Ana Sayfa  /    /  Başbakan Kızılcahamam'lılarla buluşuyor
 • Facebook da Paylaş
Başbakan Kızılcahamam'lılarla buluşuyor
 • 01-01-1970
 • 22 yorum
 • 5875 okunma
Ak Parti 15.istişare toplantısı için Kızılcahamam'da 3 gün sürecek kampa girdi.Asya Termal Tesislerinde başlayan kampa Saat 18:30 civarında Kızılcahamam'a giriş yaptı.

Ak Parti 15.istişare toplantısı için Kızılcahamam'da 3 gün sürecek kampa girdi.Asya Termal Tesislerinde başlayan kampa Saat 18:30 civarında Kızılcahamam'a giriş yaptı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Cumartesi sabah toplantının açılış konuşmasını yapacaküç gün Türkiyenin nabzının Kızılcahamam atacağı toplantılar başlıyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Cumartesi Saat :19.00 da Kızılcahamam Belediye Düğün salonunda halka açık bir toplantı yapacak önemli açıklamaların yapılacağı toplantıya bütün Kızılcahamamılar davetli.

 

 

 

 

 

BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN KIZILCAHAMAMLILARLA BULUŞUYOR

YER : KIZILCAHAAM YABANABAT DÜĞÜN SALONU

SAAT: 19:00

TÜM HALKIMIZ VE KIZILCAHAMAMLILAR DAVAETLİ

 

 

YORUMLAR
 • yaşar    24-10-2010 21:58

  veysel aga çok doğrusun iyisin hoşsun doğruları yazıyorsun tebrik ederim ancak çoşmuşsun ne dediğini biraz karıştırmışsıadem özbekler tamam siyasetten çekilene kadar yaz ama kızılcahamamdan neden çekilsin k.hamam senn benm olduğu kadar adem özbeklerinde saygılarımla

 • Mahmut Solmaz   20-10-2010 13:39

  veysel veysel kendine gel İslamiyetten bahsediyorsun enaniyet diyorsun.Yazdığın yazıya abak baştan aşağı enaniyet şu tazdığın cümleye bak. ''Adem Özbeklerin pasif ve menfi çalışmaları ile ilgili doğruları yazıyorum ve yazmaya devam edeceğim. Ta ki Kızılcahamam ve genel siyasetten çekildiğine inandığım zamana kadar.'' Bu ne demek ya adem senden korkup ta Partisinimi terketsin.Sadece Parti sanamı ait Sen neden alınmıyorsun AdeM Beyin İsmini Caddeye verilmesini teklif eden sen değilmisin Kabul edilse heykelki dikilsin diyeceksin sen değilmisin Partim kimi aday gösterirse ben partriliyim ona oy veririm deyip Para veremeden ''Güya paran yokmuş vermek için'' aday Belediye Meclis üyeliğine aday olamayınca her türlü aleyhte konuşmaları yapan Sana 2004 te şimdi destekledsiğin adamlar telefon ettimi etmedimi telefonda sana ve diğer aile fertelrine haharet ettimi etmedimi.Biraz dik ol.Hiç değilse onlara karşı Saadete falan verseydin oyunu .Öylede göründümn Saadetçilere sonrada harıl harıl çalıştın Coşkuna. Konuştukça batıyorsun Veysel Bayram ağır olda Molla desinler.Bırak Adem Bey bu kadar kin kusacak kadar bir İcraat yapması.sen lütfen bir ruh hekimine git.veya Hocaya git.esirtmişşsin sen Adem üstüne .yazıık yaw.

 • Aydın   20-10-2010 04:03

  Bu yazıyı hazırlamak için kaç gün uğraştın baya bi geciktiydin biz de başına bi iş falan geldi sandık çok üzüldük:)))) Sizden böyle bi roman ve senaryo bekliyorduk zaten de bu seferki biraz geç geldi baya bi uğraştın galiba. İyi senarist olur aslında sizden. Daha neler oldu belediyede bi kitap yaz istersen. Hatta bulunduğun dönemde günlük tutsaydın şimdi ne güzel kitap yazardın:))))))

 • Veysel BAYRAM   20-10-2010 00:59

  Karşı yorumlarla beni taciz etmeye – tehdit etmeye- hedef göstermeye Adem Özbekleri korumaya çalışan kardeşlerim. Muhataplarım ile İslami – İnsani - Siyasi ilişkilerimi ayrı tutarım Adem Özbeklere olan tepkim 5 yılık pasif ve menfi çalışmalarından dolayıdır. Varsa iddialarımla ilgili bir yalan. Varsa iddialarımla ilgili aksi bir iddianız benim yorumlarımla duyurduğum iddialara aynı imkânlarla cevap hakkınız vardır. VEYA HODRİ MEYDAN cevap hakkı isteyen kim varsa Kent konseyi ortamı bir toplantıda belgeleri ile, olayların muhatapları ve şahitleri ile birlikte konuları müzakere edelim. Meclis Üyesi olarak. Komisyon Başkanı ve Üyesi olarak. Başkan vekili (olduğum zaman) olarak, görev sorumluk ve vebalimin bilinci ile çalıştım. İddia (Şaibe) edilmeye çalışıldığı gibi Ne köyümü ne evimin önündeki yola kişisel bir menfaat sağlamadım ki, bugün bunları açık, açık yazabiliyor anlata biliyorum. Ayrıca 5 yıllık görev süremce iddialarımla ilgili aktif ve müspet çalışmaları her zeminde hatırlattım gündemde tuttum. Pasif ve menfi çakışmaları meclis gücüm olan 1/12 oranında Belediye meclisinde, Parti Teşkilatlarında. İl ve İlçe Mülki amirliklerimde. Ve İç İşleri bakanlığı nezdinde engellemeye çalıştım. Üstlendiğim vebalin gereğini yaptığıma inanıyorum. Her görev sorumluluk vebal alan kardeşimde bunu yaparsa, Kızılcahamamlının-garip gurabanın hakkı, iki dönemde 15 – 20 trilyon bir dönemde 2,5 – 5 trilyon lira imar çalışması, Otobüs, Küçük Kaplıca, Kaplıca Oteli vb özelleştirme yatırım vb. isimler adı altında birilerinin cebine girmez. Hizmet olarak Kızılcahamamlının emrine yansır, böylece yaşam şartlarımız iyileşir yaşam standardımız artardı.. Lütfen teşkilat meclis tanımadan istişare etmeden, her alanda her işi ben düşünür ben hayal ederim ben planlarım/hazırlarım, ben yaparım, ben Kızılcahamam’a partime hizmet için kimsenin önünde düğme iliklemem gururu (ENANİYET) ile çalışan Adem Özbeklerin, Kızılcahamam’a AK Partiye hizmet yerine kendi hobisi adına Belediye başkanlığına talip olduğuna inandığım için. Halil Ürün Necati Çetin kaya haluk İpek ve İl İlçe teşkilatımızca tekrar aday yapılma ihtimalini gördüğüm için, her türlü siyasi adaylığının Ülkemize ve Memleketimize yarar getirmeyeceğini gördüğüm/bildiğim/inandığım için. Tehdit ve hedef gösterilsem de, Adem Özbeklerin pasif ve menfi çalışmaları ile ilgili doğruları yazıyorum ve yazmaya devam edeceğim. Ta ki Kızılcahamam ve genel siyasetten çekildiğine inandığım zamana kadar. Adem Özbekleri koruma sevdası ile yorumlarıma karşı yorumlarla karşılık veren kardeşlerim. Kişileri korumak yerine kamunun menfaatlerini korur isek oğlumuz kızımız torunumuz ve onların torunları ve onların torunlarının kısaca geleceğimizi geleceğini menfaatini korumuş olunuz, dilek ve inancı ile Kamuoyumuza Saygılarımla.

 • Muhittin GÜNEY   18-10-2010 11:51

  Değerli kardeşim ben sürekli kızılcahamama geliyorum bu hafta sonuda oradaydım düğüne çağrılırsam geliyorum.

 • Salh   17-10-2010 05:38

  Birisi adem özbeklerle sana muska falan mı yaptı:))))))))

 • Vatandaş   17-10-2010 04:39

  Veysel Bey'e hak vermissin.güzelde adaylıktan vazmı geçtiniz.şeçimi kaybedince eşyalarını yükler Konyaya gider dediğiniz Adem Bey'in göçü hala bur dada siz ne zaman Kızılcahamamda ev tutmayı Milletin düğününde cenazesinde olmayı düşünüyorsunuz..Onikiye beş kla gelirseniz Millet Coşkunla devam der.Bu kadar kepaze bir şekilde belediyeyi yönetmesine rağmen.anladınızmı.Ak Partide bilinen dışında eski adaylar dışında nice memleket evlatları var.Belediyeyi alıp yönetebilecek.

 • necati   17-10-2010 01:12

  veysel bayrama ha hu hım kım diyecen

 • vatandas   17-10-2010 00:45

  coşkun başkanım inşallah ak partiye geçer hem kızılcahamam için hemde kendi için cok yararlı olur onunde kimse duramaz yoksa bir daha ki seçimlerde mhp ile cok zor ne kadar iyi bir başkan olsada

 • selo   16-10-2010 19:18

  Sayın Veysel Bey; Yorumlarınızda cevap hakkı olmayan birine bu şekilde eleştiri yapmanız çok yanlış.Sakin olun.Heyecanlanmayın.Biten siyasi yaşantınızı torunlarınıza anlatırsınız artık.Bakarsınız Adem bey tekrar aday olur.Kişisel menfaat 2. planda olmalı.

 • vatandaş   16-10-2010 18:35

  veysel bayram'a Sayın veysel bey iyi bir edebiyatcısınız.Bu yetneğinizi başka yönlerde değerlendirmezi tavsiye ederim. Bir siyasetci olarak edebiyat yapmanız size yakışmıyor.Siz bir dönem belediye meclis üyeliği yaptınıoz.K.hamama Ne faydanız oldu ,kimin bir yaralı parmağına İi....niz .Varsa yaptığın bir hizmet onuda anlat.

 • mustafa   16-10-2010 18:07

  baskanımız YABANABAD ADA IZGARA EVINDE DE yemegını yıyıp işletmecılerle muhabbet etmıstr..

 • arif   16-10-2010 16:54

  aydın bey adem bey in şahsiyetine kimse birşey demez diyemez ama dürüstlük şahsiyet ayrı idarecilik siyaset ayrı.rahmetli ecevit te çok dürüst insandı ama neler olduğu malum.k.hamam gibi bir yeri mhp li belediyeye kaptıran belediye başkanı ve akp teşkilatına da kim olsa kızar.5 sene kızılcahamam varlık içinde yokluk çekti,4 km yolu 5 senede yapıp ta çıkamadı.5 senede yapılamayanı 2 ayda bitirdi öyle veya böyle.neyse sayın başbakanımız hoş geldiniz..

 • Eski Akıncı   16-10-2010 16:08

  Türkiyeyi değiştirip dönüştüren, hatta dünyayı değiştirmeye yönelik kararları aldığınız şu kücücük Kızılcahamam'da AKP'li olmayan bir Belediye yönetiminin varlığından eminim ki müteessir olmuşsunuzdur. Çok büyük meselelere kafa yormaktan belki de bu kücücük meseleye bir kaç dakika bile ayırmaya vaktiniz yoktur. Ancak; burası sizin karar mahalliniz. Dolayısıyla ilgilenmelisiniz. İlgilendiğiniz de şunu apaçık göreceksiniz ki sorun çok basit. Liyakatın L'sini bile taşımayan bir AKP ilçe teşkilatının varlığı. Lütfen Sayın Başbakanım, şu ilçedeki teşkilatınızı feshediverin, yerine yenisi bile kurulmasa dahi mevcut teşkilatın yokluğu partinin yararına olacaktır. Saygılarımla.

 • Muhittin Güney   16-10-2010 14:54

  Sayın veysel bayram abimizin yazdıkları ve tesbitleri doğrudur zira ben bunları tam bir yıl önce partimizin yetkililerine anlattım sonuçlar çok şükür beni doğruladı veysel bey gibi herkeste bunu anladı kızılcahamamlı hemşehrilerimin her zaman doğru olandan yana olduklarına şüphesiz inanıyorum selam ve saygılarımla

 • vatandaş   16-10-2010 14:37

  bugün hürriyet gazetesinde gördüm akparti kızılcahamamda diye. ama ne acıdırki başbakanımızın çekilmiş olan tüm fotoğraflarında önünde SIRMA SU şişeleri .!!!! ben bir kızılcahamamlı olarak çok üzüldüm.kızlcahamamda misafierlere javsu ikram edilmeli.akparti ilçe teşkilatı bu işe bir el atsın.davut dişliye ait olan sırma suya güçleri yetecek mi yoksa yine kaçak mı güreşecekler.

 • KIZILCAHAMAMLI_YABANABATLI   16-10-2010 13:50

  Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından 16.10.2010 tarihinde Kızılcahamam Belediye Düğün Salonunda halka açık bir toplantı yapacağı ve bu toplantıda önemli açıklamalar yapacağını ve bütün Kızılcahamamlılar olarak bizlerin bu toplantıya davet edildiğimizi öğrenmiş bulunmaktayım.Sayın Başbakanımız yapacağı bu toplantının konusunun büyük çoğunluğu ülke gündemindeki sorunlar ve çözümleri ile ilgili olacaktır.Sayın Başbakanımızın ülkemizin sorunlarının çözümlerindeki çalışmalarında ve çabalarında Allahım yar ve yardımcısı olsun. Kızılcahamamlı biri olarak Başbakanımızın yapacağı bu toplantıda bizlerinde beklentileri olacak ve bu beklentilerimizede çözüm sözlerini beklediğimizi belirtmek istiyorum.İlçemizin şu anda en büyük sorunu işsizliktir bu konuda ilçemize çözüm için ne yapabilecekleri konusunda söz almak istiyorum sayın başbakanımızdan. Bu haberi sayın Başbakanımızın toplantıya başlamasından önce yayınlayı ki toplantıya giden vatandaşlarımız Başbakanımıza bu sorunumuzu iletsinler. İlçemizin başka çok sorunları var bu konudaki sorunlarıda yöneticilerimiz iletsin sayın başbakanımıza

 • Recai Turgut   16-10-2010 09:23

  Bırak şu Adem düşmanlığını Terminali düğün Salpnu kaldırımları içme suyu kanalizasyon itfaiye tokisi yaşlılar yurdu kük hamamı oteli zamanında çalışanlara hakkını veren emekli ettiklerine kısem tazminatı olarak defaten parasını verip ev sahibi yapan bir belediye sayısız yeni araçlarla filosunu güçlendiren bir belediye 1000 litre bölü saniye suyu 2 misline çıkartan belediye şaibesiz halkın bir belediyesinden yaptıpı makyaj çalışmaları ve luzumsüz istihdamla çalışanlarına para veremeyip çoğu esnafa borcunu ödeyemeyen Coşkunla iflasa sürüklenen belediye Senin olsun veysel alda mübarek olsunKızılcahammaı yanlış adımlarla iflasa sürükle şimdi Başbakana Asansör brkçiliği yapmaya çalış.oldu.kanıverdik

 • Aydın   16-10-2010 03:51

  İnat inat inat bi yere kadar. Sonunda bu kişide bakın herkes gibi gerçekleri gördü. Fakat Adem Özbekler olan bu kin ve nefret duygularını anlayamadım. Acaba sayın veysel bayram bu kin ve nefretin altında İlçenin çıkarları değil de kendi çıkarların olmasın.Birileri Adem Özbekler döneminde yol genişletme çalışmasında senin evin önündeki bahçenin yıkılıp geçildiğini söylüyor.Zaten senetsizmiş bahçen bırak şu kini artık. Burda söz hakkı bile olmayan Sayın Adem Özbeklere söylediklerin iftira niteliğindedir.Gıybettir. Yıllarca Sosyal Hizmetlerde Müdür olarak görev yapmış. Birçok kimsesiz çocuğu adam etmiş topluma kazandırmış birisi hakkında öyle yorumlar yapmak yaşına yakışmıyor.

 • Recai   16-10-2010 02:15

  Esirtmiş bu Veysel. Adem Özbekler üstüne

 • berkay   16-10-2010 02:13

  Artık bu uzun yorumları gördükçe midem bulanıyor, lütfen sayın editör yorum karakterlerine bir sınır koyun hele hele veysel beyede sınır koyun. Saygılar.

 • Veysel BAYRAM   16-10-2010 01:09

  Var olan siyasi konjektürde, Vatanımızın-Milletimizin bölünmez bütünlüğünü huzur ve güvenini sağlamak. Yaşam şartlarını iyileştirip yaşam standartlarını yükseltmek için, gece gündüz, yemeden içmeden, istirahat etmeden, yatıp uyumadan İl - İl, İlçe - İlçe, Ülke – hayati riskler içerisinde çalışan. Millet ile iç içe millet gibi yaşayan. Adam Gibi Adam. Lider Gibi Lider. Başbakan gibi Başbakan. Saygıdeğer İnsanlar Recep Tayip ERDOĞAN, Tüm Dava Arkadaşları ve aile bireyleri. Kızılcahamamlılar sizleri çok seviyor/beğeniyor/takdir ediyor. İlçemize hoş geldiniz Şerefler verdiniz Yasama Yürütme Cumhuriyet ve Demokrasimizin etrafını kuşatan 90 yıllık Mili şef tek parti (CHP) ve yanlısı Cuntacı/Ergenekoncu Oligarşik bürokrasi vesayetinin (iktidarının), meclis içi uzantısı CHP + MHP + BDP ile, Meclis dışı temsilcileri bazı AYM + HSYK + Yüksek yargı. + Darbeci ve Cuntacı generallerin. + Yandaş STK medya ve holding baronlarının. + Cuntacı Ergenekoncu PKK’lı çete mensuplarının., Tehdit + şantaj + suikast + katliam + Sokak ve terör Eylemleri vb.den oluşan ateş çemberini, 2002’den buyana diklenmeden ama dik durarak – sabırlı ve ılımlı bir geçiş süreci ile, ve bu sabrın sonucu olarak 12 Eylül 2010 Referandumu ile yararak, “Cumhuriyetimizi - Parlamenter Demokrasimizi (kısmende olsa) oligarşik bürokrasi vesayetinden (iktidarından) kurtardınız. Cumhuriyetimizin – Demokrasimizin - Devletimizin – Huzur ve Güvenimizin – Ekonomimizin önünü açtınız. Demokrasimizi dahada güçlendireceğiniz beklentisi/inancı ile Allah (c.c) razı olsun. Yolunuz Bahtınız açık olsun. Allah (c.c) Yâr ve yardımcınız olsun.(âmin) NOT: 1- Bunca takdir ve sevgiye rağmen Kızılcahamam Belediye Başkanı niye Ak Partili değil diye bir soru akla gelebilir. 2004 -2009 döneminde İl Genel Meclisi üyelerimiz canla başla çalışarak Kızılcahamam’a hizmet getirdiler, hizmeti Oy’ya dönüştürdüler. Ama seçildiği günden itibaren sizleri de bizleri de tanımayan, istişare bilmez bildiğinden şaşmaz gurur (ENANİYET) abidesi Belediye Başkanı Adem Özbekler, adeta hizmet etmemekte, altın tepsi içinde sunulan hizmetleri/imkanları almamakta direndi. Bu yapıyı iyi bilen Saygıdeğer Genel başkanım, Adem Özbekler ile yola devam etmeme kararı aldı. Akabinde Genel Merkezimizce Muhittin GÜNEY ile yarışa girileceği açıklandı. Bu isimle vb ile seçim garanti iken, aynı gece Haluk İpek’in seçim kazanma taahhütlü referansı ile Adem Özbeklerin ikinci kez adaylığı açıklandı. “Adem Özbekler ile seçim kazanılmaz” tezimi her zeminde ve yazılı olarak sizlere ulaştırdım ama, Halil Ürün – Necati Çetin Kaya ve Haluk İpek referansını aşamadım. Adem Özbeklerde seçim stratejisini seçim kazanmamak üzerine bina edince seçimin kayıp edilmesi kaçınılmaz oldu. Şunu demek istiyorum Bugün Kızılcahamam Belediye başkanının AK partili olmamasının müsebbibi Kızılcahamamlılar değildir. Tek sorumlusu Adem Özbekler ve onu ikinci kez aday yapanlardır.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın