Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Başarılı öğrencilere dizüstü bilgisayar
 • Facebook da Paylaş
Başarılı öğrencilere dizüstü bilgisayar
 • 01-01-1970
 • 14 yorum
 • 5736 okunma
Üniversite sınavlarında dereceye giren öğrencilere Kızılcahamam Belediyesi tarafından dizüstü bilgisayarı hediye edildi.
Üniversite sınavlarında dereceye giren öğrencilere Kızılcahamam Belediyesi tarafından dizüstü bilgisayarı hediye edildi.
Kızılcahamam Belediyesi tarafından ramazan boyu haftada iki gün düzenlenen Ramazan eğlenceleri devam ediyor. Fazlı Çoban ve ekibinin hazırlayıp sunduğu Türk Tasavvuf Musikisi, İlahiler, Sema Gösterisi ve Kur'an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan Muhteşem Ramazan Eğlencesine Kızılcahamamlılar yoğun ilgi gösterdi.
Programda Kızılcahamam’da eğitim gören ve üniversite sınavlarında derce yapan Kızılcahamam Lisesinden Mustafa BÜYÜN, Anadolu İmam Hatip Lisesinden, Zehra Sevindik, Anadolu Lisesinden Sümeyye SAVAŞ ve Melike DAVARCI ve Ayşenur AYDIN a Kızılcahamam Belediyesi tarafından dizüstü bilgisayarlar Endüstri Meslek Lisesinden Salih KALAYCI Cep telefonu SBS de birinci olan Ezgi SEZEN ise cep telefonu ile ödüllendirildi. Ödülleri Kızılcahamam kaymakamı Mustafa ÇİT ve Belediye başkanı Coşkun ÜNAL öğrencilere takdim etti.
 
YORUMLAR
 • fatih   30-08-2010 01:59

  dalga geçer qibi türkiye ellncisi salihe 100 tllik telefon .....utanmadınız mı hiç bunu söylerkennn......

 • gerçekçi olalım   23-08-2010 00:04

  belediyeye ödül verilecek arkadaşları bildiren milli eğitim müdürlüğü araştırmadan soruşturmadan iyi yapılan bir şeyi bile partizanca eleştiriyorsunuz başkan bahsettiğiniz arkadaşın kimin nesi olduğunu ne bilir nede öyle küçük hesaplar yapar belediye milli eğitime resmi olarak yazı yazmıştır ve gelen resmi yazıya göre başarılılar ödüllendirilmiştir bu konuyu yakınen biri olarak bunları yazıyorum

 • kızıllcahamamlılar   22-08-2010 15:32

  herkes hakkettiği şekilde yönetilir sözü birkez daha doğru çıktı dur daha bu kızılcahamamın iyi günleri.....

 • milliyetçi   21-08-2010 21:09

  üniversite sınavında başarılı olan öğrencilere Kızılcahamam Belediyesi tarafından Laptop hediye edilmiştir. Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi olan Türkiye 50.sine ise cep telefonu verilmiştir. Bu öğrenciye neden böyle bir ayrımcılık yapılmıştır.Nedeni galiba bu öğrencinin eski başkanın yakını olmasıdır.Sizin yaptığınız halkın belediye başkanlığı değil particiliktir.

 • ahmet   21-08-2010 18:43

  nazlıııııııı sana veren yok zaten sana ne oluyo iiiiiiiiii

 • yorum   21-08-2010 11:01

  Hani seçimlerden sonra siyasi kimlik bırakılacaktı.Bunun bırakılmadıgı her yerde görülüyor.Bu olaydada her sey ortada söylenecek fazla bir şey yok..

 • merve    21-08-2010 02:02

  salıh kalaycı arkadasımıza yapılan bence haksızlık olduguna ınanıyorum sbs ıle ünst gırıs sınavı arasında daglar kadar fark vardır bence.....

 • serpil   21-08-2010 01:48

  nazlı arkadasımıza katılıyorum bu gercektende salıh kalaycıya yapılmıs haksızlıktır ve sırf bu bı oncekı baskanın yıgenı olmasından dolayı kaynaklanıyosa bu tam bı adaletsızlıktır lutfen elınızı vıcdanınıza koyun...gercektende salıh arkadasımızın coskun baskanın verecegı dız ustu bılgısayara ıhtıyacı yok sadece bu yapılanın salıh kalaycıya buyuk bı haksızlık oldugunu dusunuyorumm.............

 • k.hamamlı müslüman   20-08-2010 22:10

  dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ediyorum. sayın hoca efendilere teşekkür ediyorum. organizeyi yapan Sayın belediye başkanını da tebrik ediyorum. fakaaat lütfen biraz daha dikkat diyorum. böyle güzel manevi bir geceyi, mahvettiniz. kur'an okumak için gelen hoca efendiyi alkışlarla davet eden ve okuduktan sonra alkışlarla uğurlayan spikeri şiddetle kınıyorum. kur'an-ı kerim şow aracı değildir beyler. kendinize gelin.kaş yapayım derken göz çıkartmayın.

 • VELİ   20-08-2010 16:18

  Kızılcahamam Belediye Başkanlığına Bu Güzel Davranışından Dolayı Teşekkür Ederiz. Başarılı Olan Öğrencilerimize Üniversite Hayatlarında Başarılar Dileriz.

 • coskun demir   20-08-2010 15:19

  kızılcahamam bel .eğitime yaptıgı katkıdan dolayı kutlarım

 • nazlı   20-08-2010 13:44

  unutmuşum başarıya verdikleri önemi görmüş olduk başkanın.kutlarım

 • nazlı   20-08-2010 13:41

  mesela bunu yayınlamazsınız ama bilginiz olsun diye yazıyorum .burda saklih kalaycı nın hakkı yenmiştir.türkiye 50.sini sbs ile bir tuttular .bu adaletmi yani bu sırf eski başkanın yeğeni diye olmasın!bunun yorumuda size ait eğer sizdede adalet varsa bunu yayınlarsınız .başkanın yaptığı çocuğu toplumun içinde küçük düşürmektir ama bizim başım dik.onun dizüstü bigisayarınada ihtiyacımız yok ihtiyacımız yok

 •    20-08-2010 13:32

  sizin yorumlarda e-mail adresi istemeniz çok yanlış .küfürlü olanları yayınlamazsınız o kadar

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın