Ana Sayfa  /  Belediyeden Haber  /  Belediye de bazı birimlerde değişim yapıldı
 • Facebook da Paylaş
Belediye de bazı birimlerde değişim yapıldı
 • 27-04-2009
 • 19 yorum
 • 5691 okunma
Yerel seçimlerin sona ermesinin ardından Kızılcahamam Belediye başkanlığını kazanan Coşkun ünal görevi devraldıktan sonra bazı birimlerde görev değişimi yapıldı.

Yerel seçimlerin sona ermesinin ardından Kızılcahamam Belediye başkanlığını kazanan Coşkun ünal görevi devraldıktan sonra bazı birimlerde görev değişimi yapıldı.

Kızılcahamam Belediyesinde yapılan görev değişiminin ardından yeni bulunduğu mevkiide kalanlar ve gidenler ise şöyle.

BELEDİYE BİRİM DEĞİŞİKLİKLERİ

BİRİMİ GİDEN  GELEN
ADI SOYADI ADI SOYADI
EMLAK SERVİSİ Aytekin ÜSTÜN Ömer ÜNAL - İlyas KAYA
FEN İŞLERİ   Orhan ÇIRAK
MUHASEBE   Durmuş ATİLLA
ÖZEL KALEM   Murat  GÖKÇE
İTFAİYE  Yusuf BAŞTUĞ Şevki KOÇAK
BAYINDIRLIK   İsa DURSUN (Sorumlu)
SUCULAR Kemal ÖZYÜREK Yaşar DURSUN
TAMİRHANE    Ali İhsan ÇALIKIRANOĞLU (devam)
GARAJ   Halil İzzet CEYLAN (devam)
MAKAM   İbrahim YURT (devam)
SOĞUKSU TERMAL İlyas KAYA Hikmet FİDAN
KAPLICA  Hüseyin GÖKDUMAN Hacı ÜNAL - Önder KALENDER
TERMİNAL Orhan ÇIRAK Ali DEMİRHAN
JEOTERMAL Rıza SOYSAL Hayrettin AKAR

Etiketler : Belediye - de - bazı - birimlerde - değişim - yapıldı -
YORUMLAR
 • abdullah birisi   05-05-2009 19:03

  sayın belediye başkanım coşkun bey önce selam vesevgilerimi sunar kızılcahamam için hayırlı hizmetler yapmanızı canı gönülden dilerim allah cc yar ve yardımcınız olsun personel atamalarınızı kısmen onaylıyorum başkanım peygamber efendimiz buyuruyor ki haksızlık karşısın da susan dilsiz şeytan dır affınıza sığınarak hak ve haklıdan yana olmanız dileğiyle acizane olarak duyurmak istedim gereğini yapmanız ümidiyle selamlar sevgiler başarılar dilerim

 • muhammed   02-05-2009 18:51

  evet son derece haklısınız coşkun ünal bey gerçekten hak edeek aldı inşallah kızılcahamam için hayırlı icraatlar yapacaktır...

 • kızılcahamam   02-05-2009 13:49

  ey kızılcahamam halkı rahmetli abduraman ogul türk kızılcahamama otbüs getirirdi zamanın başkanları istemedi şimdi ise kazana ankara böyük şehir otobüsü geliyor neden kızılcahama gelmesin ankarada otobüsler gazlı yakıtı az kazan seferine 15 otobus da konsa kızılcahamam halkı isterse olur düşünelüm ankaradan belediye otobüs eiteyelim hemşerileriz neden ucuz seyhat etmeyelim ankara bunlar olur

 • ADIGÜZEL'e   01-05-2009 20:55

  Sevgili Muhammed isimli adı güzel kardeşim. Sen hiç meraklanma,herşey çok güzel olacak.bir kişi nin yaptığını demişsin.yapamadığını deseydin daha güzel olurdu. kim kimi yada kimileri nereye vereceğini sizden daha iyi biliyor. biliyor ki seçimi kazanıyor. kazanıyor ki icraatlarını hep beraber görüyoruz. telaşa gerek yok. zaman herşeyin ilacıdır.

 • muhammed   01-05-2009 15:07

  eski çalışanların yerine yenilerini geirmek güzel ama bişey ilgimi çekti eskıden 1 kişinin yaptığı işi şimdi iki kişi becerebilecekmi düşünmekteyim allah hayırlısını versın

 • kızılcahamamlı   01-05-2009 14:15

  sayın yeni belediye personeli bir bayan olarak esnafa müşteriye saygı ve nezaketi öğrenmeleri greğine inanıyorum K. esnafı çok bilgisiz.

 • kızılcahamam sevgisi   30-04-2009 16:47

  öncelikle yeni ekibe başarılar dilerim inşallah yeni görevlerinde önceki ekibi aratmazlar umarım atandıkları yerlerde konularında uzman kişilerdir aksi halde bu atamalar ekip ruhunu yakalamak adına yapılmış olmaz 1-2. partiliyi memnun etmek için yapılmış olur, ayrıca görevlerinden alınıp başka görevlere dağıtılan bu insanlar dan meslekleri ile ilgili yerlerde verim almak yerine farklı işler yaptırıldığı zaman buda intikam duygusu içinde yapılmış değişim olur buda etik bir davranış olmaz.Bana göre belediye başkanlığı her zaman halkın gözü üzerinde olan çabuk yıpranan bir meslek dalıdır günde bir kişi küsse yılda 365 kişi eder 5*365--1825 kişi eder benim tavsiyem yeni yönetimin kim oy verdi kim vermedi hesabını bırakıp oy vermeyen insanlarımızı hemen kucaklamalı yukarıda yapmış olduğum hesaplı tavsiye oy veren içindir oy vermeyenler niye küssünki.bu bir siyasi tesbittir çünkü siyaset bilimi kitapları ile çok ilgiliyimdir.yada anketler yıpranılıp yıpranılmadığını hemen söyler .iyihizmet halkın tamamını arkana almakla olur yeni bir anket moral olur gibi geliyor.ben başkanın tutduğunu koparacağına eminim güzel şeyler yapacağına da eminim şunu yapamaz bunu yapamaz söylentilerede inanmam ama iyi bir ekiple konusunda uzman kişilerle a partili b partili demeden başarılar.

 • Kızılcahamamlı   30-04-2009 13:50

  Biz Ekmek Ekmek Derken Sesimize Ses Olan Ve Yaptırdığı Ucuzlluktan Ötürü Kızılcahamam Belediye Başkanımıza Teşekkürlerimi Sunuyorum.İyi Çalışmalar Diliyorum.

 • Fatih Mehmet   30-04-2009 03:17

  Lütfetmiş.Mustafa Keleş.65 kuruş kesmez 50 kuruşa indir..Adem Bey'e ne garezin vardı ?75 kuruştan çok para kazandın.Allah daha çok versin.50 kuruş yap 1000 ekmek fazla sat..öyle kazanırsın.

 • belediyeci   29-04-2009 20:25

  kızılcahamamlı kardeşime cevaben ekmek 1 mayıstan sonra 65 krş

 • Doğru konuşalım...   29-04-2009 13:50

  Başkanı bu davranışlarından dolayı tebrik ediyorum. Daha önceki yönetim başarısızdı tabiki değiştirmek hakkıdır. Ayrıca Otobüslerdeki tutumları, haldeki tutumundan, kaplıcadan, sosyal faaliyetlerinden dolayı yapmış olduğu 25 günlük icraatlerinden dolayı tebrik ediyorum. Eleştirileri yaparken şunu da unutmamak gerekir. Bu gün ülkemizde başbakan bile göreve geldiğinde kendi ekibiyle çalışmak ister. Bir yerin yönetimine hasıl olan insanlar muhakkak ki kendi ekibiyle çalışmak ister. Bu normal bir davranıştır. Başkana destek olalım. Görüyorum ki güzel şeyler yapıyor. Ayrıca ekmek fiyatını da indiriyormuş galibi.. onun için de tebrik ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum..

 • serdar   28-04-2009 09:43

  k. haham için hayırlı olsun inşallah her şey güzel olacak el ele güzel işyer başarılcağına tüm kalbimle inanıyorum çoşkun başkanında kararlılık azim ve çesaret oldukca yapamayacağı iş yoktur Allah kolaylık verdiği sürece

 • Mustafa   28-04-2009 01:07

  Yönetmek ekip işidir elbette ekibiyle gelen ekibiylede gidecektir

 • ibrahim ayaz   27-04-2009 20:26

  ağabeyim Ünal AYAZ ve yardımcılına getirilen arkadaşım Murat GÖKÇE yi canı gönülden kutlarım

 • sağ duyu   27-04-2009 20:02

  Sayın BLD Başkanı aldığı gün parti kimliğini çıkarıyorum tüm K.Hamamın BLD Başkanı olacağım,her kesime aynı mesafede olacağım demişti ama aradan çok geçmeden gerçek kimliğini ortaya koydu hayırlısı Görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler...

 • hayırlısı    27-04-2009 16:30

  Atamalar umarım liyakate göre yapılmıştır. Dikkatimi çeken konu 7 kişi gitmiş 14 kişi gelmiş. Aacaba gidenler daha mı iyi çalışıyordu yoksa işler mi arttı.

 • kızılcahamamlı   27-04-2009 15:29

  Bu Değişikliği Yapanlar Kızılcahamamda Ekmek Kaç Para Biliyormu?

 • kemal   27-04-2009 11:56

  giden gelen diye yazmışsınız ,gidenin bi yere gittiği falan yok gene belediyede çalışacak. ya da şöyle diyelim giden hangi birime gidiyor? önemli olan ekip ruhunu yakalamak. gördüğümüz kadarıyla güzzel bi ekip olmuş. encümeniyle personeliyle dört dörtlük bi ekip. hizmet için çalışan bu ekibe halk olarak bizlerde destek vermemiz lazım. BAŞARILAR.

 • DÜZELTME   27-04-2009 09:17

  özel Kalem Müdürlüğünü Başarı ile sürdüren Ünal AYAZ'ın yanına Murat GÖKÇE kardeşimiz verilmiştir. Her ikisine de başarılar dileriz.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın