Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Belediyeden din görevlilerine yemek verdi
 • Facebook da Paylaş
Belediyeden din görevlilerine yemek verdi
 • 10-03-2012
 • 4 yorum
 • 5501 okunma
Camiler ve Din Görevlileri Haftası,Kızılcahamam'da İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen etkinlikle kutlanıyor.Hafta dolayısı ile Kızılcahamam Müftülüğü tarafından öğle namazından önce merkez Aşağoı camiide Ölen din görevlileri ve şehitlerimizin ruhuna mevlidi şerif okutuldu.

Camiler ve Din Görevlileri Haftası,Kızılcahamam'da İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen etkinlikle kutlanıyor.Hafta dolayısı ile Kızılcahamam Müftülüğü tarafından öğle namazından önce merkez Aşağoı camiide Ölen din görevlileri ve şehitlerimizin ruhuna mevlidi şerif okutuldu.

Akşa ise Kızılcahamam Belediyesi hafta dolayısı ile ilk kez ilçede görev yapan din görevlilerine yemek verdi.Birçok  din görevlisinin katıldığı yemek Ankara Konakta gerçekleşti.Yemeğe Belediye Başkanı Coşku Ünal, meclis üyeleri Feridun Ünsal, Mehmet Aydın, Hsan Akkaya, Mehmet uslucan, ve çok sayıda din görevlisi katıldı.

http://www.youtube.com/watch?v=xF4l2s9TDns&feature=share&list=UUTbvb-87gvwj_B4RYZyvSYw
Etiketler : Belediyeden - din - görevlilerine - yemek - verdi -
YORUMLAR
 • salim DEMİR   06-10-2012 01:09

  CAMİİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI nedeni ile k.hamam belediyesinin vermiş olduğu yemeğe teşekkür ederim.gönül sohbet ister kahve bahane.. sözünü gereği hatırlanmak ve değer görmek en büyük mutluluk nedenleridendir.bu jestlerinden dolayı sn başkanımıza ve ekibine tş ederim.

 • alaettin    05-10-2012 19:36

  bu vesile ile eskı arkadaşlarımı görmüş oldum düzenlyenlerte teşekkur eder,mesletaşlarıma hayırlı vazifeler dilerim allaha emanet olunuz.

 • Mamdi Çalışkan   03-10-2012 15:46

  Feridun Ünal ile Mehmet Aydım hangi pat,rtinim üyesi? Fedun bey Mehmet bey bur yemeğide evinizde yeseniz partinize ne kazandırır ne kayıp ettirirsiniz hiç düşüğndümüzmü.?

 • H.H.A   03-10-2012 11:15

  sayın başkana ve ekibine duyarlılığından ve güzel olan bu davetlerinden dolayı sahsım adına eşekkür eder sayılarımı sunar başarılarının devamını cenabı ALLAH'TAN dilerim.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın