Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ankara'yı yöneten bayanlardan Kızılcahamam Çıkartması
 • Facebook da Paylaş
Ankara'yı yöneten bayanlardan Kızılcahamam Çıkartması
 • 29-01-2015
 • 7 yorum
 • 5875 okunma
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek Kızılcahamam’ı ziyaret etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı  Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek Kızılcahamam’ı ziyaret etti.

Ziyarete Nevin Gökçek’in beraberinde; Selma Okuroglu Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı, Hatice Akgül Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı, Nazli Ergül Büyükşehir Belediyesi Başhukuk Müşaviri, Nurhan Mermer Aski Personel Daire Başkanı, Belma İlhan Anket À. Ş. Genel Müdürü, Devin Uğurlu SOS Vakfı Müdürü, Büşra Aldoğan Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı, Pınar Üstün Kentsel Dönüşüm Projelendirme Daire Başkanı katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney’in Eşi Ayşe Güney, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen tarafından karşılanan heyet Kızılcahamam da dolu, dolu bir gün geçirerek ilçemizde ayrıldılar.

 

YORUMLAR
 • Nuray Alımlı   30-01-2015 22:18

  2004 belediye başkanlık yarışını kayıp eden Coşkun Ünal 2009 yarışını niye kazandı? Cünkü ilk akp belediye başkanı zamanında üçlü olmanın bütün imkanları 6 ay ara ile Kızılcahamam gelir ama su akar köylü dayı bakar misali belediye başkanı ve ilçe başkanı gelenlerden yararlanmamaları sonucu 2009 yarışını coşkun Ünal gümbür, gümbür kazandı. Buradada aynı durum tekrar yaşanıyor gibi.

 • hüseyin   30-01-2015 12:27

  Nevin Gökçek Ankara' yı mı yönetiyormuş. Kim seçmiş kendisini?

 • mehmet ali   30-01-2015 10:13

  sayın başkan geleni gideni etrafındaki bir kaç kişiyle yen için yedi ceddinizi ağırlayın,fırsat bu fırsat diyorsun,meclis üyelerinle aranda tabiki soğukluk olur,bir taraftan savurun bakalım öte taraftan meclis üyelerin yüzüne bakma bu dünyada yok böyle bişey.

 • SAMİMİYET   30-01-2015 10:13

  Gençlik kolları başkanınız Ali ihsan Kayabaşıoğlu mu sizin ???

 • zafer   30-01-2015 09:43

  Birbirlerine iltifatlar yağdırarak ,birlikte yiyip içip eğlenmişler. ne güzel. Böylece ilçemizin gelişimine, tanıtımına çok büyük katkılarda bulunmuşlar.

 • Ahmet Alan   30-01-2015 08:50

  Hizmetçi ayağımıza geliyor nedense hala sıkıntılara çözüm bulunamıyor.Çamlıderede türbeyi restore eden Nevin hanım ilçemizinde sorunlarına çözüm olmalı.Kuru kurula gelen gidenin bize bir faydası yok.Bolca fotograf çekip paylaşıyorsunuz.Sadece yaptığınız budur.

  0

  0

  • vay   01-02-2015 14:55

   haydaa..haberin başlığı Nevin Gökçek'in ankarayı yönettiği..siz de kendisine hizmetçi demişsiniz.İyi de bu hanım sadece belediye başkanının eşi ne ankarayı yönetiyor ne de hizmetçi.Diğer hanımlar kendisini kocası belediye başkanı diye ağırlıyorlar, iltifatlar ediyorlar hepsi bu.Melih Göçek belediye başkanı olmasa kimse yüzüne bakmaz

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın