Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ankara Dernekleri Federasyonu açılışına davet
 • Facebook da Paylaş
Ankara Dernekleri Federasyonu açılışına davet
 • 01-01-1970
 • 9 yorum
 • 5745 okunma
Başkent Ankara Dernekleri Federasyonu Genel Merkezi bu hafta sonu açılıyor

Ankara’nın etkili sivil toplum kuruluşlarından kısa adı Kızılcahamamlılar Derneği olan Kızılcahamam ve Köyleri Kültür Dayanışma Yardımlaşma Güzelleştirme ve Geliştirme Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Sarı’nın öncülüğünde 33 Ankara Derneğinin bir araya gelerek kurduğu Başkent Ankara Dernekleri Federasyonu’nun Genel Merkezi bu hafta açılıyor.

Yenimahalle İvedik Caddesi No:222 Yenimahalle/ANKARA adresinde bulunan Federasyonun genel merkez binası 21 Mayıs Cumartesi günü saat 13.00’te düzenlenecek törenle hizmete girecek. 

Sivil toplum kuruluşlarının bu dev işbirliğine yakışacak bir organizasyonla yapılacak olan açılışına sanat, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda tanınmış simanın katılması bekleniyor.

Başkent Ankaralılar Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Vekili Beyhan Sarı, sivil toplum kuruluşlarının bir araya gelerek güçlerini birleştirmeleri,  birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmelerinin toplumun birçok kesiminden de olumlu tepki ve destek aldığını belirterek,” birlik ve beraberlik içinde tek çatı altında birleştirdiğimiz derneklerimizin federasyon olması ile artık daha güçlüyüz, daha çok söz sahibiyiz. İlk günden itibaren bize her türlü desteği veren başta Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk olmak üzere, tüm kaymakamlarımız, belediye başkanlarımız, dernek başkanları, bölge milletvekilleri ve milletvekili adayları ile tüm hemşehrilerimizi , genel merkezimizin açılışında da bir arada görmek istiyoruz.” dedi.

YORUMLAR
 • ŞAHİNSAZAK   28-06-2011 12:19

  ALLAH’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Haıyrlı kandiller ALLAH’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun. Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım. Miraç kandilin mübarek olsun. ALLAH sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

 • Ankaralı Dernekler    31-05-2011 12:23

  Sn hüsam hemşerimize cevap,Hemşerim Fedarasyona Sn Lokman ERTÜRK hemşerimiz Ankaralı Belediye Başkanımız Tüm derneklere oldugu gibi destek olmuştur Fedarasyonun eşyalarına .Pursaklar Belediye Başkanımız,ve Dört tane iş adamımız yardımcı oldu ,Akdereler,Özcanlar.Erişler,Kirazlar ve dahada var.Başkan ve Başkanvekilimiz'de cebinden cok malzeme aldı hariçten bilmeden gazel okumayın yardımcı olandan Allah razı olsun

 • Hasan Mert   23-05-2011 02:08

  Kızılcahamamlılar Dernegi Genel Başkanımız aynı zamanda Kazan Belediye Başkan Yardımcımız Sn.Beyhan SARI' yı ve yönetim kurulunu tüm hemşerilerim adına kutluyor ve teprik ediyor,Fedarasyonumuzun hayırlara fesile olmasını diliyoruz ,zaten Beyhan başkanın bölgemiz ve ilçemiz için yaptıkları ,yapacaklarının teminatıdır.başarılarının devamı.

 • Veysel BAYARAM   20-05-2011 02:50

  (“Ankara’nın etkili sivil toplum kuruluşlarından kısa adı Kızılcahamamlılar Derneği olan Kızılcahamam ve Köyleri Kültür Dayanışma Yardımlaşma Güzelleştirme ve Geliştirme Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Sarı’nın öncülüğünde 33 Ankara Derneğinin bir araya gelerek kurduğu Başkent Ankara Dernekleri Federasyonu’nun Genel Merkezi bu hafta açılıyor.”) Bu haber ile ne kadar gururlansak yeridir. Ama Kızılcahamamlılar adına ve adı altında faaliyet gösteren muhterem kardeşlerim. Kızılcahamam’ımızda yıllardır süregelen kısır politikalar Belediye hizmetlerinin/yatırımlarının önünü kesmekte. Başıboşluktan yararlanan bazı yöneticiler eliyle Şeffaflık ortadan kaldırılarak, imar çalışmaları, ihaleler/kiralamalar vb. ile nitelikli hortumlaşmalar nemalaşmalar peşkeşler ile Kızılcahamamlı yetimlerin malı birilerinin özel hesaplarına aktarılırken, meydanı boş bulan bazı yöneticilerde ben bilirimci tavır sergileyerek kamuoyunun benimsemediği çalışmaları dayatma yolu ile uygulamaktadırlar. . Bana göre ortak derdimizin dermanı, özellikle habere konu olan üst düzey ve ilçemizde faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları, genele hitap eden dernekler, bu manada hizmeti benimsemiş muvazzaf veya emekli işadamı, esnaf. Zanaatkar, öğretmen hukukçu, maliyeci, sağlıkçı, mimar, mühendis, vb. ilim adamlarımızın önderliğinde ve katkıları ile, (KÖTEK. FBŞK.) “Kızılcahamamlıların Önündeki Tüketici Engellerini Ortadan Kaldırma Federasyonu Başkanlığı” veya daha uygun bir isim altında samimi Sivil Toplum Kuruluşu kurulmasındadır. Ancak ve ancak samimi bir Sivil toplum Kuruluşunun önderliğinde ve girişimleri ile, Kızılcahamam’ımızda (Bölgemizde) şeffaflaşma sağlanırken, tüketici lehine gelişen pek çok olumsuzluklar tüketici lehine çözüme kavuşacağı inancı ve dileği ile ilgililerin ve kamuoyunun bilgisine saygılar sunarım.

 • hüsam   19-05-2011 18:27

  Hemşerimizle gurur duyarız biz ama dernegin finansmanının kazan belediye başkanı oldugu içinin eşyasınıda döşediği ciddi ciddi olarak söylenmekte üstüne üstlükte tam seçimler arefesinde açılış yapılacak.valla aklıma sanki hemşerimize hizmet etmek deyilde siyasi belli bir partiye hizmet verme görüntüsünden başka bişey deyilmiş gibi geliyo inanolsun. Yalanmııııııı !!!!!!

 • Ankara Sevdalısı Ömer   19-05-2011 01:38

  Kızılcahamamlılar, Kazanlılar ,Camlıdereliler, Cubuklular,Güdülüler,Ayaşlılar,Elmadaglılılar,ve İl merkezi,mizden bir cok ilçe ve İl dernegimizin katılımı ile kurulan Fedarasyonumuzda Ankaralı hemşerilerimize güç katacakdır. Birlik icinde her Dernek Fedarasyon kendi bölge ve ilcelerimizde etkilerini artıracak,Ankara mücadelesinde ve Amaçda birleşecek ve bir güç olacaklarına eminim hayırlı olsun.

 • eğerlidereköyü   18-05-2011 16:59

  sayın başkan kızılcahamalı olarak çok sevindim başsrarılarınızı tebrik ederim burada tüm kızılcahamamlıları bir arada görmek kızılcahamaölıyı göstermek

 • saygın   18-05-2011 16:32

  ankarada bissürü federasyon dernek neyi var ne iş yaparlar neederler hiç anlamadım.. federasyon ve derneklerde de bi o kadar makalı mevkili, işli işyerli saygın insanlarımız var. var da var . ammaaa birbirimize tutkun olalım heşericilik güdelim felan yok.

 • Bed.End.Derneğinden   18-05-2011 10:43

  Vatana,millete hayırlı olsun,inşallah federasyon çatısı altında bir araya gelirlerde ilerisi için güzel bir birliktelik ve hizmet yapmaları ortaya konur diye düşünüyoruz,herkese sağlıklı,engelsiz,başarı dolu mutlu yarınlar.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın