Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Belediye Başkanı Süleyman ACAR Mahalle Ziyaretinde
  • Facebook da Paylaş
Belediye Başkanı Süleyman ACAR Mahalle Ziyaretinde
  • 14-09-2019
  • 0 yorum
  • 1790 okunma
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman ACAR Mahalle ziyaretlerine devam ediyor.Başkan ACAR bu Hafta Belpınar mahallesini ziyaret etti
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, ilçenin farklı yerlerine ziyaretler gerçekleştirerek, mahalle sakinleriyle buluşuyor.
 
Her Hafta farklı mahalleleri ziyaret eden Başkan Acar, bu kapsamda Belpınar Mahallesini ziyaret ederek  hemşehrileriyle bir araya geldi. Muhtar ve vatandaşlarla ziyaret eden Başkan Acar, hem Kızılcahamam Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri anlatarak yeni planlamaları istişare etti hem de kendisine yöneltilen öneri ve talepleri yerinde dinledi.
 
İlçenin dört bir yanına en iyi hizmeti götürmenin gayreti içerisinde olduklarını belirten Başkan Acar, “Mahallelerimizi ziyaret ederek devam eden çalışmalarımızın yanı sıra yeni planlamalarımızı, yöre sakinlerinin ihtiyaç ve taleplerini hep birlikte değerlendiriyoruz. Hemşehrilerimizin fikirlerini almak ve görüş alışverişinde bulunmak için yaptığımız bu ziyaretler son derece verimli geçiyor. Belediye olarak mahallelerimiz için planladığımız projeleri yerinde görerek, mahalle sakinlerimizle istişare ediyoruz. Allah’ın izniyle tüm mahallelerimizde belediye olarak elimizden geldiğince, gücümüz yettikçe önemli çalışmalara imza atacağız” diye konuştu.
 
eta saat
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA