Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Belediye Başkanı Süleyman ACAR İmam Hatipli Öğrencilerle bir araya geldi.
  • Facebook da Paylaş
Belediye Başkanı Süleyman ACAR İmam Hatipli Öğrencilerle bir araya geldi.
  • 08-02-2020
  • 1 yorum
  • 3953 okunma
Belediye Başkanı Süleyman ACAR İmam Hatipli Öğrencilerle bir araya geldi.

Belediye Başkanı Süleyman Acar, Şehit Zekeriya Yurdakul Anadolu İmam Hatip Lisesi ve TOKİ Anadolu İmam Hatip Spor Lisesi öğrencileri ile birlikte bir araya gelerek sohbet ettiler.

Programa; Belediye Başkanı Süleyman Acar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Şehit Zekeriya Yurdakul Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Celal Yılmaz ve öğrenciler katıldı.

Başkan Acar, öğrencilere çok çalışıp başarılı olmalarını tavsiye ederek, “Ülkemize, şehrimize hizmet edeceğiz. Sadece kendimiz için değil. Tüm mazlumlar ve insanlar için bizim yapmamız gereken işler var. İdeallerinizin  hep büyük olması lazım. Çünkü siz İmam Hatip Liselisiniz. Herkesin güvendiği, kendisinden emin olduğu örnek şahsiyetler olup insanlığa faydalı olmalısınız" şeklinde konuştu

YORUMLAR
  • fatsa   08-02-2020 11:57

    Öğrenciler nasihatlarınızı zaten biliyor Onlar sizlarin, diğer belediyelerden farklı ne verdiniz ? ne vereceksiniz? Onu merak edyor. Bu size reise ülkeye artı kazandırır. Orta direk halkın yuvası Toki srvisi tasarrufu eksi, bir fazla servis arrı kazandırır. Cede sokakların köpek kampı olması eksiye, çocoklarımız güvenli caddelerden okula ulaşması artı getirir. Denk bütce, borç ödeme çok güzelde türk siyasetinde denk bütçe borç ödeme Adem gibi Coşkuna götürür . Sozyal medyada paylaştığınız Reissin mektubunu bir birinize ikram reklamıda sizleri kurtaramaz. eksi Çalışmalarınız Sizi götürsünde sizlere güvenip bu görevi veren REİSE ÜLKEYE acırım.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın