Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Belediye Başkanı Olduysan Hesabı Kitabı Bileceksin
  • Facebook da Paylaş
Belediye Başkanı Olduysan Hesabı Kitabı Bileceksin
  • 12-02-2020
  • 0 yorum
  • 4098 okunma
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman ACAR yaptığı akaryakıt ihalesinde önceki döneme göre %20 indirim aldı.

Kızılcahamam Belediyesi 2020 yılında kullanılmak üzere 230 bin LT akaryakıt ihalesi yaptı. Belediye Toplantı ve Nikah Salonunda yapılan ihaleye 8 firma katıldı. Yapılan ihale sonucunda bir önceki döneme göre %22 indirim yapan Akın Petrol kazandı. 

Hesap bilen bir başkan yönetimde olunca ilçemiz kazanıyor memleket kazanıyor, bir akaryakıt ihalesinde 300 bin liraya yakın para belediye kasasında kaldı.Gırtlağa kadar borç yapmakla olmuyor, yaptığın işin parasını kısa vadede ödersen esnafa güven verirsen esnaf da ona göre indirim yapıyor. Sonuçta Memleket kazanıyor, Kızılcahamam kazanıyor 

Kızılcahamam Belediyesi taşıtlarında ve iş makinelerinde kullanmak üzere 230 bin lt motorin alımı ihalesi, 4734 sayılı kamu ihale kanunun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile 05 Şubat 2020 Çarşamba günü saat 14:00’de Kızılcahamam Belediyesi hizmet binasında yapıldı.

İhaleye daha önceki yıllarda katılım olmazken, bu sene şartnamede ödeme vadesinin 15 güne düşürülmesinden dolayı 8 istekli firma katıldı. İhaleyi en düşük teklifi veren Akın Petrol Nakliyat İnş. Gıda. İmalat Taşımacılık Oto. Hayv. San.Tic. A.Ş. kazandı.

Belediye Hizmet Binasında yapılan ihalede Akın Petrol Nakliyat İnş. Gıda. İmalat Taşımacılık Oto. Hayv. San. Tic. A.Ş. Akaryakıt, motorinin litresini 5,64 TL’den, eski fiyattan %22 indirimli vererek ihaleyi kazandı.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, İhaleye katılan 8  firmaya katılımlarından dolayı teşekkür ederek, ihaleyi kazanan Akın Petrol Şirket yetkililerine tebriklerini iletti. Başkan Acar “Yapılan bütün çalışmalarımızda olduğu gibi bu ihalemizde de Belediyemizin menfaatlerini düşünerek hareket ettik. Eski fiyata oranla %22’lik bir indirimle bu hizmeti almaktan mutluluk duyuyoruz. Hem belediyemiz, hem kazanan firma, hem de ilçemiz için yapılan ihalenin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın