Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Çamlıdere de kamp kurup eğitim yaptılar
 • Facebook da Paylaş
Çamlıdere de kamp kurup eğitim yaptılar
 • 01-01-1970
 • 5 yorum
 • 5872 okunma
Kızılcahamam Cumhuriyet İlköğretim Okulu İzci Oymağı, liderleri Mehmet Gürsoy refakatinde, 13-15 Mayıs 2011 tarihinde Batıkent İzci Grubu’nun Çamkoru’da düzenlemiş olduğu hafta sonu kampına katıldı. Ankara’nın çeşitli okullarından 82 izcinin katıldığı kamp çok verimli ve eğlenceli geçti.

Kızılcahamam Cumhuriyet İlköğretim Okulu İzci Oymağı,  liderleri Mehmet Gürsoy refakatinde,  13-15 Mayıs 2011 tarihinde Batıkent İzci Grubu’nun Çamkoru’da düzenlemiş olduğu hafta sonu kampına katıldı. Ankara’nın çeşitli okullarından 82 izcinin katıldığı kamp çok verimli ve eğlenceli geçti.

Kampta izcilere özgüven, takım ruhu, bireysel ve genel temizlik alışkanlıkları yanı sıra gece yürüyüş teknikleri, teknik iz işaretleri, atıcılık, drama, denge dersleri gibi eğitimler verildi.

Doğa yürüyüşleri ve eğitici oyunların oynandığı kampta izciler öğrenirken eğlendiler.Batıkent İzci Grubu Başkanı ve Kamp Müdürü Gökhan Silahtaroğlu, katılımlarından dolayı tüm izci liderlerine ve izcilere teşekkür ederek, birer katılım belgesi sundu.

İzci ateş gecesine Okul müdürü Ertuğrul İpek, Müdür yardımcısı Hacı Ünal ve Kızılcahamam’da izciliğin temellerini atan eski İlçe İzci Kurulu Başkanı Bayram Arslanoğlu katılarak onurlandırdılar. İlçemizi temsil eden izcilerin gösterilerini izleyerek kendilerini kutladılar. İzciliğe olan desteklerini ifade ettiler.  

İzcilerin veda valsı ile birlikte iki süren kamp sona erdi.

Etiketler : Çamlıdere - de - kamp - kurup - eğitim - yaptılar -
YORUMLAR
 • HaSaN CeBeCi   17-05-2011 23:39

  bnde ordaydımmm... ÇOK GÜZEL BİR KAMPTI

 • Görkem ünal   17-05-2011 19:56

  cumhuriyet cumhuriyet

 • yolcu   17-05-2011 14:45

  Gençlerimize sahip çıkalım diyip duruyoruz ama kimsenin pek bir şey yaptığı yok. Bu tür faaliyetler çocuklarımız için çok faydalı. emeği geçenlerin ellerine sağlık.

 • berrin baloglu   17-05-2011 13:59

  izcileri kutlarim özellikle Arkadaslarim Mehmet HOca ve Haci Hocaya selamlar öptüm sizleri. Hollanda...selamlar

 • ekrem hoco   17-05-2011 10:13

  cocuklar ekrem hoca nerde? - ekrem hocayı at kacırdı mahmut hocam! - ekrem hocayı at mı kacırdıııı? - hayır at ekrem hocayı kacırdı..

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın