Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Belediye Başkanı Süleyman ACAR Personelle Bayramlaştı
  • Facebook da Paylaş
Belediye Başkanı Süleyman ACAR Personelle Bayramlaştı
  • 08-08-2019
  • 0 yorum
  • 3951 okunma
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman ACAR Kurban Bayramı Öncesi personelle bayramlaştı

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kurban Bayramı nedeniyle belediyenin tüm birimlerinde görev yapan personel ile tek tek bayramlaştı.

Adem Özbekler Kültür Merkezi'nde Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, meclis üyeleri ve birim müdürlerinin de katıldığı bayramlaşma töreninde personel ile tek tek bayramlaşan Başkan Acar, sağlık, barış ve huzurlu bir bayram temennisinde bulundu.

BAŞKAN ACAR: "BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ"

Ekip arkadaşları ile tek tek bayramlaşan Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, “Kızılcahamam’da yeni bir dönem başlamıştır. İlçemizin hak ettiği yere gelmesi için gereken yatırımlara devam edeceğiz. Bunu da hep birlikte başaracağız. Rabbim, düzenimizi, birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Her birimdeki personelimizle el ele, gönül gönüle yaptığımız çalışmalarla Kızılcahamam’ı herkesin gıpta ile baktığı bir cazibe merkezine dönüştüreceğiz. Daha güzel çalışmalar için elimizden gelen bütün çabayı hep birlikte gösteriyoruz ve göstereceğiz.  Bayramlar, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının en yoğun yaşandığı müstesna günler. Bu vesile ile başta çalışma arkadaşlarım ve aileleri olmak üzere tüm İslam aleminin bayramını tebrik ederim. Nice bayramlarda beraber olabilmeyi temenni ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın