Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Bu habere çok sevindiler
 • Facebook da Paylaş
Bu habere çok sevindiler
 • 06-11-2008
 • 5 yorum
 • 5427 okunma
Kızılcahamam'da bulunan barajlarda çalışan ve üç aydır çıkışta bulunan güvenlik personeli 12 Kasım'da işbaşı yapıyor.

Kızılcahamam Kurtboğazı Barajı,Eğrekkaya Barajı,Akyer Barajı ve Bayındır Barajında çalışan ve üç aydan buyana çıkışta bulunan yaklaşık 100 güvenlik görevlisi 12 Kasım'da işbaşı yapacak.

Kışaylarının yaklaştığı şugünlerde uzun süredir işbaşı yapma ümidiyle bekleyen güvenliklere verilen bu güzel haber onları ve yakınlarını birhayli mutlu etti.

Anfa güvenlik tarafından ihalesi alınan ve yapılan itiraz üzerine bilmeceye dönen bu meselenin tatlıya bağlanması ve ilçemiz gençlerinin işlerine tekrar başlaması herkesi olduğu gibi kızılcahamamhaber olarak bizleride fazlasıyla memnun etmiştir.

Bu vesile ile üç ay sonra tekrar iş başı yapacak bütün arkadaşlara hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor çalışmalarında başarılar dilioruz.Bu konuyla ilgilenen ve güvenliklerin işe biranönce başlamaları konusunda gerekli girişimleri yapan Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım'a da teşekkür ediyoruz

 

Etiketler : Bu - habere - çok - sevindiler -
YORUMLAR
 • güvenlik hüseyin   09-11-2008 17:32

  çok sağol mustafa ağbi bizleri düşündüğün için. ilçe başkanımız sayın sefa yıldırımdan allah razı olsun.onun uğraş ve çabalarını biliyorum.çok yardımcı oldu kendisi.sayın belediye başkanımızın umrunda olmadı ama o devamlı irtibat içindeydi.yürü be başkanım.herzaman destekciniz.cenabı hak yar ve yardımcın olsun.başarılar.

 • vatandaş   07-11-2008 19:59

  işlerine gelen yorumları yayınlıyorlar niçin her yapılan yorumuları yayınlamıyorlar bazılarının işinemi gelmiyo?

 • mahmut duyaroğlu   07-11-2008 16:55

  asgari ücretle çalışıyorum.geçinemiyorum.çok borçlandım.ne olursunuz gece çalışacak bir iş arıyorum.pavyon garsonluğu bile yaparım.

 • börtecine   06-11-2008 12:29

  hayırlı uğurlu olsun..... inşaallah birdaha giriş çıkış yapmazlar.....sayın anfa baş yetkilileri..... içlerinde evlisi var ev geçinderini var..... kira ödeyeni var.... .... bu çocuklar pırlantı gibi..... hayırlı olsun....

 • hakan   06-11-2008 10:05

  eee normal tabi seçim yaklaşıyor inanmayaın arkadaşlar böle popülis ayaklara

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın