Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ankara valisi Vasip Şahin Kızılcahamam'da incelemelerde bulundu
  • Facebook da Paylaş
Ankara valisi Vasip Şahin Kızılcahamam'da incelemelerde bulundu
  • 09-07-2020
  • 0 yorum
  • 13540 okunma
Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin, Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Polisi Eğitim Kursu’na katılmasının ardından ilçede eski dostları ziyaret etti.

1996-2000 yılları arasında Kızılcahamam kaymakamı olarak görev yapan ve ilçemizden ayrıldıktan sonrada Kızılcahamam ile bağlarını hiç kopartmayan Ankara Valisi Vasip Şahin yine vefasını gösterdi, Kızılcahamam'da esnaf ziyareti yaptı eski dostları ile hasbihal etti.

Kızılcahamam Çam Otelde İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Polisi Eğitim Kursu’na katılan Ankara Valisi Vasip Şahin programın ardından,  Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar ile birlikte  yapımı devam Cephe İyişletirme – Sokak Rehabilitasyonu ve Yeni Pazar Yeri Projelerini inceledi.. Daha sonra ilçe esnafını ziyaret etti. ŞAHİN esnafları ziyareti sırasında merhabasını hiç kesmediği eski dostları ile hasbihal etti. 

20 yıl önce Kızılcahamam kaymakamı olarak görv yapan ilçeden ayrıldıktan sonra Kızılcahamam'a sürekli gelen ve ilçeyle bağını hiç kopartmayan mütevazi kişiliği ile insanların sevgisini kazanan İstanbul valilği döneminde öğrencilerin okuları tatil eden vali olarak tanıdığı ve sevdiği Ankara valimiz Vasip Şahin esnaf ziyaretin sonrasında Belediye Başkanı Süleyman ACAR ile birlikte Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy'u makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın