Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  CHP Belediye Başkan Adayı Yüksel ALTUN Belediye Başkanlığını Kazancağız
  • Facebook da Paylaş
CHP Belediye Başkan Adayı Yüksel ALTUN Belediye Başkanlığını Kazancağız
  • 24-01-2019
  • 2 yorum
  • 4303 okunma
CHP Kızılcahamam Belediye başkan adayı Yüksel ALTUN yerel seçimler öncesi iddialı konuştu

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimlere 66 gün kaldı.Kızılcahamam Belediye Başkan adayı olarak saha ilk çıkan CHP Kızılcahamam İlçe Başkanı Yüksel ALTUN oldu.Daha sonra ortaya çıkan ittifak, iyi parti derken Kızılcahamam'da CHP ve İyi Parti adayları belli olmasına karşın ittifakın adayı kim olacak henüz açıklamış değil.

CHP Kızılcahamam İlçe Başkanı ve aynı zamanda Belediye Başkan Adayı Yüksel ALTUN çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu yerel seçimlerde ittifakın ve CHP nin adayının kendisinin olacağını dile getirerek, bu dönem ilçede Belediye Başkanlığını kazanacaklarını ifade etti.

Yüksel ALTUN Kızılcahamam Habere yaptığı açıklamada "Kimseye söz ver Kızılcahamam az bekle biz geliyoruz" diyen ALTUN şunları söyledi, Ankara'da adayları resmi olarak heniz açıklanmamış 10-15 ilçe var bunlarında bugün yarın açıklanmasını bekiyoruz, ben partimin adayıyım çalışmalarıma bütün hızıyla devam ediyorum, bu seçimlerde CHP olarak belediye başkanlığını kazanacağımıza inanıyorum, ve bu  yönde çalışmalarımız arkadaşlarımızla birlikte devam ediyor.

Kızılcahamam'da Belediye Başkan adayı olacağıma inanıyorum, ama partim bunun dışında bir karar verirse bunada söyleyecek bir lafımız olmaz aynı şekilde çalışmaya devam ededecğiz" dedi.

YORUMLAR
  • has ankaralı   25-01-2019 02:19

    bence kızılcahamamda iyi parti aday çıkartsa daha iyi olur

  • hüseyin aydın   24-01-2019 17:50

    kendileri kızılcahamamlı deyil çankırılı

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın