Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Çam Otel Personel gecesi ile çalışanlarını motive etti.
  • Facebook da Paylaş
Çam Otel Personel gecesi ile çalışanlarını motive etti.
  • 06-11-2018
  • 0 yorum
  • 6351 okunma
Kızılcahamam'ın 5 yıldızlı oteli personel gecesi ile çalışanlarını yeni yıla hazırladı.

Kızılcahamam'ın 5 yıldızlı ve en prestijli otellerinden biri olan Çam Otel, düzenlediği gecede çalışanlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Çam Otel Genel Müdürü Kaan Subaşı Her yıl düzenledikleri personel gecesini artık geleneksel hale getirdiklerini belirterek, amaçlarının düzenlenen gece ile personellerinin bir yılın yorgunluğunu üzerlerinden atmalarını sağlamak olduğunu söyledi. Gecenin ayrıca personelinin moral ve motivasyonu açısından olumlu olduğunu vurgulayan  Subaşı “Düzenlediğimiz bu gece, personelimizin moral ve motivasyonunu olumlu etkiliyor ve personelimizin yüzü gülüyor” dedi.

Çam Otel Personelinin aileleri ile birlikte katıldığı etkinliğin başında başarılı ve gayretli otel çalışanlarına teşekkür sertifikası verildi. Ardından departman müdürleri hedeflerinden bahsederek çalışanlara teşekkür etti.

Bali uyruklu masörlerin kendi oyunlarını sergilemelerinin ardından geceye katılanlar, yöremiz oyun ve müzikleri  eşliğinde bir yılın yorgunluğunu attılar, gecede yapılan çekilişlerde çeşitli hediyeler takdim edilirken bir kişi ise güney sahillerinde 4 gece her şey dahil tatil kazandı.

Gecenin sabahında ise Mangal organizasyonu ile Çam Otel Çalışanları yılın son güneşinin tadını çıkarttılar.

Etiketler : Çam - Otel - Personel - gecesi - ile - çalışanlarını - motive - etti. -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın