Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Çam Otelde Farklı Bir Mevlit Kandili
  • Facebook da Paylaş
Çam Otelde Farklı Bir Mevlit Kandili
  • 29-11-2017
  • 2 yorum
  • 5920 okunma
Haber tur tarafından düzenlenen ve Kızılcahamamlılar Buluşması Mevlit Kandili özel programı çam otelde yapıldı.

Türkiye'de dini turların lideri, HABER TUR Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı, Ankara Ticaret Odası Turizm Komitesi Başkan Yardımcısı Seyfullah KÖKEN, Alemlere rahmet Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (SAV) dünyaya teşriflerinin senei devriyesi  olan Mevlid Kandili münasebetiyle  Çam Otelde  KIZILCAHAMALILAR BULUŞMASI adı altında ilçe müftülüğü ile birlikte organize yapılan programı ile kutlandı.

Her yıl Nisan ayında kutlu doğum adı altında yapılan ve diyanet işleri başkanlığı tarafından kaldırılan ve bundan sonra Mevlit Kandili ile birlikte kutlanması kararlaştırılan program Kızılcahamamlılar yoğun ilgi gösterdi.

Çam Otelde yapılan Kızılcahamamlılar Buluşması Mevlit Kandili özel programına Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, MHP Ankara Milletvekili, Erkan Haberal, Belediye Başkanı Muhittin Güney, Eski Belediye Başkanlarından Yaşar Yıldırım, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Etiketler : Çam - Otelde - Farklı - Bir - Mevlit - Kandili -
YORUMLAR
  • Karl Marx   01-12-2017 05:49

    Siyaset ticarete, ticaret siyasete, dinde her ikisine aracı edildin miydi sömürünün sonu gelmez. Din ticareti ile meşgul olanlara bakın hepsi dolar Euro üzerinden zengin olmuşlardır Oh ne güzel çek bir besmele gelsin paralar finans kuruluşları ve şirketler aracılığıyla kazanılan paralar Elhamdülillah Müslümanız Elhamdülillah Milyoneriz...

  • adnan dursun   30-11-2017 06:56

    tüm emegı geçenden allah razı olsun

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın