Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Beyhan Sarı ve Yönetiminden Örnek Organizasyon.
  • Facebook da Paylaş
Beyhan Sarı ve Yönetiminden Örnek Organizasyon.
  • 30-05-2018
  • 2 yorum
  • 6323 okunma
Kızılcahamamlılar Derneği bu Ramazan iftar daveti yerine ihtiyaç sahibi 125 aileye ramazan paketi dağıttı.

Kızılcahamamlılar dernegi yönetim kurulu alınan kararla iftar yemeği yerine ihtiyacı olan hemşehrilerimize yardım yapıyor. Dernek 125 Aileye Ankara ,İlçe merkezimiz ve köylerimizde Ramazan yardım paketi dağıtımına devam ediyor.

Dernek Genel Başkanı Beyhan Sarı ,Çeltikçi, Pazar ve Güvem köylerimize dağıtım yapan ekiplere bizzat katılarak köy muhtarlarımız,dernek başkanlarımız ve hemşehrilerimiz ile sohbet edip istişarelerde bulundu.İhtiyacı belirlenen evlere dağıtımı gerçekleştirerek,Ramazanlarını ve şimdiden bayramlarını kutladı.

Kızılcahamam Haber olarak Genel Başkan Beyhan Sarı'ya ve bu anlamlı,hayırlı organizasyona destek olan yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz.. Rabbim hayırlı,bereketli,huzurlu sağlıklı,dualarımızın,hayırlarımızın kabul olduğu nice Ramazanlara ve bayramlara ulaşmayı nasıp eylesin.

Etiketler : Beyhan - Sarı - ve - Yönetiminden - Örnek - Organizasyon. - -
YORUMLAR
  • Hasan Yüksel.   30-05-2018 14:50

    Beyhan Sarı başkanım Allah razı olsun,Allah kabul buyursun güzel organizasyon olmuş katkısı olanlardan'da Allah razı olsun.Şimdiden hayırlı bayramlar dilerim

  • Mehmet.   30-05-2018 10:51

    Beyhan başkanım şimdiki Ankara'daki derneklerimizce,köy derneklerimiz hariç, hangi köye bir iftar yemeği verilmiştir. Veya hangi kenar mahallerin birin de iftar yemeği verildi. Hangi iftar yemeğine fakirler davet edildi İftar yemeği vermenin tek bir amacı vardır. Fakirlere iftarda oruçlarını açtırmak,tanışmayı, kaynaşmayı,kardeşliği pekiştirmek ben geçen seneki iftarlarda hiç fakir fukara görmedim.Hep her iftarda aynı kişiler,şov yapanlar,gösterişli şatafatlı yemekler,makam,mevki,protokol ,siyaset kokan iftar yemeklerine şahit oldum,olduk.Bu nedenle ramazan ayının ruhuna uygun olmayan iftar yemekleri ya verilmesin yada sizler gibi doğru kararlarla yapılan hayırlar yerini bulsun. Başkanım sizlerin yıllarca anlamına uygun olarak verdiğiniz köylerimizinde davet edildiği iftar yemeklerinizide özledik amma bu kararınızı tam destek veriyor.Bu kararınızdan dolayı şahsınıza,yönetim kurulunuza teşekkür ederek hayırlı Ramazanlar diliyorum. Yorumuma'da sizin ve hemşehrilerimizin yorumlarını bekliyorum,acaba yanlış mı düşünüyorum.?

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın