Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Anadolu Lisesi Üniversiteyi Kazanan Öğrencileri Açıkladı
  • Facebook da Paylaş
Anadolu Lisesi Üniversiteyi Kazanan Öğrencileri Açıkladı
  • 13-08-2016
  • 0 yorum
  • 6837 okunma
Kızılcahamam Anadolu Lisesinden mezun olan öğrenciler kazandıkları üniversiteler ile sevindirdi.

Kızılcahamam Anadolu Lisesi 2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılında üniversite sınavına giren öğrencilerin kazandıkları okulları açıkladı. 

 

 

 

1 ŞEYMA YURT Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Eğitim Fakültesi
2 TUĞBA GÜNGÖR Diş Hekimliği Fakültesi GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)  
3 YAKUP GÜLER İnşaat Mühendisliği GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Mühendislik Fakültesi
4 FATİH ARSLAN Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Tam Burslu) BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Eğitim Fakültesi
5 ZEHRA EROĞLU Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ (KIRŞEHİR) Eğitim Fakültesi
6 ARZUM KESKİN Fen Bilgisi Öğretmenliği (İngilizce) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Eğitim Fakültesi
7 PINAR GÖK İktisat (İngilizce) YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Siyasal Bilgiler Fakültesi
8 YUNUS EMRE KANDEMİR Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
9 KÜBRA BİLSEL Sınıf Öğretmenliği HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Eğitim Fakültesi
10 MUSTAFA ÖZSOY Hemşirelik KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ Sağlık Bilimleri Fakültesi
11 ELİF KORU Şehir ve Bölge Planlama GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Mimarlık Fakültesi
12 SÜMEYYE ÖZKAN İlahiyat (Önlisans) (Açıköğretim) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) Açıköğretim Fakültesi
13 ŞERİFE EROĞLU Hemşirelik YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Sağlık Bilimleri Fakültesi
14 ŞERİFE METİN Türkçe Öğretmenliği ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) Eğitim Fakültesi
15 ZÜMRÜT BEKDAŞ İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 Burslu) İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi
16 SÜMEYYE UĞUR Türkçe Öğretmenliği ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) Eğitim Fakültesi
17 MÜNEVVER SÜTÇÜ Türk Dili ve Edebiyatı GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Polatlı Fen-Edebiyat Fakültesi
18 MİHRİBAN SULU Maliye BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
19 NURSU KEÇECİ Türkçe Öğretmenliği KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ Eğitim Fakültesi
20 İLKNUR BEKTAŞ Sınıf Öğretmenliği ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) Eğitim Fakültesi
21 GİZEM ŞAHİN Türk Dili ve Edebiyatı ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) Fen-Edebiyat Fakültesi
22 GÜLER AYYILDIZ Sınıf Öğretmenliği GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Gazi Eğitim Fakültesi
23 MAZHAR HAKAN ÜNAL İnşaat Mühendisliği (İngilizce)  YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi
24 EDA NUR KARSLI İktisat GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
25 İREM NUR YILDIZ Kamu Yönetimi ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) Söke İşletme Fakültesi
26 CEREN İLHAN Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik (İngilizce) (İÖ) GİRESUN ÜNİVERSİTESİ Espiye Meslek Yüksekokulu
27 DİLEK TUNÇAY Maliye DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
28 CANSU ALBAYRAK Ekonometri GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
29 MERVE NUR YILDIZ Sağlık Yönetimi GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
30 EREN AKYER Makine Mühendisliği (İÖ) CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) Mühendislik Fakültesi
31 MEDİNE ÇAL Ekonometri GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
32 BİLGE VURAL Biyomedikal Mühendisliği (Ücretli) BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Mühendislik Fakültesi
33 HİRA BİLALOĞLU Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Ücretli) BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Eğitim Fakültesi
34 ESİN NUR YILDIRIM Türk Dili ve Edebiyatı ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) Edebiyat Fakültesi
35 YUSUF YILDIRIM Bankacılık ve Finans (İngilizce) YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) İşletme Fakültesi
36 AHMET FURKAN DEMİRHAN Tarih AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR) Fen-Edebiyat Fakültesi
37 SEVİLAY KILIÇ Türkçe Öğretmenliği ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) Eğitim Fakültesi
38 MUSTAFA ENES SOYSAL Bilgisayar Mühendisliği (İÖ) İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ (MALATYA) Mühendislik Fakültesi
39 HATİCE AKKUZU Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ Edebiyat Fakültesi
40 EMRE TAŞCI Bankacılık ve Finans (İngilizce) YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) İşletme Fakültesi
41 MEHMET MÜCAHİT BOZKURT Sınıf Öğretmenliği ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Eğitim Fakültesi
42 İREM GÜRPINAR Aktüerya Bilimleri HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Fen Fakültesi
43 HULUSİ ENES YILDIRIM Kamu Yönetimi MERSİN ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
44 MÜMİNE KEZBAN KELEŞ Gıda Mühendisliği ANKARA ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi
45 ERAY SAYGIN Maliye ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
46 ZEYNEP AKBAL Makine Mühendisliği SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA) Teknoloji Fakültesi
47 SEYRAN SUCU Makine Mühendisliği (İÖ) SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA) Teknoloji Fakültesi
48 ABDÜSSAMET KOCA Kamu Yönetimi AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
49 ÖZNUR ÖZTÜRK Uluslararası İlişkiler (İÖ) İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ (MALATYA) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
50 CANSEL ATAALP Gazetecilik SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA) İletişim Fakültesi
51 GÖKHAN SUBAŞI Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İÖ) SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA) Teknoloji Fakültesi
52 SÜMEYYE DEMİRHAN İktisat (İÖ) ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
53 HASAN HÜSEYİN SUNKUR Elektrik-Elektronik Mühendisliği NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA) Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi
54 ALİ BURAK BOSTANCI Tarih (İÖ) YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi
55 MELEK GÜRCAN Türk Dili ve Edebiyatı (İÖ) AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR) Fen-Edebiyat Fakültesi
56 OSMAN GÖK İşletme ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ Hopa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
57 MUHAMMED NECATİ KELEŞ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İÖ) KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi
58 FURKAN PARMAKSIZ Maliye (İÖ) AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
59 VEYSEL ERDEM KOBAK Sosyal Hizmet (Açıköğretim) ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM) Açıköğretim Fakültesi
60 NAGİHAN ŞAHİN İşletme BOZOK ÜNİVERSİTESİ (YOZGAT) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
61 OĞUZ İPEK İşletme (İÖ) ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın