Ana Sayfa  /  Belediyeden Haber  /  Belediye Meclisi 4.toplantısını yaptı
  • Facebook da Paylaş
Belediye Meclisi 4.toplantısını yaptı
  • 08-07-2009
  • 0 yorum
  • 5497 okunma
Kızılcahamam belediyesi Temmuz ayı meclis toplantısı yapıldı. Gündemin yoğun olmadığı ve daha çok önümüzdeki hafta yapılacak festivale hazırlanan belediye aylık meclis toplantısında aldığı kararlar

Kızılcahamam belediyesi Temmuz ayı meclis toplantısı yapıldı. Gündemin yoğun olmadığı meclis toplantısının önemli maddeleri arasında daha önce encümen kararı ile kaplıcalara yapılan zam görüşmesi, Belediye bütçesinden amatör spor kulüplerine yardım edilmesi, Kızılcahamam mücavir alanı içerisinde bulunan ve sorun teşkil eden arsalar üzerinde imarda revizyon yapılması ile ormanla mahkemelik olan bir arsanın trampa edilmesi hususu görüşüldü.

Yapılan meclis toplantısı sonucunda alınan kararlar ise şöyle, daha önce encümen tarafından alınan karar gereği uygulamada olan kaplıca fiyatları olduğu gibi kabul edildi. Buna göre kaplıcalarda yürürlükte olan fiyat durumu  ve daha önceki fiyatlar ise şöyle.

Büyük Kaplıca

 

Kaplıca Giriş ücreti  3.50  TL den   4.50 TL

Özel Kabin tek oda  17.50 TL den 20.00 TL

Özel Kabin suit oda 20.00 TL den 25.00 TL

 

Küçük kaplıca

 

Kaplıca giriş ücreti 5.00 TL zam yapılmadı

Özel kabin küvetli 15.00 TL den 20.00 TL

Özel kabin jakuzili 20.00 TL den 25.00 TL

 

Diğer maddeler ise yapılan görüşmeler sonucunda kabul edildi gerekli düzenlemelerin yapılması konusunda Belediye Başkanına yetki verildi.

Toplantını ardından Belediye Başkanı Coşku Ünal iki günlük bir gezi için şehir dışına çıktı başkan dönünceye kadar yerine belediye Meclis üyesi Mehmet Uslucan vekâleten bakacak

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın