Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  ASKİ'nin Yeni Müdürü Görevine Başladı
  • Facebook da Paylaş
ASKİ'nin Yeni Müdürü Görevine Başladı
  • 15-09-2020
  • 0 yorum
  • 3803 okunma
Kızılcahamam ASKİ'nin yeni müdürü görevine başladı

ASKİ Kızılcahamam işletme müdürü Hasan GENÇ'in tayini çıkması dolayısı ile boşalan Kızılcahamam ASKİ Müdürlüğüne yeni atama yapıldı.

Kızılcahamam ASKİ'nin işletme müdürlüğü görevine M.Hasbi ÇELİK atandı.Ankara'nın en fazla köy sayısına sahip tek ilçesi,Kızılcahamam'da 104 köy ve buna bağlı mahalleler ile 160'a çıkan yerleşim biriminde meydana gelecek  su sorununa çözüm üretmek üzere ilçeye atanan M.Hasbi ÇELİK çalışmalara başlayarak.Kızılcahamam'da su problemi olan köylerin sorunlarını gidermek ve yeni çözümler üretmek için yoğun mesai harcıyor.

Kızılcahamam Haber olarak ilçemize yeni atanan ASKİ Müdürüne hayırlı olsun temennimizi iletiyor yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

M.Hasbi Çelik Kimdir ?

M. Hasbi Çelik, 23/09/1988 Şanlıurfa doğumludur. Babası (Şehit Öğretmen) İsmail Çelik, annesi Zeynep Çelik’tir. 1 kız 2 erkek kardeşin en küçüğüdür.

İlköğrenimini Şanlıurfa’da tamamladıktan sonra Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulundan Harita Teknikerliği, Eskişehir Anadolu Üniversitesinden İşletme Bölümü mezunu olmuştur. Okul bittikten hemen sonra özel bir şirkette Harita teknikeri olarak göreve başlamış, 2011 yılında ASKİ Genel Müdürlüğünde Kontrolör, Yapı Denetim Görevlisi olarak görev yaparak birçok projede başarılı bir şekilde görev almıştır.

Evli ve 1 çocuk babası olan M. Hasbi Çelik, ASKİ Kızılcahamam Müdürü olarak göreve başlamıştır.

Etiketler : ASKİ'nin - Yeni - Müdürü - Görevine - Başladı -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın