Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ankara Üniversitesi Kadın Platformundan Kızılcahamam Çıkartması
  • Facebook da Paylaş
Ankara Üniversitesi Kadın Platformundan Kızılcahamam Çıkartması
  • 22-01-2018
  • 0 yorum
  • 5928 okunma
Ankara Üniversitesi Kadın Platformundan Kızılcahamam çıkartması
Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İBİŞ’in eşi Nebahat İBİŞ, Kadın Platformu Koordinatörü Prof. Dr. Neslihan ALKIŞ, Burs Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Asuman SUNGUR ve Ankara Üniversitesi Kadın Platformu Koordinatörlüğüne bağlı öğretim görevlileri , Kızılcahamam’a gelerek ...
 
Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İBİŞ’in eşi Nebahat İBİŞ, Kadın Platformu Koordinatörü Prof. Dr. Neslihan ALKIŞ, Burs Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Asuman SUNGUR ve Ankara Üniversitesi Kadın Platformu Koordinatörlüğüne bağlı öğretim görevlileri , Kızılcahamam’a gelerek Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu  Seyide Özcan Yerleşkesi Müdürü Prof. Dr. Seyhan AKISKA’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
 
Aylık düzenli olarak gerçekleştirdikleri toplantılar kapsamında Ocak ayının ilk toplantısını Kızılcahamam Meslek Yüksekokulunda gerçekleştiren öğretim görevlileri,  Okul Müdürü Prof. Dr. Seyhan AKISKA önderliğinde okulu gezerek bilgi aldılar. Prof. Dr. AKISKA okul hakkında bilgiler verirken,  önümüzdeki sene Turizm Otel İşletmeciliği Bölümü de açılacağını, Fizyoterapi laboratuarında her türlü imkanın bulunduğunu ve önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek çalışmalar için  Kızılcahamam Devlet Hastanesi ile ortak proje içinde olduklarını belitti.
 
Toplantı’ya başlamadan önce kısa bir açılış konuşması yapan Prof. Dr. Seyhan AKISKA, ‘’ Ankara Üniversitesi hepimizin bildiği gibi bir çınar. Bu çınar’ın bir fidanını Kızılcahamam’a diktik. Biz bir can suyu verdik ama bundan sonraki bakımını da hep birlikte yapacağız. Rektörümüz ve sizlerin sayesinde çok güzel işler yapacağız. Geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Beni çok mutlu ettiniz.’’ dedi. AKISKA sözlerine şu şekilde devam etti; ‘’Özellikle Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet YILDIZ ve Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin GÜNEY’e bu güne kadar vermiş oldukları destekten dolayı sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum.’’
 
Kadın Platformu Koordinatörü Prof. Dr. Neslihan ALKIŞ, Burs Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Asuman SUNGUR da karşılanmalarından son derece memnun kaldıklarını belirterek, misafirperverliğinden dolayı Prof. Dr. AKISKA’ ya teşekkür ederek, çiçek, Türk Bayraklı saat ve çeşitli hediyeler taktim ettiler. 
 
Toplantıda; Giysi bankası, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği ve Sosyal Sorumluluk Projesi Organ Bağışı konuları üzerinde bilgi alışverişi yapıldı. Ağrı Diyadin ilçesi Karapazar Köyü İlkokulu Yardım Kampanyası hakkında görüşmeler yapıldı.
 
Toplantının ardından Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet YILDIZ ve Belediye Başkanı Muhittin GÜNEY’i makamlarında ziyaret ettiler.
 
 
 
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın