Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Başköyde gece çıkan yangında 3 ev yandı
 • Facebook da Paylaş
Başköyde gece çıkan yangında 3 ev yandı
 • 01-03-2007
 • 6 yorum
 • 5645 okunma
Kızılcahamam Eğerli Başköy de gece saat:02:30 civarında bir evin avlusunda başlayan kısa sürede büyüyerek diğer evlere sıçrayan yangında 3 ev 2 ahır tamamen yandı.8 adet küçük baş hayvan telef oldu

Kızılcahamam Eğerli Başköy de Mustafa  DİNÇ in evinde bilinmeyen bir nedenle  02:30 da başlayan  ve kısa sürede büyüyerek diğer evlere sıçrayan yangında 3 ev  2 ahır tamamen yandı.bir kişi yaralandı sekiz  adet küçük baş hayvan telef oldu.

Geçen yılda bir evin yandığı köyde tedbir olarak konan yangın vanaları köyü tamamen  yanmaktan kurtardı. İtfaiye gelene kadar köylü yangının diğer evlere sıçramasını önledi . Kızılcahamam ve Ankara Büyükşehir itfaiye ekiplerinin yoğun çalışması sonucu sabah 08:00 de Yangın kontrol altına alındı.

Çıkan yangında Mustafa Dinç,Eyüp Dinç ve Muharrem Dinç’e ait evler tamamen yandı yangını geç fark eden Akgül Dinç 3. kattan atlayarak bacağı ve kaburgaları kırılarak yaralandı 112 acil servisinin olay yerinde ilk müdahalesinden sonra  Ankara hastanesine sevk edili

Olay yerine gece 04:00 ilçe Kaymakamı Bilal Çelik Belediye Başkan V. Feridun Ünsal gelerek yangın söndürme çalışmalarını bizzat takip ettiler.

Yangın soğutma çalışmaları devam ediyor.

Etiketler : Başköyde - gece - çıkan - yangında - 3 - ev - yandı -
YORUMLAR
 • S.Ahmet PARMAKSIZ   06-03-2007 17:40

  Köyümüzde çıkan yangından dolayı başta Dinç aileleri olmak üzere Tüm Başköyüm halkına geçmiş olsun dileklerimi iletir,bu gibi felaketlerin birdaha yaşanmamasını dilerim.

 • komutan   05-03-2007 15:20

  tüm köy halkına geçmiş olsun der ; şimdi kızılcahamamlı olarak bize düşen görev evi yanan vatandaşlarımıza yanan evlerinin yerine yenilerini yapmak üzere sayın kaymakamımıza,belediye başkanımıza,dernek başkanına ve tüm biz kızılcahamamlılara yardım elimizi uzatmak üzere girişimlerde bulunarak bize yakışanı yapmak üzere hayra davet ediyorum .

 • BURAK ERSOY   03-03-2007 22:02

  Cıkan yangından dolayı cok üzgünüz acınızı paylasıyoruz yaralanan lara acil şifalar diliyoruz!

 • Saffet ARLI   03-03-2007 20:51

  Köyümüzde meydana gelen yangını haber alır almaz Köyümüze gelen Başta Kızılcahamam Kaymakamı sayın Bila ÇELİK'e, Belediye başkan vekiline,İl encümen üyelerine, kızılcahamam ve Güvem Jandarmasına,Sağlık ekibine,Orman işletmesi yıldırım bölge şefine, komşu köylerden gelen tüm hemşerilerime,ve zor şartlarda Yangının söndürülmesi için yoğun bir çaba harcayan Kızılcahamam ve Ankara büyükşehir belediye İtfaiyesi yönetici ve çalışanlarına tüm EĞERLİ BAŞKÖY adına binlerce teşekkürler. Eğerli başköy Köyü tanışma sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başk.Yrd. Saffet ARLI

 • HÜSEYİN   02-03-2007 13:37

  köylüm olan dinç ailesine geçm,iş olsun dilekelerimi iletirken belediye başkanımıza da duyarlılığından dolayı teşşekkür ederim ve yangın musluklarını koyan dernek başkanımıza teşekkür ederim.

 • Rifat ZENGİN   01-03-2007 12:33

  Saat 2.30 da E.Başköyde çıkan yangından dolayı zarar gören köylülerimize geçmiş olsun ,yaralanan kardeşimize de acil şifalar dilerim. Ayrıca ilçe kaymakamımız bilal çelik belediye başkan vekili Ferudun ünsal da duyarlılıklarından dolayı Kızılcahamam halkı adına teşekkür ederim.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın