Ana Sayfa  /  Köylerimiz  /  Bulak köyü kültür ve turizm şenliği yapıldı
 • Facebook da Paylaş
Bulak köyü kültür ve turizm şenliği yapıldı
 • 07-11-2010
 • 8 yorum
 • 12434 okunma
Kızılcahamam Bulak köyünde her yıl düzenlenen bu yılda çeşitli etkinliklerle kutlandı

Kızılcahamam Bulak köyünde her yıl düzenlenen bu yılda çeşitli etkinliklerle kutlandı.Köy girişinde bulunan park yerinde yapılan şenliğe ilçemiz siyaset ve bürokrasisinin önde gelen isimleri ve çok sayıda bulaklı katıldı.

Marul, Fasülye salatalık ve daha birçok sebzenin anavatanı konumunda olan bulak köyü şenliklerinde birçok aktivite yapıldı.Türk halk müziği sanatçılarının konser verdiği etkinlik gece geç saatlerekadar devam etti.

Şenlikte Bulak köyüne özgü soğan dolması yarışması yapıldı.Yapılan birçok dolma oluşturulan jüri üyeleri tarafından lezzet testinden geçti. 

Ankara Büyüükşehir belediyesi taafından çocukların eğlenmesi için şişme oyun parkı kurulurken büyükşehir belediyesinin dağıttığı futbol topunu almakiçin uzun kuyruklar oluştu.

İlçemiz köylerinde yapılan şenlikleri kızılcahamam haber olarak hepsini takip etme imkanı bulamıyoruz.Dolayısı ile bu konuda insanlarımıza istediğimiz oranda bilgide aktaramıyoruz şimdiye kadar köylerimizde olan ve bundan sonra olacak köy şenlikleri ile ilgili fotoğraf ve bilgileri [email protected] adresine yolladığınız takdirde kızılcahamamhaber sayfalarında yer vereceğimizi siz hemşehrilerimize buradan duyuruyoruz.

Etiketler : Bulak - köyü - kültür - ve - turizm - şenliği - yapıldı -
YORUMLAR
 • furkan ISIKDOGAN   03-05-2011 21:44

  Bulak koyu yardimlasma dernegince duzenlenen senligin koylumuze ve ilcemize hayirli ugurlu olsun..... ALLAH BIRLIK VE BERABERLIGIMIZI BOZMASIN DUSMANLARIMIZA DA FIRSAT VERMESIN ....

 •    17-07-2010 17:34

  AK PARTİ İlçe yönetimini haksız ve kişisel garezi yüzünden eleştiren arkadaşımıza hitaben.AK PARTİ İlçe yönetiminin ilçe halkının düzenlemiş oldugu bir şenlige katılması ve bu şenliğe ilgi göstermesi neden birilerinin hoşuna gitmedi diye düşünüyorum ve aklıma tek bir cevap geliyor:İlçemiz adına birçok tanıtımı yapan AK PARTİ' nin kongrelerini bile ilçemzde yapmak için ellerinden gelen bütün çabayı sergileyen bu insanlara karşı duyulan kişisel garezden kaynaklanıyor olmalı.İlçemizde olan bütün etkinliklere ilgi gösteren böyle bi yönetimi bu denli haksızca eleştirmek ne insaniyetle ne de etikle bagdaşmamaktadır.lütfen yapılan eleştirilerin biraz haklılık payı taşımasına özen gösterelim

 • HAYIRLI OLSUN   12-07-2010 13:20

  Bulak Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneğince düzenlenen şenliğin, BulakKöylüleri başta olmak üzere, İlçemize ve Ülkemize hayırlı olmasını dilerim. Şenlik ve festivallerin amacı, insanlarımızın birbirleriyle tanışıp kaynaşmasıdır.Bu bakımdan büyük emekler sarfedilerek düzenlenen şenlik ve etkinliklere, özellikle şenliğin düzenlendiği köylerimizin eksiksiz katılması ve dernek yönetimine yardımcı olması gerekir. Bu vesile ile şenlik ve festval düzenleyen bütün köy dernek başkanları ve yöneticilerini tebrik eder, başarılarınızın devamını dileriz. Sizin başarınız, bizim başarımızdır. Yüce Allah birlik ve dirliğimizi bozmasın, düşmanlarımıza da fırsat vermesin. Durmuş KARATAŞ Kızılcahamam Akçaören Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı www.dalaksuyuakcaören.com

 • vatandaş   12-07-2010 09:18

  şenlikleri düzenliyen dernek başkanı hüseyin özcanoğluna ve buhran beye teşekkür ederim davet etmiş olduğunuz misafirleri buraya oturman gidin nereye otursanız oturun diye davranişda bulunan bulaklı mustafa ayıp etti bir bulaklı olarak üzüldüm ve o misafirler bulak köyünü terk etti bundan derlek başkanın haberi yok.bir kardeşimiz ahmet arslanoğluna seçimden seçime geliyor demiş çok hizmetleri var ALLAH razı olsun ahmet beyden

 • hasçıtak gümüş   11-07-2010 20:29

  köylerimizin ve ilçemiz halkının dayanişma ve kaynaşma günleri olan yılda bir defada olsa bu vesile ile bir araya gelen hemserilerimiz kendilerine özgün ürünlerini hem tanıtmış hem hasret gidermiş olmakla bırlıkte bu tür etkinliklerin devamını dilerim....

 • Siyasetci Gözü İle   11-07-2010 12:52

  Ak Parti İlçe Başkanına ve Yönetiminin aklına şaşıyorum. Bulak köyüne gösterdiğiniz ilgiyi Kızılcahamama gösterseniz inanın Yine belediye Başkanını partinizden seçtirebilirsiniz. Ama sizde böyle bir düşünce, akıl ve fikir göremiyorum. Tek düşünceniz sizin adınıza siyaset yapan seçilmişlerin gölgesinde görüntüye girebilmekve birbardak çaydan oluşan siyasi ikbal.

 • hasan   11-07-2010 12:19

  yukarıdaki ahmet aslanoğlu ve yeni oda başkanı olan kişinin kendi köyüne bile faydası yok. Ancak eğlenceden eğlenceye. Oy zamanı geldin mi hemşehri oluyoruz.

 • hasan kütükçüoğlu   11-07-2010 09:08

  köyümüzdeki marul şenligimizin 2.ci senesi,bu şenligi düzenleyen başta dernek başkanımz hüseyin abiye ve yanındaki heyete şükranlarımı bir borç bilkip teşekler dilerim.Degerli teyzemin oglu sporsorlugunu eksik etmedigi içinde4 okadar çok minnet karız allah ondan razı olsun.bu sene ben gelemedim okadar çok üzüldümki onu bi ben bilirim bi allah,inşallah allah izin verirse seneye bende orada olacagım.allah herkesden razı olsun.gelenlerden,yardımını eksik etmeyen bütün yönetime teşekkür ederim.sami altınyuvaya da teşekkür ederiz.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın