Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Bakan İşler'den CHP ve Koç'a sert tepki
 • Facebook da Paylaş
Bakan İşler'den CHP ve Koç'a sert tepki
 • 24-01-2014
 • 11 yorum
 • 5475 okunma
Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Suriye'de ortaya çıkan vahşet fotoğrafları konusunda CHP'nin tutumu ile CHP Parti Sözcüsü Haluk Koç'un açıklamalarına çok sert tepki gösterdi.

Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, sosyal paylaşım sitesi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, CHP'nin Suriye politikasına sert tepki gösterdi. Başbakan Yardımcısı İşler’ in açıklamaları şöyle:

'Suriye'de ortaya çıkan fotoğraflar, Esad’in kendi halkına karşı soykırım uyguladığını ispatlamıştır, utanç vericidir, asla kabul edilemez.

AK Parti Hükümetinin Esed'in zulmüne karşı çıkan duruşunun ne kadar doğru bir politika olduğunu fotoğraflar net bir şekilde ortaya koymuştur.

Kılıçdaroğlu görüş açıklamak için üç gün beklemiş, soru üzerine vahşete cılız bir tepki göstererek adeta zulme seyirci kalmayı yeğlemiştir

CHP Parti Sözcüsü Haluk Koç'un son açıklaması CHP'nin yanlış Suriye politikalarının tescilinin ötesinde siyasi bir gaftır.

CHP Esed'in zalimliğine bir kez daha destek vermiş, zalimin yanında yer alarak zulme ortak olmuştur. Zulme rıza zulümdür.

CHP'nin Suriye'de zalime destek veren bu tutumu siyasi tarihimize kara bir leke olarak geçmiştir. Milletimiz bunu asla unutmayacaktır

Etiketler : Bakan - İşler'den - CHP - ve - Koç'a - sert - tepki -
eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
 • özbeklerli   30-01-2014 09:04

  editör vala sen bu vyslin kes kopyala yapıştır yorumlarını yayınlamak zorunda mısın

 • sema   28-01-2014 11:02

  bu vysl isimli şahısı online belediye başkanı ya da ilçe başkanı filan bişiy olmalı adam internetten kendi kendine siyaset yapıyor. Kendin çal kendin oyna. Yazdıklarının çoğu da ordan burdan kopyala yapıştır yapmış.

 • sema   28-01-2014 11:00

  peşkeşci vysl burda da iş başinda bi haberede yorum yazmasın sağlam dişimi çektirecem. Sırf bu şahıs yüzünden kızılcahamam haberin haberlerini okurken sayfanın yorumlar kısmına inmemeye çalışıyorum sadece haber kısmını okuyup bırakıyorum hatta bazı kızılcahamam habere giresim bile gelmiyor. 7/24 bu adam içinde biriktirdiklerini kızılcahamam haberi kullanarak etrafına kusmakla meşgul.

 • Veysel BAYRAM   27-01-2014 00:15

  BÜLÜM – I -. Öncelikle kamunun “(Tüyü bitmemiş yetimin”) hakkını bilerek çar çur edenlere, Hortumlayanlar/hortumlatanlar. Peşkeş çekenler/peşkeşleşenler Nemalandıranlar/Nemalananlar kim ve hangi görevde olurlarsa olsunlar hakkımı helal etmiyorum ve sadece bu şuçları işleyenlerin (evde bulunan supyan bebenin/dedenin ve eşin belkide haberleri yok) gözlerine dizlerine durmasını Yüce Allah (c.c)^dan niyaz ediyorum. VE ayakkabı kutusunu (işaallah tamamı sonuna kadar yargılanıp en yüksek cezaya çarptırılırlar) görenleri, batırılan ve paraları hala bizlere ödettirilen Bayındırlık/Enerji vb. bakanlıkları ile, 30 bankanın vb. paralarını da görmeye davet ederek. İslam inancının en makbul ve en zor ibadetlerinden biride ZEKÂT VERMEK OLDUĞUNU. Zekât vermenin en ince noktalarından biride (teşbihte hata olmaz hâşâ Suriyeli vb. kardeşlerimi tenzih ederek) . YOLDA KALMIŞ BİR GAYRİMÜSLİME BİLE ZEKÂT VERİLEREK FARZIN YERİNE GETİRİLMESİ RUHSATINI HATIRLATIR. İşaallah devletimiz kanalı ile Suriyeli vb mağdur insanlara yapılan her kuruş yardımlar, bizlerin yani TC. İnsanlarının/inananlarının veremediği zekâtımızın karşılığı olur duası ile Allah (c.c) TC.Nİ VEREN EL DURUMUNDA DAİM EYLESİN, TC.Yİ İMF ve Faiz LOBİLERİ vb.nin kapılarında borç arayıp talimat almaktan kurtaran ve İMF’YE Faiz lobileri ve YARDIMA MUHYAÇLARA VEREN EL KONUMINA GETİREN Muhterem RTE ve dava arkadaşlarından ALLAH (c.c) binlerce kez razı olsun. Başımızdan eksik etmesin. (Âmin, Âmin, Âmin)

 • Veysel BAYRAM   27-01-2014 00:12

  BÜLÜM - II - Halk oy’u ile iktidar olma imkânı olmayan “VAR OLMA SEBEPLERİ DEMOKRASİYE BAĞLI OLAN” TBMM içi ve dışındaki muhalefet partileri, VATANIMIZIN MİLLETİMİZİN DEVLETİMİZİN DEMOKRASİMİZİN İSTİKBALİ VE İKBALİ YERİNE sadece kendi kurumsal ve kişisel ideolojilerinin/istikbal ve ikballeri için ve işin en acısı Dağ/silahlı/Molotoflu teröre/teröriste örnek ve emsal olacak bir tarz/girişimler , her gün her saat OLUŞTURDUKLARI suni gündemler, kaoslar üreterek. illegal Komplolara ve sokak eylemlerine/gösterilerine destek vererek – TBMM içi partiler TBMM Genel kurulunda ve Komisyon odalarında kaos (terör) için özel konumdaki (HİZMET İÇİN PROJELERİ ÖNERİ ÖNERGELERİ OLMAYAN “boş” ama kendilerine parti tavan ve tabanın da bir yer edinmek isteyen milletvekili bulundurarak,) Milletvekilleri ve Komisyonlara getirdikleri taşoranlar (kendi milletvekilleri demek ki yetersiz/yeteneksiz) ile, ,ve gerekse hayatın her alanında yandaşlarının yardımları ile akla gelmez ağza alınmaz hakaretlerle (affınıza sığınarak) küfürlerle sizleri tahrik ederek sizleri gündeminizdeki çalışmalardan kopararak (minder dışına çekerek) % 52 MİLLİ İRADE GÜCÜNÜ KULLANDIRMAMAKTADIRLAR. *** Ayrıca TBMM içinde yasama görevi icra eden muhalefet partiler ile VATANIMIZIN MİLLETİMİZİN DEVLETİMİZİN DEMOKRASİMİZİN ve GELEGEĞİMİZİN TEMİNATI GENÇLERİMİZİN GELECEĞİNİ teminat altına alacak yeniden bir anayasa veya her herhangi bir anayasa ve yasa maddesi değişikliğinde uzlaşma olmadığı olmayacağı yaşayarak görülen ve gördüğümüz bir uygulamadır. *** Uzlaşma adına % 52 Milli iade gücünü kullanmamak ilk önce CHP MHP BDP ve TBMM dışı partilerin, Sonrasında da İLLEGAL girişimcilerin iktidarı yıkma çalışmalarına ve terörün ekmeğine yağ sürmekti *** Yasama yürütme ve yargı erklerinin çalışma sistemleri, toplantı ve karar yeter sayıları anayasa ve yasalarımızda belidir. BU Gerekçelerle. *** Muhalefet ve yandaşlarının AK PARTİNİN % 52 milli irade gücünü kullandırmama TUZAKLARINA takılmadan VATANIMIZIN MİLLETİMİZİN DEVLETİMİZİN DEMOKRASİMİZİN ve GELEGEĞİMİZİN TEMİNATI GENÇLERİMİZİN GELECEĞİNİ teminat altına alacak YENİ anayasa VEYA ANAYASA MADDE DEĞİŞİMİ ve yasa maddelerini hayata geçirilmesi, bunun için Başkanlık sitemi mümkün olmaz ise RTE için üç yıl şartının kaldırılması dilek ve temennisi ile. , NOT: Ne güzel bir tevafuk ki güvenlik kodu "tc"

 • y.bahattin   25-01-2014 21:21

  Hayırlı Ugurlu Olsun Yazıklar olsun ne bu suriyeli sevgisi anlamadım.binlerce şehit için bu kadar konuşmadınız. Herhalse sizlerde Türk düşmanlığımı var gibi,biraz da memleket meseleleriyle ilgilenseniz yolsuzluk,hırsızlık,işsizlik vb. patates 5 tl kurufasulye 12 tl et,süt,yogurt,ekmek,meyve,sebze pahalı oldugundan vatandas bunları alırken zorlanıyor. Bu fiyatları nasıl aşagı indirebiliriz işsizligi ne kadar azaltabiliriz gibi çalısmalar yapacagınıza gündemi değiştirmek için bir gün suriye bir gün cemaat bir amerika bir gün muhalefet bir gün hakimler bir gün savcılar bir gün polislerle ugrasacagınıza 3 Y ile ugrasın saygılar...! Bu arada Emrullah İşler beye Başbakan yardımcılıgı hayırlı ugurlu olsun.

 • arif   25-01-2014 12:44

  Daha 1 yıl önce başbakanla esad arasında su sızmıyordu sürekli bi araya geliyolardı şimdi ne oldu da başkalarını suçluyo kendi bakanlarının yaptığı yolsuzlukları aydınlatsın önce her şeyi Hocaefendiye ve cemaate atıo

  0

  0

  • yıl   25-01-2014 22:52

   medyayı çok iyi takipmi ettiğini sanıyorsun suriye olayları başlayalı 2.senesini aştı veherhalde sayın başbakan kendi halkına zulmedenlere ve iktidarı karalamaya çalışanlara göz yumacak değil iyiyki böyle bir yorum girmişin halk senin sayende birazcık olsun aydınlanmış olur neden neye göz yumulmadığını anlammış olur

   0

   0

 • Veysel BAYRAM   25-01-2014 00:44

  Bir teklif, Amaç ile Araç birbirine karışmış olacak olsada, Rekabet diye yorumlayanlar olsada, Diyanet İşleri Başkanlığı Türkiye genelinde 3000 öğrencimizi ÜMRE’ YE götürecek’(miş.) Muhterem Başbakan yardımcımızın himayelerinde, B.Başkan Adayımız Sayın Muhittin GÜNE^'İN gayretleri, ilçe mili eğiti müdürlüğümüzün organizesinde ile 50 - 100 imam hatipli 150 – 500 veya imkân dâhilinde öğrencimizi Umreye yolcu etmemiz dilek ve temennisi ile

  0

  0

  • para   25-01-2014 18:14

   bedeva götürmüyor parayı veren düdüğü çaalar zengin çocukları gider veysel bey

   0

   0

  • :D   25-01-2014 13:47

   veysel bayram yoksa sen adem özbekler zamanında encümen olan veysel bayram mısın?

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA