Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Çamlıdere Özel İdare Müdürünün Acı Günü
 • Facebook da Paylaş
Çamlıdere Özel İdare Müdürünün Acı Günü
 • 12-07-2013
 • 5 yorum
 • 5855 okunma
Halkından Çamlıdere Özel İdare Müdürü Bilal Ünal'ın Babası Fazlı Ünal lakabi ile bilinen Tapu Müdürlüğünden Emekli Mazhar Ünal vefaat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazına müteakip aşağı merkez camiinde kılınacak cenaze namazının ardından ilçe mezarlığında defni yapılacaktır.

İnna lillah ve inna ileyhi raciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) Rabbim mekânlarını cennet, taksiratlarını aff, evlad-u iyaline ve sevenlerine sabr-ı cemil ihsan eylesin.

 Mazhar ÜNAL Hakka Yürüdü

Kızılcahamam Akçakese Köyü: Kızılcahamam Özel İdare Müdürlüğünde yılarca görev yapan ve geçtiğimiz yıl Çamlıdere Özel İdare Müdürlüğüne ataması yapılan ilçemiz Akçakese köyü halkından Çamlıdere Özel İdare müdürü Bilal Ünal'ın Babası Fazlı Ünal lakabı ile bilinen kızılcahamam Tapu Müdürlüğünden Emekli Mazhar Ünal vefaat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazına müteakip aşağı merkez camiinde kılınarak cenaze namazının ardından  ilçe mezarlığında defni yapılacaktır.

Hayatını kaybeden merhum Mazhar Ünal'a yüce mevladan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır diliyoruz.

 

 

FOTOĞRAFLARIN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler : Çamlıdere - Özel - İdare - Müdürünün - Acı - Günü - -
YORUMLAR
 • MUSTAFA BİLGİN   22-07-2013 17:53

  Bilal BEY, Merhum Babanız FAZLI ÜNALa ,Allah dan rahmet diliyoruz. Sizlere sabırlar diliyoruz. Çamlıdere-Dağkuzören Köyü sakinleri adına Mustafa Bilgin Azmi oğlu

 • YUSUF DEMİRCAN   15-07-2013 10:28

  Sevgili arkadaşım HÜKÜM MEVLADAN OLUNCA SÖYLENECEK SÖZ KALMIYOR. BAŞINIZ SAĞOLSUN..

 • mehmet danacı   13-07-2013 23:17

  allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

 • İPEK DURSUN   13-07-2013 00:23

  Değerli insan Fazlı dayıma Allahdan rahmet geride kalanlarına sabırlar dilerim.Dayıcığım çok şey istemiş olmassam ordakilere (Anama ve Babama)selamlarımı götürürmüsün? Çünkü iyi insanlar orada buluşurlarmış.Tabiki iyi insan olup olmadığımıza Allahım karar verir.Cenazene çok katılmak istedim ama kısmet değilmiş.Nurlar içinde yat.Mekanın Cennet olsun.

 • berat erkaya   12-07-2013 14:58

  üc dua vardır ki,bunlar şüphesiz kabul edilir;Mazlumun duası,misafirin duası ve babanın evladına duası.abi mekanı cennet komşusu muhammed olsun inşallah başın sağolsun

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın