Ana Sayfa  /    /  Ankarada taşlı spoalı kavga
 • Facebook da Paylaş
Ankarada taşlı spoalı kavga
 • 11-03-2007
 • 4 yorum
 • 5493 okunma
Ankaragücü – Beşiktaş maçı öncesinde taraftarlar taş ve sopalarla birbirlerine girdi
Kenan Öner’in “Ankara’da olaylar çıkacak, önlem alın” iddiaları gerçek oldu. Ankaragücü – Beşiktaş maçının yapılacağı 19 Mayıs Stadı’nın yakınlarında taraftarlar taş ve sopalarla birbirlerine girdi.

Ankaragücü - Beşiktaş maçı öncesi gergin anlar yaşandı. 19 Mayıs Stadı'nın çevresinde yaşanan taşlı sopalı saldırıda yaralananlar oldu. Birbirlerine saldıran taraftarlar bir anda ortamı gererken, polis erken önlem alarak iki takımın taraftarlarının sıcak temasını ve olayların büyümesini önledi.

Stad çevresindeki gerginlik sonrası polis çok sayıda taraftarı göz altına alırken, yaralılar hastaneye kaldırıldı. Bazı Beşiktaşlı taraftarların alkollü oldukları gözlenirken, Ankaragücü-Beşiktaş maçı olmasına rağmen Bursa'dan Bursaspor taraftarlarının gelmesi de dikkat çekti. Bursa'dan 3 otobüs dolusu Bursasspor taraftarı Ankaragücü'nü destek için gelirken, Bursaspor taraftarlarını getiren 3 otobüste yapılan aramalarda bir çok kesici ve delici aletler bulundu. Bunun üzerine otobüsler ve taraftarlar şehre sokulmadan geri gönderildi ancak; buna rağmen bir çok Bursaspor taraftarı Ankara'ya geldi ve stad çevresinde görüldü.
Etiketler : Ankarada - taşlı - spoalı - kavga -
YORUMLAR
 • GECEKONDU_CAKO   13-04-2007 09:59

  SIK BAKALIM SIK BAKALIM BİBER GAZI SIK BAKALIM KASKINI ÇIKAR JOPUNU BIRAK DELİKANLI KİM BAKALIM

 • BAŞKA SEVDALARA ''KAPALIYIZ''   13-04-2007 09:54

  ANKARADA EN BÜYÜK ANKARAGÜCÜ!..... ANTİ-İSTANBUL

 • ANTİ-X   13-04-2007 09:53

  ALEM ALKIŞ TUTSUN DOSTLUMUZA ÖLÜMÜNE BursAnkara

 • gecekondu06   13-03-2007 09:08

  OLAYLARIN İÇİNDE OLAN BİRİSİ OLARAK. GAZİ MAHALLESİNDE KEDİ OLDULAR, ANKARA'DA ASLAN KESİLDİLER. BÜTÜN ÇEVİK KUVVETİ KUTLARIM.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın