Ana Sayfa  /  Belediyeden Haber  /  Çanakkale gezisine yoğun ilgi
 • Facebook da Paylaş
Çanakkale gezisine yoğun ilgi
 • 25-03-2010
 • 5 yorum
 • 5472 okunma
Çanakkale zaferinin 95.yıl dönümü etkinlikleri nedeni ile Kızılcahamam Belediyesi Cuma günü 1500 Kızılcahamamlıyı savaşın yaşandığı bölge olan Çanakkale ye götürüyor.

Çanakkale zaferinin 95.yıl dönümü etkinlikleri nedeni ile Kızılcahamam Belediyesi 1500 Kızılcahamamlıyı savaşın yaşandığı bölge olan Çanakkale ye götürüyor.

 

Ücretsiz olarak düzenlenen Çanakkale gezisine yoğun ilgi nedeni ile bugün gezi için yazılanlara otobus ve yer numaraları veriliyor.

 

26.Mart 2010 Cuma günü başlayacak geziye kayıt yaptıran vatandaşlara Belediye Önünde otobus ve koltuk numaraları verilmeye başlandı.Belediye gruplar halinde götürmeyi planladığı geziye katılanların hepsini Cuma günü Çanakkale ye götürme kararı aldı.

 

Cuma günü geziye katılacak herkesin götürüleceği ifade edildi. Geziye yoğun ilgi nedeni ile 18 yaşın altında kimse kayıt edilmedi.

 

Cuma günü karışıklığa meydan vermemek için geziye katılacaklar belediye önünden yer ve otobüs numaralarını mutlaka almaları gerekiyor

Etiketler : Çanakkale - gezisine - yoğun - ilgi - -
YORUMLAR
 • yılmaz   30-03-2010 10:39

  hadi ordan siz parayı harcayamadıysanız biz napalım kardeşim para belediyenin parası anca bu şekilde harcanır

 • Kızılcahamamlı   28-03-2010 20:06

  arkadaşlar bunları nasıl gözardı ediyosunuz eski başkan bunu yapıyormuydu 5 yıl yattı şimdi adam iyilik yapıyor hemen art niyet arıyosunuz vallaha helal olsn size

 • kenan can   27-03-2010 10:57

  coşkun başkan belediyenin parasını bol bol harcıyor.milletin gözünü boyamak degilmi ki başkanlık.boyasın bakalım.bu hovarda harcamalarda kazanan deyil kaybeden kızılcahamam olacak.borç yiyen belediye bol bol arazi satarak telafi ediyor nasıl olsa.sat bir belediye arazisi gezdir kızılcahmamlıyı,nereye kadar bu böyle devam eder görecegiz...

 • DURMUŞ KARATAŞ   25-03-2010 17:58

  Böylesine önemli bir sosyal etkinlik projesini başlattığı için Belediye Başkanımız Sayın Coşkun ÜNAL'A, bütün hemşerilerimiz adına teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. Geziye katılan hemşerilerimize de , ecdadımızın ruh ve bedenlerinin bulunduğu mekanlara bizlerin de selamlarını götürmeleri temennisiyle hayırlı yolculuklar dileriz. ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARI ŞAD OLSUN. "Bastığın yerleri 'toprak' diyerek geçme, tanı! Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı. Sen şehid oğlusun, incitme, yazıktır, atanı. Verme, dünyâları alsan da bu cennet vatanı."

 • kacak117   25-03-2010 09:59

  Enteresan bir ilgi göstermiş halkımız..!!! Şayet kişi başı 20 lira olsaydı bu vatan sevdalı kişiler; Buraya dikkat 1500'ü aşarmıydı..!!

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın