Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Çamlıdere şehidine ağlıyor
  • Facebook da Paylaş
Çamlıdere şehidine ağlıyor
  • 05-05-2016
  • 1 yorum
  • 6042 okunma
Mardin’in Nusaybin ilçesinde çıkan çatışmada şehit düşen Piyade Astsubay Adil Yurtoğlu’nun naaşı, düzenlenen törenin ardından memleketi Ankara’ya uğurlandı.

Mardinin Nusaybin ilçesinde çıkan çatışmada şehit düşen Çamlıdere Örenköy Asb.Kd.Çvş. Adil Yurtoğlu şehit oldu. Şehidimizin cenazesi yarın Cuma namazına müteakip Çamlıdere merkez camiinde kılınacak namazın ardından defnedilecek.

Nusaybin'deki terör operasyonunda Piyade Astsubay Üstçavuş Adil Yurtoğlu'nun şehit olduğu haberi,  Ankara'daki ailesine verildi
Şehit Yurtoğlu'nun naaşı, yarın  Çamlıdere'de cuma namazı sonrası toprağa verilecek
Piyade Astsubay Üstçavuş Adil Yurtoğlu'nun şehit olduğu haberi,  Ankara'daki ailesine verildi. Şehit Yurtoğlu, yarın cuma namazı sonrası  Çamlıdere ilçesinde toprağa verilecek.

Mardin'in  Nusaybin ilçesinde terör örgütüne yönelik operasyon sırasında yaralanan 29 yaşındaki Yurtoğlu, kaldırıldığı hastanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamamış ve şehit olmuştu.

Adil Yurtoğlu'nun şehit olduğu haberini,  Yenimahalle'deki evinde emekli polis olan babası Nurettin ve annesi Sabriye Yurtoğlu'na yetkililer verdi.

Yakınları, Yurtoğlu çiftinin 4 çocuğunun en büyüğü olan Adil Yurtoğlu'nun bir süre önce yine çatışmada yaralandığını anlattı. Adil Yurtoğlu'nun kısa süre önce annesiyle konuştuğu ve şehit olmadan dönmeyeceğini söylediğini anlatan yakınları, şehidin, memleketi Çamlıdere ilçesindeki Şeyh Semerkandi Türbesi yakınında defnedilmeyi istediğini ifade etti.

Öte yandan, Batıkent'teki şehit evi önünde  Yenimahalle Belediyesi taziye çadırı kurdu.

Şehit Yurtoğlu, yarın  Çamlıdere Merkez Camisi'nde kılınacak cuma namazı sonrası  Çamlıdere Mezarlığı'nda defnedilecek.

Etiketler : Çamlıdere - - şehidine - ağlıyor -
eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
  • Veysel BAYRAM   05-05-2016 23:09

    o ve onlar birer şehit. Allah (c.c) ailesine sabır ihsan etsin. İÇİMİZDEKİ VE DIŞIMIZDAKİ TERÖRR GRUPLARI KURAN, TERÖRİST ÜRETEN BATAKLIKLAR KURUTULMADAN, Terörü teröristı kınamak ile, toplantılar ile, 300 -1000 terörist öldürmek ile, dağlarda barınak depo bombalamak ile terör önlenmesi çok zor, çok zaman alan, 100 lerce şehide ve yılda tirilyonlarca milli servetin heba olmasına mal olan bir hadise. Önce iÇİMİZDEKİ BATAKLIKLARIN KURUTULMASI VE TEKBAŞINA İSTİKRARININ KORUNMASI DİLEK VE TEMENNİSİ İLE

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA