Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Başarılı sporculara kaymakam beyden ödül
  • Facebook da Paylaş
Başarılı sporculara kaymakam beyden ödül
  • 15-01-2010
  • 2 yorum
  • 5715 okunma
15–16 yaş grubu Serbest güreş şampiyonasın da takım olarak Ankara ikincisi olan İmam hatip Lisesi Güreş Takımı ile ferdi katılan, Ayşe Bezci Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi Anadolu Teknik Lise, Teknik Lise ve E.M.Lisesi, Orhangazi İlköğretim Okulu ile Perihan Erdoğan İlköğetim Okulu öğrencileri ile öğretmenlerden oluşan heyeti makamında kabul etti

15–16 yaş grubu Serbest güreş şampiyonasın da takım olarak Ankara ikincisi olan İmam hatip Lisesi Güreş Takımı ile ferdi katılan, Ayşe Bezci Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi Anadolu Teknik Lise, Teknik Lise  ve E.M.Lisesi, Orhangazi İlköğretim Okulu ile Perihan Erdoğan İlköğetim Okulu öğrencileri ile öğretmenlerden oluşan heyeti makamında kabul etti.

Öğrencilerimizin güreşte gösterdiği başarı dolayısı ile mutluluğunu ifade eden Kızılcahamam kaymakamı Bilal Çelik yaptığı konuşmada Atatürk’ün “ben sporcuların zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim” sözünü anımsatarak bu sözün güreşçilere söylendiğini ifade ederek güreşçiler her zaman örnek sporcu olmalıdır dedi. Daha sonra madalya alan öğrencilere spor ayakkabı hediye etti.

 

Kızılcahamam Kaymakamı Bilal Çelik’in ziyaretçileri arasında minikler vardı. Endüstri Meslek Lisesi anaokulu öğrencileri 2010 yılını kutlamak üzere Kaymakam beyi makamında ziyaret etti.3–6 yaş arası öğrencileri kabul eden kaymakam bey miniklerin kendisi için hazırladıkları hediyeleri kabul etti. Minikler ile sohbet eden Bilal çelik anaokulu hakkında bilgi aldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
  • serife   21-01-2010 19:33

    en son resimlerdeki kız pek datlı

  • yasar yılmaz   18-01-2010 19:15

    güreşte bilinen bir sporcu onlarda zaten kızılcahamamlı -RIZA DOĞAN-RAMZAN ŞAHİN-8 YILDIR ARKADAŞIM TAHTİTİ TAHA

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın