Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Burası Cumhuriyet meydanının yanı başı
 • Facebook da Paylaş
Burası Cumhuriyet meydanının yanı başı
 • 07-08-2016
 • 3 yorum
 • 5593 okunma
Cumhuriyet meydanının yanı başındaki kullanılmayan bu alanı kullanan çocuklardan arındırılmasını istiyor.

Burası Kızılcahamam Cumhuriyet Meydanın arka caddesi. duvarlarından da anlaşıldığı üzere normal bir yer değil, burada 15 yaşından küçük çocukların mekanı, kız ve erkek fark etmiyor birşey var hepsi çocuk bu evin arkasında güzel şeyler yapmadıklarıda kesin.

Buradan mahalle sakinileri şikayetçi, Emniyet müdürlüğüne bağlı ekiplerin burayı kontrol etmediğinden şikayetçi,vatandaş polisin akşama kadar birkaç gelip kontrol etmesini istiyor. Meydan neden bukadar boş kalıyor merak ediyorlar, bu çocukların aileleri uyarılabilir. Burayı kullananan çocuklar hapmı alıyor, eroın esrarmı alıyor bu mezbere yeri günlük neden bukadar kullanıyorlar. 

Mahalleli bura ile ilgili yetkililerin önlem almasını ve bu çocukların denetlenmesini istiyor.

 

Etiketler : Burası - Cumhuriyet - meydanının - yanı - başı - -
YORUMLAR
 • ahmet    10-08-2016 20:11

  Sözde belediye çalışıyor gösteriş yapmaktan başka bişey yapmıyorlar biran önce seçim gelse keşke

 • hasan   09-08-2016 10:00

  sarıtepe ve civarları da hep tinerci balici dolu gece geç saatlere kadar sesler bitmiyor kavga edenler küfür edenler mahalle sakinleri olarak biz de rahatsızız kızılcahamam haber bunu da yayınlarsanız seviniriz

 • Mahalleli   08-08-2016 10:43

  Allah razı olsun senden KızılcahamamHaber. Kızılcahamamın en merkezi yeri, ama en varoş yeride burası.Namık Kemal Caddesi, Aşağı Merkez Caminin arkasından Küçük hamama kadar olan yere önceki belediyede bakmadı, bu belediyede bakmıyor. Kullanılmayan boş metruk evler,tinetciler,baliciler sokak köpekleri kol geziyor. Kızılcahamamamın çinçini oldu.Akşamları sokağa çıkamıyoruz.Belediyeden boş işleri bırakıp, bu evleri yıkıp bir projemi yapıyor,restarasyon mu yapıyor, toplu konut mu yapıyor, ne yapacaksa yapsın artık. Benim önerim Bu mahallede çocukların büyük bir parka ihtiyacı var. Kamulaştırmamı yapar,yapamıyorsa geçiçi olarak o evleri yıkıp yerine park yapsın.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın