYTUN ÇIRAY  6 ATİLA SERTEL 7 KAMİL OKYAY SINDIR 8 ALİ ENGİN 9 HÜSEYİN SEZER 10 ÜLKÜMEN RODOPLU 11 ALİ KEMAL ELİTAŞ 12 TAHA OKAN 13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ KARS 1. ZEKİ NACİTARHAN 2. ERKAN KARAGÖZ 3. AYSEL SADAK KASTAMONU 1. AHMET CANER 2. HASAN ŞEN  3. YILMAZ KARAKOÇ KAYSERİ 1. ÇETİN ARIK 2. ALİ PAŞA TAN 3. AŞKIN GENÇ 4. FEYZULLAH KESKİN 5. TÜLİN TEMEL 6. MUSTAFA ASLAN 7. AYHAN GÜLSOY 8. MUSTAFA UTKU SARI  9. NAHİDE SEVGİ YALÇIN KIRKLARELİ 1. TÜRABİ KAYAN 2. VECDİ GÜNDOĞDU 3. MEHMET TUNA SOYKAN KIRŞEHİR 1. YILMAZ ZENGİN 2. RİFAT ERTEM KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET 2 HAYDAR AKAR 3 TAHSİN TARHAN 4 TURAN DUMLU 5 CUMA KARAVAR 6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU 7 AYHAN MUTLU 8 RASİM MERİÇ 9 ASUDE FIRAT ÖZKAN 10 KEMAL NİŞANCI 11 SABRİYE ŞAHİN KONYA 1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT 2 GÜLSÜM FİLORİNALI 3 MEHMET TURGAY BİLGE 4 ALİ CEMAL CÖMERT 5 MEHMET ALİ ÜNAL 6 ALİ SAYAR 7 DENİZ İNDİBİ ÇELİK 8 HÜSEYİN YAĞCI 9 SAİM SEZEN 10 ALİ TEKİŞ 11 MUSA GÖKÇE 12 EMİNE BALIK 13 MEHMET GAYRETLİ 14 MEHMET TOPBAŞ KÜTAHYA 1. ALİ FAZIL KASAP 2. MEHMET AYDIN 3. FİSUN YILDIZ 4. İBRAHİM SOLMAZ MALATYA 1. VELİ AĞBABA 2. HULİSİ PORGALI  3. BERNA KARADAŞ 4. MEMBA KUŞCU 5. YUSUF SÜRÜCÜ 6. ETEM KÖRÜKMEZ MANİSA 1. ÖZGÜR ÖZEL 2. MAZLUM NURLU 3. TUR YILDIZ BİÇER 4. MUSTAFA BAŞGÜLŞEN 5. SABRİ TEMEL 6. SAKİNE ÖZ 7. ABDULLAH SAKA 8. HASAN ÖREN 9. SANİYE AĞGÜL KAHRAMANMARAŞ 1. KAMİL DALKARA   2. AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI   3. EYLEM ÇAĞRAŞ   4. HİLMİ EMRE KAZANCI   5. KİBAR ÖZDEMİR   6. SELİM SÜMEN   7. FATİH VİCDAN   8. DURAN ÖZDAL   MARDİN 1. MEHMET ÇİFTSÜREN  2. MUHAMMED OLĞAÇ 3. ÖZLEM KARAMAN 4. MEHMET FIRAT İNAL 5. HAMZE EFE 6. AYDIN PAKSAK  MUĞLA 1. AKIN ÜSTÜNDAĞ 2. ÖMER SÜHA ALDAN 3. NURETTİN DEMİR 4. BURAK ERBAY 5. EMRAH DOĞU  6. SÜLEYMAN GİRGİN MUŞ 1. ŞEMSETTİN ONULER 2. FEVZİ GÜMÜŞ 3. YILDIRIM PAÇAL NEVŞEHİR 1. HİLMİ BÜLENT TEKİNER 2. CUMA YORGANCI  3. OSMAN FAHRİ ERTİK  NİĞDE 1. DOĞAN ŞAFAK 2. SEVGİ ÖZBEK 3. RAMAZAN ERTAN ORDU 1. SEYİT TORUN 2. MUSTAFA ADIGÜZEL 3. İDRİS YILDIZ 4. İSA YAZICI  5. OSMAN GÜNGÖR RİZE 1. KENAN BIYIK 2. TAHSİN OCAKLI 3. CANDAN EYÜBOĞLU SAKARYA 1. ENGİN ÖZKOÇ  2. HÜSEYİN AVNİ 3. ERDOĞAN ISIR 4. AYHAN BAL 5.  ELİF ASİYE BAŞER 6. AYŞE KILIÇ 7. ENİS CEYLAN SAMSUN 1. KEMAL ZEYBEK  2. HAYATİ TEKİN 3. NESLİHAN HANCIOĞLU 4. MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN  5. ŞABAN SEVİNÇ 6. FATMA NECİLE ÇOKAY 7. ATIF TOMRUKÇU 8. ŞEVKİ YILMAZ 9. MEHMET ATALAY SİİRT 1. FIRAT SOYSAL 2. CİNDİ EREN 3. KAMİLE BALCI SİNOP 1. BARIŞ KARADENİZ 2. MUSTAFA ACUN SİVAS 1. ALİ AKYILDIZ 2. HAYDAR GÖLBAŞI 3. ULAŞ KARASU 4. BAKİ ÇOBAN 5. İSMAİL ŞAHİN TEKİRDAĞ 1. FAİK ÖZTRAK  2. CANDAN YÜCEER 3. EMRE KÖPRÜLÜ  4. İLHAMİ ÖZCAN AYGUN 5. ARZU MANDALI SUCU 6. ŞERAFETDİN TERZİ TOKAT 1. ORHAN DÜZGÜN 2. GÜLPERİ COŞAR  3. MİNE BAŞ  4. SİNAN YAVUZ YAVAŞ 5. TAHİR YILDIRIM TRABZON 1. HALUK PEKŞEN 2. ALİ TÜREN ÖZTÜRK 3. AHMET KAYA 4. MURAT ÖZÇİLİNGİR 5. YAVUZ KARAN 6. MUSTAFA AYDIN  TUNCELİ 1. SANİYE BARUT 2. GÜRSEL EROL ŞANLIURFA 1 ALİ MURAT BUCAK  2 HASAN OĞUL  3 RESUL BEBE  4 SEDAT SAĞIR  5 İSMAİL BAHÇACI  6 MAHMUT HAN ŞAHİN  7 AKİLE YEKTAŞ  8 MUZAFFER YİĞİTBAŞI  9 KEMAL EŞSİZ  10 AHMET HELVACI  11 LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK  12 CANER ÇAMLIBEL  UŞAK 1. ÖZKAN YALIM 2. İSMET AKIN  3. MUSTAFA AYDIN VAN 1. NADİR KARTAL 2. ERKAN NÜKTE  3. GÜRGİN ASLAN 4. HATİCE GÜLENOĞLU 5. GÜLCAN İNCE 6. HAYRULLAH IRTAK 7. ABUBEKİR YEŞİLOVA 8. MUHTAR ERDOĞAN YOZGAT 1. MUHARREM İNCE 2. MURAT OCAK ZONGULDAK 1. ŞERAFETTİN TURPCU 2. ÜNAL DEMİRTAŞ 3. DENİZ YAVUZYILMAZ 4. HARUN AKIN 5. ALİ İHSAN KÖKTÜRK AKSARAY 1. MEHMET ÖZTÜRK 2. HAŞMET TEKİN ÖKÇE  3. MEHMET ALİ TOPAÇ BAYBURT 1. MURAT BÜLBÜL 2. ÖNAL AŞUT KARAMAN 1. MUSTAFA CEM KAĞNICI  2. UYGAR TALAY KIRIKKALE 1. MURAT ÇAKIRCA 2. ZİYA KAVLAK 3. HACI ARAP KARADURMUŞ BATMAN 1. CELAL AYHAN 2. AHMET DURMAZ 3. KEMAL DEMİR 4. MENDÜH DOĞRU ŞIRNAK 1. ABDULLAH GÜKÇE 2. AGİT AYKUT 3. HAVA ADİYAMAN 4. ŞAHİN ZİREK BARTIN 1. MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA 2. AYSU BANKOĞLU ARDAHAN 1. ENSAR ÖĞÜT 2. SEZGİN KAYA IĞDIR 1. ADİL AŞIRIM YALOVA 1. MUHARREM İNCE 2. MURAT OCAK KARABÜK 1. CEVDET AKAY  2. MUSTAFA AKAY KİLİS 1. MEHMET AKİF PERKER  2. ÖKKAŞ ASLANTAŞ OSMANİYE 1. NİHAT ÇERÇİ 2. MURAT KOLUÇOLAK 3. SERPİL DÜZGÜN 4. HATİCE ERDUR DÜZCE 1. ZAFER TEBER 2. ALİ FUAT ŞAŞOĞLU 3. ÖMER TAŞLI
CHP Milletvekili aday listesi belli oldu

CHP'de tek bir yer dışında listeler tamamdı. Aday listelerinde CHP'nin Ankara 2. Bölge 1. sırası uzun süre boş kaldı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kontenjana ayrılmış bu sıraya bir kadın aday yerleştirileceğini daha önce açıklamıştı.

Ankara 2. Bölge 1. sırada yer alacak o kadın adayın, Diyanet Vakfı eski Kadın Kolları Başkanı Ayşe Sucu olduğu iddia ediliyordu. Ancak o ismin Cumhuriyet Kadınları Derneği'nin 17 yıl genel başkanlığını yapan Şenal Sarıhan olduğu öğrenildi.

İŞTE CHP'NİN ADAY LİSTESİ

Kesinleşmiş listeye göre CHP'nin aday listesi şu şekilde;

 

ADANA
1. ELİF DOĞAN TÜRKMEN
2. ZÜLFİKAR İNÖNÜ  TÜMER
3. İBRAHİM ÖZDİŞ
4. AYDIN USLUPEHLİVAN
5. MUSTAFA KEMAL ÖZKAN 
6. MÜZEYYEN ŞEVKİN 
7. RIZA METE
8. AHMET ADIGÜZEL
9. ABDULLAH SEDAT DOĞAN
10. RUKİYE ÇİNKILIÇ
11.  AKİF KEMAL AKAY
12. MUSTAFA BİLGİLİOĞLU
13. YÜKSEL KARAASLAN 
14. ORHAN SÜMER 

ADIYAMAN
1. MEHMET SELÇUK TABAK
2. ABDURRAHMAN TUTDERE 
3. FATMA ULUBEY
4. MEHMET KARAHAN
5. KARİP BOZKURT

AFYONKARAHİSAR
1. BURCU KAYIKCI 
2. MEHMET ALİ ECER  
3. MEHMET TUĞRUL AKKUŞ
4. YALÇIN GÖRGÖZ
5. BEKİR KASAP 

AĞRI
1. CEMİL ERHAN 
2. MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN 
3. MEHMET SIDDIK YEL 
4. ERKAN SAYAN

AMASYA
1. MUSTAFA TUNCER 
2. RAMİS TOPAL 
3. DEVRİM ERSOY 

ANKARA 1. Bölge
1. AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN 
2. NECATİ YILMAZ 
3. TEKİN BİNGÖL 
4. AYLİN NAZLIAKA 
5. LEVENT GÖK 
6. ALİ HAYDAR HAKVERDİ 
7. BÜLENT KUŞOĞLU 
8. HİKMET TEPE 
9. GAMZE TAŞCIER 
10. EMRE DOĞAN 
11. SELAHATTİN EMRE 
12. DURDU ÖZBOLAT 
13. SEMA AKSOY 
14. KAZIM SÖNMEZ 
15. FARUK ÖZDEMİR 
16. ERDOĞAN KILIÇ 
17. BİRSEN TEMİR 
18. İLYAS GÜVEN EROĞLU

ANKARA 2. Bölge
1. ŞENAL SARIHAN 
2. MURAT EMİR 
3. AHMET HALUK KOÇ 
4. NİHAT YEŞİL 
5. ALİRIZA ERBAY 
6. CELALETTİN KOÇ 
7. SEMRA DİNÇER 
8. BARIŞ OZAN 
9. ALİ YILMAZ 
10. SERVET ÜNSAL 
11. SELMA ERGEN 
12. HAYDAR DOĞAN 
13. ABİDİN ŞAHİN 
14. UFUK ATAÇ 

ANTALYA
1. NİYAZİ NEFİ KARA 
2. DENİZ BAYKAL 
3. ÇETİN OSMAN 
4. MUSTAFA AKAYDIN 
5. DEVRİM KÖK 
6. FİGEN ÇALIKUŞU 
7. RAFET ZEYBEK 
8. NUSRET BAYAR 
9. DENİZ FİLİZ 
10. SULTAN YEGEN 
11. SEVİNDİK GİZLİ 
12. CAVİT ARI 
13. GÜRKUT ACAR 

ARTVİN
1. UĞUR BAYRAK TUTAN 
2. MUSA ULUTAŞ 

AYDIN
1. BÜLENT TEZCAN 
2. METİN LÜTFİ BAYDAR 
3. HÜSEYİN YILDIZ 
4. MEHMET FATİH ATAY 
5. TAYFUN TALİPOĞLU 
6. FERDA ÇAĞLAR ERKUT 
7. FULYA ÜSTÜNDAĞ 

BALIKESİR
1. MEHMET TÜM 
2. AHMET AKIN 
3. NAMIK HAVUTÇA 
4. FİKRET ŞAHİN 
5. ALİ KEMAL DEVECİLER 
6. ENSAR AYTEKİN 
7. İRFAN BARIŞ 
8. İSMAİL AYNUR 

BİLECİK
1. YAŞAR TÜZÜN
2. ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET

BİNGÖL
1. AHMET BAZANCİR
2. KEMAL SATICI
3. HÜSEYİN NEGÜZEL

BİTLİS
1. NASİP UYĞAN
2. MEHMET KAÇAR 
3. MEVLAN KARABAĞ 

BOLU
1. TANJU ÖZCAN 
2. YUSUF RENKLİ
3. MEHMET BURAK COP 

BURDUR
1. MEHMET GÖKER 
2. KADİR KOÇ
3. OKAN KURD

BURSA
1. LALE KARABIYIK 
2. CEYHUN İRGİL
3. ORHAN SARIBAL
4. ERKAN AYDIN 
5. NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU
6. MUSTAFA ŞENYURT
7. ASÜDE ŞENOL
8. NURAY ÇOHAN
9. İSMET KARACA
10. TAHİR GÜRHAN
11. DENİZ BAYKAL
12. ÖZGÜR ŞAHİN
13. NECATİ ŞAHİN
14. ŞADİ ÖZDEMİR
15. ERKAN DÖNMEZ
16. AYŞE ŞAHİN
17. İNAN KESER
18. METİN ÇELİK

ÇANAKKALE
1. MUHARREM ERKEK
2. BÜLENT ÖZ
3. AHMET KÜÇÜK
4. ALİ SARIBAŞ

ÇANKIRI
1. MURAT BERAT
2. İLHAN TEKİN

ÇORUM
1. TUFAN KÖSE 
2. MUHARREM BOZDOĞAN
3. DİNÇER SOLMAZ 
4. SAİM TOPGÜL

DENİZLİ
1. MELİKE BASMACI
2. KAZIM ARSLAN
3. GÜLİZAR BİÇER KARACA
4. ADİL DEMİR
5. AHMET DİVARCI
6. HALİS ÖDEL
7. ADNAN KESKİN

DİYARBAKIR
1. MUHSİN KOÇYİĞİT
2. GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU
3. GÜLABİ ŞİMŞEK
4. MURAT UZUN
5. MAHMUT AZİZ ŞERAN
6. ASLI AÇIKGÖZ
7. MUSTAFA BOZ
8. AYŞE YELKOVAN
9. BURHAN ALTAY
10. VEYSİ ERGÜN

EDİRNE
1. OKAN GAYTANCIOĞLU
2. ERDİN BİRCAN 
3. GÜRKAN GÜNESER

ELAZIĞ
1. FEYZİ SEPTİOĞLU
2. YAŞAR KARABULUT
3. MUSTAFA YAVUZ
4. FADİME YILMAZ

ERZİNCAN
1. ERDOĞAN ÖZYALÇIN 
2. YALÇIN TANRIVERDİ 
 

ERZURUM
1. GONCA AYTAŞ
2. İSMAİL İME
3. ORHAN BOZKURT
4. DİLEK SOMUN
5. ŞABAN OTURGAN 
6. EDİP CENGİZ

ESKİŞEHİR
1. GAYE USLUER
2.  UTKU ÇAKIRÖZER
3. CEMAL OKAN YÜKSEL
4. ERMAN GÖLET
5. METİN TOMSUK
6. ERDAL ÇAKICIER

GAZİANTEP
1. MEHMET ŞEKER
2. MEHMET GÖKDAĞ
3. ALİ PERİ
4. ALİ SAYIN
5. ERDAL GEÇİT
6. SELİM KARAHAN
7. MİRAY ÇANKAYA
8. MUSTAFA ASLAN
9. MAHMUT KOZBAŞ
​10. ADİLE MERVE ALTINBAŞ
11. SEMRA HARMAN 
12. AHMET ŞAHİN SEYRAN

GİRESUN
1. BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU
2. SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU 
3. İBRAHİM AKGÜN
4. BASRİ GÜRSOY

GÜMÜŞHANE
1.  MUSTAFA GÜLTEKİN
2. EDA ÇUBUKÇU

HAKKARİ
1. YAKUP SAMİOĞLU
2. GİYASETTİN KOÇ
3. KEREM KORKMAZ

HATAY
1.  HİLMİ YARAYICI
2. MEVLÜT DUDU
3. SERKAN TOPAL
4. BİROL ERTEM
5. MEHMET RİYAT
6. SUZAN ALHASOĞLU
7. SONAY AYKUT
8. MEHMET GÖZEL
9. BİLGEN DUMAN 
​10. DÖNDÜ DİLAN

ISPARTA
1. İRFAN BAKIR
2. İSA ÖNDER
3. MUSTAFA CEYHAN
4. İZZET BEYDOĞAN

MERSİN
1. HÜSEYİN ÇAMAK
2. DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR
3. AYTUĞ ATICI
4. MUSTAFA BAYSAN 
5. SERDAL KUYUCUOĞLU
6. SİBEL GAZİ TABEL
7. EBRU ÇALIŞKAN
8. SEYİT ÖZANANAR
9. ALİ KOÇ
​10. NEVİN ZAİMOĞLU
11. CELAL ÇELİK 

İSTANBUL 1. BÖLGE

  1 ŞAFAK PAVEY YÜKSEK 
  2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ 
  3 GÜRSEL TEKİN 
  4 BARIŞ YARKADAŞ 
  5 MEHMET AKİF
  6 MAHMUT TANAL 
  7 İLHAN KESİCİ 
  8 OĞUZ KAAN SALICI 
  9 İHSAN ÖZKES YÜKSEK 
  10 ONURSAL ADIGÜZEL 
  11 ALİ ÖZCAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
  12 METİN AĞIRMAN 
  13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT 
  14 CEM HAYDAR BEKTAŞ 
  15 BİRSEN TURSUN DEMİREL ÜNİVERSİTE DOKTOR
  16 İRFAN KARACAN 
  17 BERHAN ŞİMŞEK 
  18 DERYA ŞENTÜRK 
  19 MUSTAFA CAN ATAKLI 
  20 NECDET SARAÇ 
  21 HASAN UZUNYAYLA 
  22 OSMAN TANEY KORUTÜRK
  23 İLKAY ORHAN 
  24 ERKAN BAŞBOĞA 
  25 İRFAN HÜSEYİN YILDIZ 
  26 NURETTİN SARIBAL 
  27 HÜSNİYE KAYA 
  28 ÖZGEN NAMA
  29 SÜLEYMAN GÜZEL
  30 YAŞAR HASAN YALÇINKAYA 
  31 DOĞAN ÇAKMAK 

İSTANBUL  2. BÖLGE

 1 SELİNA DOĞAN 
 2 AYKUT ERDOĞDU  
 3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU  
 4 DURSUN ÇİÇEK  
 5 SÜLEYMAN SENCER AYATA  
 6 GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN  
 7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU  
 8 DİDEM ENGİN  
 9 MUSTAFA SARIGÜL  
 10 YÜKSEL MANSUR KILINÇ  
 11 CENGİZ ALP  
 12 ÇETİN SOYSAL  
 13 MELDA ONUR  
 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU  
 15 GÜL YÜKSEL  
 16 ZEYNEL ÖZTÜRK  
 17 İNAN GÜNEY  
 18 DURSUN BULUT  
 19 ÖZGÜR KOÇAK  
 20 MEHMET ERCAN KARAKAŞ  
 21 GÜVEN KARATAŞ  
 22 SEYFULLAH BEYSÜLEN  
 23 MUSTAFA OZAN ŞER  
 24 TEVFİK CEM TÜZÜN  
 25 MEHMET SEVİGEN  
 26 HÜLYA GÜNTAŞ

İSTANBUL 3. BÖLGE
1 BİHLUN TAMAYLIGİL  
2 İLHAN CİHANER 
3 ENGİN ALTAY 
4 ALİ ŞEKER  
5 ERDOĞAN TOPRAK  
6 EREN ERDEM 
7 MURAT ÖZÇELİK 
8 ZEYNEL EMRE 
9 MEHMET BEKAROĞLU 
10 SİBEL ÖZDEMİR  
11 EMİNE GÜLİZAR 
12 EFKAN BOLAÇ  
13 ÖZGÜR KARABAT 
14 SÜLEYMAN ÇELEBİ  
15 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN  
16 ERHAN BOZAN 
17 TÜLAY ATEŞ  
18 MEHTAP ALBAYRAK 
19 RIZA AKPOLAT  
20 HÜSEYİN AYDOĞDU 
21 KEMAL ÇEBİ 
22 NURCAN ŞANLI 
23 ŞAHANIM METER 
24 TAŞKAN UYSAL 
25 İBRAHİM YENER 
26 YEGÂNE GÜLEY T
27 HÜSEYİN AKSU  
28 KEMAL DENİZ BOZKURT 
29 SELAMİ DEĞİRMENCİ 
30 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR  
31 ALİ ULVİ GÖKBULAK 

İZMİR 1. BÖLGE
1 SELİN SAYEK BÖKE 
2 MUSA ÇAM  
3 AHMET TUNCAY ÖZKAN 
4 TACETTİN BAYIR 
5 ÖZCAN PURÇU 
6 ALİ YİĞİT  
7 MURAT BAKAN 
8 MUHSİN KURT 
9 ALİ HIDIR ULUDAĞ  
10 EDNAN ARSLAN 
11 SABRİ ERGÜL  
12 SEVDA ERDAN KILIÇ  
13 TURGAY BOZOĞLU

İZMİR 2. BÖLGE
1 ZEYNEP ALTIOK 
2 KEMAL KILIÇDAROĞLU 
3 ZEKERİYA TEMİZEL 
4 MUSTAFA ALİ BALBAY 
5 AYTUN ÇIRAY 
6 ATİLA SERTEL
7 KAMİL OKYAY SINDIR
8 ALİ ENGİN
9 HÜSEYİN SEZER
10 ÜLKÜMEN RODOPLU
11 ALİ KEMAL ELİTAŞ
12 TAHA OKAN
13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ

KARS
1. ZEKİ NACİTARHAN
2. ERKAN KARAGÖZ
3. AYSEL SADAK

KASTAMONU
1. AHMET CANER
2. HASAN ŞEN 
3. YILMAZ KARAKOÇ

KAYSERİ
1. ÇETİN ARIK
2. ALİ PAŞA TAN
3. AŞKIN GENÇ
4. FEYZULLAH KESKİN
5. TÜLİN TEMEL
6. MUSTAFA ASLAN
7. AYHAN GÜLSOY
8. MUSTAFA UTKU SARI 
9. NAHİDE SEVGİ YALÇIN

KIRKLARELİ
1. TÜRABİ KAYAN
2. VECDİ GÜNDOĞDU
3. MEHMET TUNA SOYKAN

KIRŞEHİR
1. YILMAZ ZENGİN
2. RİFAT ERTEM

KOCAELİ
1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET
2 HAYDAR AKAR
3 TAHSİN TARHAN
4 TURAN DUMLU
5 CUMA KARAVAR
6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU
7 AYHAN MUTLU
8 RASİM MERİÇ
9 ASUDE FIRAT ÖZKAN
10 KEMAL NİŞANCI
11 SABRİYE ŞAHİN

KONYA
1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT
2 GÜLSÜM FİLORİNALI
3 MEHMET TURGAY BİLGE
4 ALİ CEMAL CÖMERT
5 MEHMET ALİ ÜNAL
6 ALİ SAYAR
7 DENİZ İNDİBİ ÇELİK
8 HÜSEYİN YAĞCI
9 SAİM SEZEN
10 ALİ TEKİŞ
11 MUSA GÖKÇE
12 EMİNE BALIK
13 MEHMET GAYRETLİ
14 MEHMET TOPBAŞ

KÜTAHYA
1. ALİ FAZIL KASAP
2. MEHMET AYDIN
3. FİSUN YILDIZ
4. İBRAHİM SOLMAZ

MALATYA
1. VELİ AĞBABA
2. HULİSİ PORGALI 
3. BERNA KARADAŞ
4. MEMBA KUŞCU
5. YUSUF SÜRÜCÜ
6. ETEM KÖRÜKMEZ

MANİSA
1. ÖZGÜR ÖZEL
2. MAZLUM NURLU
3. TUR YILDIZ BİÇER
4. MUSTAFA BAŞGÜLŞEN
5. SABRİ TEMEL
6. SAKİNE ÖZ
7. ABDULLAH SAKA
8. HASAN ÖREN
9. SANİYE AĞGÜL

KAHRAMANMARAŞ
1. KAMİL DALKARA  
2. AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI  
3. EYLEM ÇAĞRAŞ  
4. HİLMİ EMRE KAZANCI  
5. KİBAR ÖZDEMİR  
6. SELİM SÜMEN  
7. FATİH VİCDAN  
8. DURAN ÖZDAL  

MARDİN
1. MEHMET ÇİFTSÜREN 
2. MUHAMMED OLĞAÇ
3. ÖZLEM KARAMAN
4. MEHMET FIRAT İNAL
5. HAMZE EFE
6. AYDIN PAKSAK 

MUĞLA
1. AKIN ÜSTÜNDAĞ
2. ÖMER SÜHA ALDAN
3. NURETTİN DEMİR
4. BURAK ERBAY
5. EMRAH DOĞU 
6. SÜLEYMAN GİRGİN

MUŞ
1. ŞEMSETTİN ONULER
2. FEVZİ GÜMÜŞ
3. YILDIRIM PAÇAL

NEVŞEHİR
1. HİLMİ BÜLENT TEKİNER
2. CUMA YORGANCI 
3. OSMAN FAHRİ ERTİK 

NİĞDE
1. DOĞAN ŞAFAK
2. SEVGİ ÖZBEK
3. RAMAZAN ERTAN

ORDU
1. SEYİT TORUN
2. MUSTAFA ADIGÜZEL
3. İDRİS YILDIZ
4. İSA YAZICI 
5. OSMAN GÜNGÖR

RİZE
1. KENAN BIYIK
2. TAHSİN OCAKLI
3. CANDAN EYÜBOĞLU

SAKARYA
1. ENGİN ÖZKOÇ 
2. HÜSEYİN AVNİ
3. ERDOĞAN ISIR
4. AYHAN BAL
5.  ELİF ASİYE BAŞER
6. AYŞE KILIÇ
7. ENİS CEYLAN

SAMSUN
1. KEMAL ZEYBEK 
2. HAYATİ TEKİN
3. NESLİHAN HANCIOĞLU
4. MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN 
5. ŞABAN SEVİNÇ
6. FATMA NECİLE ÇOKAY
7. ATIF TOMRUKÇU
8. ŞEVKİ YILMAZ
9. MEHMET ATALAY

SİİRT
1. FIRAT SOYSAL
2. CİNDİ EREN
3. KAMİLE BALCI

SİNOP
1. BARIŞ KARADENİZ
2. MUSTAFA ACUN

SİVAS
1. ALİ AKYILDIZ
2. HAYDAR GÖLBAŞI
3. ULAŞ KARASU
4. BAKİ ÇOBAN
5. İSMAİL ŞAHİN

TEKİRDAĞ
1. FAİK ÖZTRAK 
2. CANDAN YÜCEER
3. EMRE KÖPRÜLÜ 
4. İLHAMİ ÖZCAN AYGUN
5. ARZU MANDALI SUCU
6. ŞERAFETDİN TERZİ

TOKAT
1. ORHAN DÜZGÜN
2. GÜLPERİ COŞAR 
3. MİNE BAŞ 
4. SİNAN YAVUZ YAVAŞ
5. TAHİR YILDIRIM

TRABZON
1. HALUK PEKŞEN
2. ALİ TÜREN ÖZTÜRK
3. AHMET KAYA
4. MURAT ÖZÇİLİNGİR
5. YAVUZ KARAN
6. MUSTAFA AYDIN 

TUNCELİ
1. SANİYE BARUT
2. GÜRSEL EROL

ŞANLIURFA
1 ALİ MURAT BUCAK 
2 HASAN OĞUL 
3 RESUL BEBE 
4 SEDAT SAĞIR 
5 İSMAİL BAHÇACI 
6 MAHMUT HAN ŞAHİN 
7 AKİLE YEKTAŞ 
8 MUZAFFER YİĞİTBAŞI 
9 KEMAL EŞSİZ 
10 AHMET HELVACI 
11 LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK 
12 CANER ÇAMLIBEL 

UŞAK
1. ÖZKAN YALIM
2. İSMET AKIN 
3. MUSTAFA AYDIN

VAN
1. NADİR KARTAL
2. ERKAN NÜKTE 
3. GÜRGİN ASLAN
4. HATİCE GÜLENOĞLU
5. GÜLCAN İNCE
6. HAYRULLAH IRTAK
7. ABUBEKİR YEŞİLOVA
8. MUHTAR ERDOĞAN

YOZGAT
1. MUHARREM İNCE
2. MURAT OCAK

ZONGULDAK
1. ŞERAFETTİN TURPCU
2. ÜNAL DEMİRTAŞ
3. DENİZ YAVUZYILMAZ
4. HARUN AKIN
5. ALİ İHSAN KÖKTÜRK

AKSARAY
1. MEHMET ÖZTÜRK
2. HAŞMET TEKİN ÖKÇE 
3. MEHMET ALİ TOPAÇ

BAYBURT
1. MURAT BÜLBÜL
2. ÖNAL AŞUT

KARAMAN
1. MUSTAFA CEM KAĞNICI 
2. UYGAR TALAY

KIRIKKALE
1. MURAT ÇAKIRCA
2. ZİYA KAVLAK
3. HACI ARAP KARADURMUŞ

BATMAN
1. CELAL AYHAN
2. AHMET DURMAZ
3. KEMAL DEMİR
4. MENDÜH DOĞRU

ŞIRNAK
1. ABDULLAH GÜKÇE
2. AGİT AYKUT
3. HAVA ADİYAMAN
4. ŞAHİN ZİREK

BARTIN
1. MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA
2. AYSU BANKOĞLU

ARDAHAN
1. ENSAR ÖĞÜT
2. SEZGİN KAYA

IĞDIR
1. ADİL AŞIRIM

YALOVA
1. MUHARREM İNCE
2. MURAT OCAK

KARABÜK
1. CEVDET AKAY 
2. MUSTAFA AKAY

KİLİS
1. MEHMET AKİF PERKER 
2. ÖKKAŞ ASLANTAŞ

OSMANİYE
1. NİHAT ÇERÇİ
2. MURAT KOLUÇOLAK
3. SERPİL DÜZGÜN
4. HATİCE ERDUR

DÜZCE
1. ZAFER TEBER
2. ALİ FUAT ŞAŞOĞLU
3. ÖMER TAŞLI

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kizilcahamamhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.