Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Büyükşehir Belediyesi Hükümet Konağına Şube Açtı
  • Facebook da Paylaş
Büyükşehir Belediyesi Hükümet Konağına Şube Açtı
  • 23-07-2014
  • 2 yorum
  • 5550 okunma
Yerel seçimler sonrasında yürürlüğe giren Büyükşehir yasası ile birlikte, ilçede birçok şey değişti. bazı işlemler kolaylaşırken bazılarıda eski düzen devam ediyor.

Yerel seçimler sonrasında yürürlüğe giren Büyükşehir yasası ile birlikte, ilçede birçok şey değişti. bazı işlemler kolaylaşırken bazılarıda  eski düzen devam ediyor.

Özel idareler kapandı ve bu kurum büyükşehire geçti. Özel idarelerde yapılan işlerde bundan böyle Büyükşehir Beldiyesi bünyesinde kurulan şantiyelerde yapılıyor.

Kızılcahamam'da eski köy hizmetlerinin olduğu yere kurulan Fen İşleri Daire Başkanlığı bünyesinde kurulan şantiye şehir dışında olduğundan hükümet konağı içerisine açılan şubede vatandaşlar işlemlerini daha kolay bir şekilde yürütebilecek.

Kapı numarasından başlayıp büyükşehir ile yapılan birçok işlerde bu büro vatandaşa kolaylık sağlıyor, 104 köyü olan ilçede muhtarların sorunlarının giderilmesi ve sorunların bir üst makama iletilmesinde de organizasyon yapacak olan şeflikte iki kişi çalışıyor.

YORUMLAR
  • ALİHAN   23-07-2014 11:23

    Çubuk Belediye sınırları içerisindeki tüm köylere asfaltlama işlemleri yapılmış ve köylere kadarda tüm hizmetler yapılmış durumda Kızılcahamam ın köylerine nezaman asfaltlama yapılacak köylere hizmet götürülecek. iyi çalışmalar bilgilendirme yapılmasını rica ediyoruz.

  • Hizmetçi   23-07-2014 11:07

    Özel idaredeyken hizmet hızlı ve çabuk oluyordu şimdi bir kepçe bir grayder istiyorsun 2 ayda köye gelmiyor

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın