Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Çamlıdere fotoğraf sergisi açıldı…
  • Facebook da Paylaş
Çamlıdere fotoğraf sergisi açıldı…
  • 10-10-2017
  • 0 yorum
  • 6031 okunma
Sanatçının sanatıyla buluşması Yaşayan Çamlıdere Fotoğraf sergisi Kızılay Metrosu Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisinde açıldı.

Yaşayan Çamlıdere Fotoğrafları olarak sergiye açılan Çamlıdere Fotoğrafları insanın geçmişten günümüze Anadolu topraklarının insana yansımasını yaşatan Çamlıdere kareleri Kızılay Metro Sanat Galerinde görücüye çıkarken açılışı da göz doldurdu…

Fotoğraf Sergisine Çamlıdere Belediye Başkanı H. Caner Can, Fotoğraf Sanat Kurumu Derneği Başkanı Mehmet Uçar ve Fotoğraf sanatçılarının yanı sıra İl Kültür ve Turizm Müdürü Kudret Cabılar, Çamlıdere Belediye Meclis Üyeleri Davut, Atasever, Hüseyin Öğüt, Durali Alkan, Çamlıdere Dernekler Birliği Başkan Yardımcısı ve yönetim kurulu üyeleri. Çamlıdere Doğa Dostları Derneği, Çamlıdere köye Dernek Başkanları Sinema Sanatçıları ve sinema yönetmeni Mehmet Gün, Sinema Filmi Yapımcısı Sezai Yeşilyurt, Çamlıdere li vatandaşların da yoğun katılımı ile yapıldı.

Fotoğraf Sergisi açılısında bir konuşma yapan Belediye Başkanı H. Caner Can Çamlıdere’nin Geçmişten Geleceğe bir köprü olduğunu vurgulayarak, “Çamlıdere Dünüyle Bugünüyle geleceğe ışık tutan bir ilçe konumundadır, Sanatçının Sanatıyla buluştuğu bu sergide Çamlıdere’nin her köşesinde bir kare bulacaksınız kendinizden yaşamınızdan bir bölüm mutlaka bu sergide mutlaka göreceksiniz çünkü bu fotoğraflar herkese zamanda yolculuk yaptıracak başta Ankaralı hemşerilerimiz olmak üzere yolu Ankara’ya düşen bütün herkesi Yaşayan Çamlıdere Fotoğraf sergisine bekliyoruz. Dedi 

ANKARA KIZILAY METRO SANAT GALERİSİNDE ÇAMLIDERE FOTOĞRAF SERGİSİ BASININ VE VATANDAŞLARIN YOĞUN KATILIMI İLE AÇILDI...

Ankara Kızılay Metro Sanat Galerisinde Çamlıdere Fotoğraf Sergisi Basının ve Vatandaşların Yoğun Katılımı İle Açılışı Yapıldı.

Çamlıdere Belediye Başkanımız Hazım Caner Can'ın Saklı Cennet Çamlıdere'nin Her Köşesinden Çektirmiş Olduğu İlçe İçindeki Müzelerin, Fosil Ormanın, Tarihi Evlerin ve Her Köyün Tek Tek Çekilmiş Kültürü Doyasıya Yaşayabilecekleri Ankara Kızılay Metro Sanat Galerisinde Çamlıdere Fotoğraf Sergisindeki Açılışa Ankara İl Kültür Müdürü Kudret Çabılar, Çamlıdere Belediye Meclis Üyeleri, Çamlıdere Dernekler Birliği, Çamlıdere Doğa Dostları Derneği, Habertürk Gazetesi Yazarı Ali Öcal ve Bir Çok Basının Bulunduğu Açılış Çok İlgi Çekti.

Sergi Cuma Gününe Kadar Devam Edecektir...

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın