(İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 18.09.2015 - 14:10, Güncelleme: 18.09.2015 - 14:10

Ak Parti Milletvekili listeleri açıklandı

 

Ak Parti Milletvekili listeleri açıklandı

Ak Parti Milletvekili listelerini açıkladı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ YSK çıkışı yaptığı açıklamada, "Saat 16.38 itibariyle YSK'ye teslim ettik. Hayırlı olsun. 312 adayımız yeniden aday gösterildi. 481'i erkek aday, 69 adayımız kadın adaydır. 7 Haziran'da milletvekili seçilen, aday gösterilen arkadaşlarımızdan 312'si yeniden bu seçimde aday gösterilmiştir. Faruk Çelik çok değerli ve çalışkan bir arkadaşımızdır. Kendisi Şanlıurfa 1.sıradan adaydır. Şanlıurfa'ya hizmetleri olacak bir arkadaştır. Kendisinin Şanlıurfa'dan rahatsız olma gibi bir durumu yoktur. Bunlar dedikodudan ibarettir. Sayın Başbakanımız Konya'dan 1.sıra adaydır. Kendisine memleketinden büyük destek bekliyoruz. Sayın Tuğrul Türkeş Ankara ikinci bölgeden adayımız oldu, hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu... ANKARA 1. BÖLGE  1 ALİ BABACAN 2 YALÇIN AKDOĞAN 3 AHMET GÜNDOĞDU 4 ALİ İHSAN ARSLAN 5 JÜLİDE SARIEROĞLU 6 MURAT ALPARSLAN 7 ERTAN AYDIN 8 FATİH ŞAHİN 9 TÜLAY SELAMOĞLU 10 BARIŞ AYDIN 11 ERCAN KINACI 12 FAHRİ USTA 13 DEVLET ŞANKAZAN 14 MEHTAP TORUNTAY 15 HÜSEYİN ULUSAL 16 HAYRİ ÇAĞIR 17 EMİRE BALKAN 18 MEHMET ALİ CANLI ANKARA 2. BÖLGE  1 CEMİL ÇİÇEK 2 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ 3 EMRULLAH İŞLER 4 AHMET İYİMAYA 5 LÜTFİYE SELVA ÇAM 6 VEDAT BİLGİN 7 AYDIN ÜNAL 8 NEVZAT CEYLAN 9 AYHAN YILMAZ 10 MAHMUT SAMİ MALLI 11 AHMET BABA 12 MURAT YILDIRIM 13 NESLİHAN CENK 14 MEHMET AKİF KALAYCI   İŞTE AK PARTİ'NİN ADAY LİSTESİ AK Parti , 1 Kasım'da yapılacak genel seçimler için milletvekili aday listesi belirlendi. ÜÇ DÖNEMLİKLERDEN 24 ADAY GÖSTERİLDİ  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, AK Parti'de 550 milletvekili adayının 481'inin erkek, 69'unun kadın aday olduğunu söyledi. Bozdağ, "AK Parti'de üç dönemlikler vardı, bu seçimde üç dönemliklerden 24 arkadaşımız aday gösterildi. 7 Haziran'da milletvekili seçilen, aday gösterilen arkadaşlarımızdan 312'si yeniden bu seçimde aday gösterilmiştir" dedi. AK Parti aday listesini bugün AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığı'na sundu. Milletvekili aday listesi şöyle;  ADANA 1 ÖMER ÇELİK ADANA 2 NECDET ÜNÜVAR ADANA 3 FATMA GÜLDEMET SARI ADANA 4 TALİP KÜÇÜKCAN ADANA 5 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ ADANA 6 TAMER DAĞLI ADANA 7 MEHMET SAĞLAM ADANA 8 AHMET ZENBİLCİ ADANA 9 MÜBERRA KARA ADANA 10 HASAN HÜSEYİN KUŞCU ADANA 11 HASAN BERZAN TOPRAK ADANA 12 ZEKERİYE YILDIZOĞLU ADANA 13 MEHMET AKİF DOSTBİL ADANA 14 İBRAHİM DÖLEK ADIYAMAN 1 AHMET AYDIN ADIYAMAN 2 ADNAN BOYNUKARA ADIYAMAN 3 İBRAHİM HALİL FIRAT ADIYAMAN 4 SALİH FIRAT ADIYAMAN 5 YAKUP TAŞ AFYONKARAHİSAR 1 VEYSEL EROĞLU AFYONKARAHİSAR 2 ALİ ÖZKAYA AFYONKARAHİSAR 3 HATİCE DUDU ÖZKAL AFYONKARAHİSAR 4 MEHMET KOCA AFYONKARAHİSAR 5 CENGİZ SAĞLAM AĞRI 1 CESİM GÖKÇE AĞRI 2 İSMAİL OĞUR AĞRI 3 ERHAN TENEKECİ AĞRI 4 ZEYNEL ABİDİN ÇAKIR AMASYA 1 MEHMET NACİ BOSTANCI AMASYA 2 HALUK İPEK AMASYA 3 AVNİ ERDEMİR ANTALYA 1 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU ANTALYA 2 MUSTAFA KÖSE ANTALYA 3 HÜSEYİN SAMANİ ANTALYA 4 GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ ANTALYA 5 SENA NUR ÇELİK ANTALYA 6 İBRAHİM AYDIN ANTALYA 7 ATAY USLU ANTALYA 8 İBRAHİM TÜRKİŞ ANTALYA 9 IŞILAY IŞILDAR CAN ANTALYA 10 HAKKI BEŞKAZALI ANTALYA 11 ERCAN MEKTEPLİOĞLU ANTALYA 12 İZZET YILMAZ ANTALYA 13 MURTAZA TAMYÜREK ANTALYA 14 MUSTAFA AKDENİZ ARTVİN 1İSRAFİL KIŞLA ARTVİN 2 HAYRETTİN GÜLBİN AYDIN 1 MEHMET ERDEM AYDIN 2 ABDURRAHMAN ÖZ AYDIN 3 MUSTAFA SAVAŞ AYDIN 4 ERSİN ESENLİK AYDIN 5 METİN YAVUZ AYDIN 6 HİLMİ YILDIRIM AYDIN 7 HAKAN ÇAĞLAR ERÜRKER BALIKESİR 1 MAHMUT POYRAZLI BALIKESİR 2 SEMA KIRCI BALIKESİR 3ALİ AYDINLIOĞLU BALIKESİR 4 KASIM BOSTAN BALIKESİR 5 MUSTAFA CANBEY BALIKESİR 6EMİN MEHMET KARATAN BALIKESİR 7 HASAN DEMİRASLAN BALIKESİR 8 HASAN ŞAFAK BİLECİK 1 HALİL ELDEMİR BİLECİK 2 RAMAZAN KURTULMUŞ BİNGÖL 1 CEVDET YILMAZ BİNGÖL 2 ENVER FEHMİOĞLU BİNGÖL 3 YUSUF COŞKUN BİTLİS 1 VEDAT DEMİRÖZ BİTLİS 2 MEHMET ZEKİ PEKER BİTLİS 3 AHMET ÇELİK BOLU 1 ALİ ERCOŞKUN BOLU 2 FEHMİ KÜPÇÜ BOLU 3 FATİH METİN BURDUR 1 BAYRAM ÖZÇELİK BURDUR 2 REŞAT PETEK BURDUR 3 KAMİL ÖZCAN BURSA 1 MEHMET MÜEZZİNOĞLU BURSA 2 EFKAN ALA BURSA 3 EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ 2/10 BURSA 4 CEMALETTİN KANİ TORUN BURSA 5 HÜSEYİN ŞAHİN BURSA 6 İSMAİL AYDIN BURSA 7 ZEKERİYA BİRKAN BURSA 8 HAKAN ÇAVUŞOĞLU BURSA 9 BENNUR KARABURUN BURSA 10 MUHAMMET MÜFİT AYDIN BURSA 11 OSMAN MESTEN BURSA 12 MUSTAFA ESGİN BURSA 13 AHMET KILIÇ BURSA 14 CENNET CANKILIÇ BURSA 15 HARUN AKIN BURSA 16 BÜLENT BÜKE BURSA 17 MURAT ÇAKIR BURSA 18 DİNÇER AKYEL ÇANAKKALE 1 BÜLENT TURAN ÇANAKKALE 2 AYHAN GİDER ÇANAKKALE 3 JÜLİDE İSKENDEROĞLU ÇANAKKALE 4 MEHMET ÖZKURNAZ ÇANKIRI 1 MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU ÇANKIRI 2 HÜSEYİN FİLİZ ÇORUM 1 SALİM USLU ÇORUM 2 AHMET SAMİ CEYLAN ÇORUM 3 LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT ÇORUM 4 BEKİR HORUZ DENİZLİ 1 NİHAT ZEYBEKCİ DENİZLİ 2 SEMA RAMAZANOĞLU DENİZLİ 3 ŞAHİN TİN DENİZLİ 4 CAHİT ÖZKAN DENİZLİ 5 OSMAN YÜCELİŞ DENİZLİ 6 EMİN OKKAYA DENİZLİ 7 MUHAMMED BEKİR EGE DİYARBAKIR 1 MEHMET GALİP ENSARİOĞLU DİYARBAKIR 2 EBUBEKİR BAL DİYARBAKIR 3 YUNUS MEMİŞ DİYARBAKIR 4 BERAN ÇELİK DİYARBAKIR 5 TAHSİN ARSLAN DİYARBAKIR 6 NETİCE ARSLAN DİYARBAKIR 7 ŞAFAK YONTÜRK DİYARBAKIR 8 ALAATTİN PARLAK DİYARBAKIR 9 MEHMET FATİH KAYHAN DİYARBAKIR 10 AZİZ ALPER BİTEN DİYARBAKIR 11 NEŞET ÖZDEN EDİRNE 1 RAFET SEZEN EDİRNE 2 MUSTAFA MERCAN EDİRNE 3 FAHRETTİN SAVCI ELAZIĞ 1 TAHİR ÖZTÜRK ELAZIĞ 2 METİN BULUT ELAZIĞ 3 ÖMER SERDAR ELAZIĞ 4 EJDER AÇIKKAPI ERZİNCAN 1 SEBAHATTİN KARAKELLE ERZİNCAN 2 SERKAN BAYRAM ERZURUM 1 RECEP AKDAĞ ERZURUM 2 MUSTAFA ILICALI ERZURUM 3 ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU ERZURUM 4 İBRAHİM AYDEMİR 3/10 ERZURUM 5 ORHAN DELİGÖZ ERZURUM 6 AHMET YAPTIRMIŞ ESKİŞEHİR 1 NABİ AVCI ESKİŞEHİR 2 HARUN KARACAN ESKİŞEHİR 3EMİNE NUR GÜNAY ESKİŞEHİR 4 YETKİN TETİK ESKİŞEHİR 5ALİ DEMİREL ESKİŞEHİR 6 YILMAZ ALTIN GAZİANTEP 1 MEHMET ŞİMŞEK GAZİANTEP 2 ABDULHAMİT GÜL GAZİANTEP 3 AHMET UZER GAZİANTEP 4 ŞAMİL TAYYAR GAZİANTEP 5 CANAN CANDEMİR ÇELİK GAZİANTEP 6 ABDULLAH NEJAT KOÇER GAZİANTEP 7 ABDULKADİR YÜKSEL GAZİANTEP 8 MEHMET ERDOĞAN GAZİANTEP 9 ALİ ŞAHİN GAZİANTEP 10 FİKRET MURAT TURAL GAZİANTEP 11 MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER GAZİANTEP 12 SELAMİ YETKİNŞEKERCİ GİRESUN 1 NURETTİN CANİKLİ GİRESUN 2 CEMAL ÖZTÜRK GİRESUN 3 SABRİ ÖZTÜRK GİRESUN 4 ADEM TATLI GÜMÜŞHANE 1 HACI OSMAN AKGÜL GÜMÜŞHANE 2 CİHAN PEKTAŞ HAKKARİ 1 AHMET BUDAK HAKKARİ 2 EMRULLAH GÜR HAKKARİ 3 ABDULMECİT TARHAN HATAY 1 ADEM YEŞİLDAL HATAY 2 ORHAN KARASAYAR HATAY 3 MEHMET ÖNTÜRK HATAY 4 FEVZİ ŞANVERDİ HATAY 5 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU HATAY 6 FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ HATAY 7 İBRAHİM NACİ YAPAR HATAY 8 MEHMET HACIOĞLU HATAY 9 CANAN KAHRAMAN HATAY 10 AHMET DEMİRTAŞ ISPARTA 1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ ISPARTA 2 SAİT YÜCE ISPARTA 3 HAYDAR KEMAL KURT ISPARTA 4 GÜLSÜM TUNÇBİLEK MERSİN 1 LÜTFİ ELVAN MERSİN 2 YILMAZ TEZCAN MERSİN 3ALİ CUMHUR TAŞKIN MERSİN 4 HACI ÖZKAN MERSİN 5 ZEYNEP GÜL YILMAZ MERSİN 6 ALPASLAN GÜRGENÇ MERSİN 7 HALİT ÇORTUL MERSİN 8 TANER BOZ MERSİN 9 NAFİZ DENİZ MERSİN 10 KORAL PARÇA MERSİN 11 ADEM ALİ KESKİN İSTANBUL 1. BÖLGE 1 İSMAİL KAHRAMAN 2 MUSTAFA ATAŞ 4/10 3 MİHRİMAH BELMA SATIR 4 EROL KAYA 5 AHMET BERAT ÇONKAR 6 BERAT ALBAYRAK 7 İSMET UÇMA 8 METİN KÜLÜNK 9 RAVZA KAVAKCI KAN 10 AZMİ EKİNCİ 11 OSMAN BOYRAZ 12 HASAN TURAN 13 HASAN SERT 14 MEHMET ALİ PULCU 15 HURŞİT YILDIRIM 16 HULUSİ ŞENTÜRK 17 ORHAN BİRDAL 18 ŞEBNEM KOCAKELÇİ 19 HAKKI ŞANLI 20 ERDAL YILMAZ 21 AYŞE KARTAL 22 MUSTAFA DEMİRAL 23 MUSTAFA ÖZMEN 24 HACER AKTÜRK 25 ALİM ERDEMİR 26 COŞKUN KOÇ 27 HASAN EKMEN 28 AYSER SOY 29 MUHAMMET ALİ KUMRU 30 MEHMET HÜSREV 31 RAMAZAN BULUM İSTANBUL 2. BÖLGE 1 HAYATİ YAZICI 2 VOLKAN BOZKIR 3 BURHAN KUZU 4 AYŞE NUR BAHÇEKAPILI 5 FATMA BETÜL SAYAN KAYA 6 EKREM ERDEM 7 AZİZ BABUŞCU 8 DURMUŞ ALİ SARIKAYA 9 ŞİRİN ÜNAL 10 FATMA BENLİ 11 HÜSEYİN BÜRGE 12 HAYDAR ALİ YILDIZ 13 AHMET HAMDİ ÇAMLI İSTANBUL?2 14 MARKAR ESEYAN 15 OKTAY SARAL 16 CEMAL VANLIOĞLU 17 AYŞEGÜL ESRA ATİK 18 PERİHAN TOĞAY 19 EROL ADAYILMAZ 20 YAVUZ DEĞİRMENCİ 21 GÜLVER ERDEM 22 MEHMET AKİF KÖSE 23 ÖMER FARUK AYDEMİR 24 BUĞRA BABUR 25 MAHMUT BAYAT 26 EMRE ETE İSTANBUL 3. BÖLGE 1 MEHMET MEHDİ EKER  2 MUSTAFA ŞENTOP 3 MEHMET DOĞAN KUBAT 4 SERAP YAŞAR 5 FEYZULLAH KIYIKLIK 6 MEHMET MUŞ 7 NUREDDİN NEBATİ 8 MEHMET METİNER 9 HARUN KARACA 10 TÜLAY KAYNARCA 11 MUSTAFA YENEROĞLU 12 ERKAN KANDEMİR 13 HALİS DALKILIÇ 14 MÜRTEZA ZENGİN 15 YILDIZ SEFERİNOĞLU 16 ABDULLAH BAŞCI 17 YUNUS ERGÜNE 18 TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE 19 AHMET AYDIN 20 HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK 21 ABDULLAH SADIKSOY 22 MÜZEMMİL HEVADPAL 23 RESUL KURT 24 YEŞİL AYTULUM TURUT 25 ZEKİYE ÇAPAN 26 MURAT ÇELİK 27 MEMET EMİN ERTEKİN 28 HASENE ÇAPAR 29 HAŞİM TAŞKIRAN 30 YASİN ZÜLBAHAROĞLU 31 HÜSEYİN KOYUNCU İZMİR 1. BÖLGE 1 BİNALİ YILDIRIM 2 MAHMUT ATİLLA KAYA 3 HÜSEYİN KOCABIYIK 4 NECİP KALKAN 5 CEMAL BEKLE 6AYŞE ENGÜR 7 FEVZİ BAYRAM 8 MAKSUT KARAOSMAN 9 MEHMET İLKBAHAR 10 GÜRBÜZ AKBULUT 11 ZERRİN KARA 12 AHMET EROĞLU 13 ENES UZUNLAR İZMİR 2. BÖLGE 1 FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR 2 MUSTAFA İBRAHİM TURHAN 3 HAMZA DAĞ 4 KEREM ALİ SÜREKLİ 5 NESRİN ULEMA 6 TANSU KAYA 7 BİLAL KIRKPINAR 8 ALİ SEDAT ŞENBAŞ 9 MELTEM ERGİN 10 VEYSEL GÜLDOĞAN 11 EMİN SEFA KAYACAN 12 HALE YILDIZ 13 CEMAL BAHÇIVAN  KARS 1 AHMET ARSLAN KARS 2 YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY KARS 3 SUAT ÖGEL KASTAMONU 1 HAKKI KÖYLÜ KASTAMONU 2 METİN ÇELİK KASTAMONU 3 MURAT DEMİR KAYSERİ 1 MEHMET ÖZHASEKİ KAYSERİ 2 TANER YILDIZ KAYSERİ 3 MUSTAFA ELİTAŞ KAYSERİ 4 İSMAİL TAMER KAYSERİ 5 HÜLYA NERGİS KAYSERİ 6 İSMAİL EMRAH KARAYEL KAYSERİ 7 SAMİ DEDEOĞLU KAYSERİ 8 AVŞAR ASLAN KAYSERİ 9 KADİR CAN GÖKALP KIRKLARELİ 1 SELAHATTİN MİNSOLMAZ KIRKLARELİ 2 TURHAN ALTINTEL KIRKLARELİ 3 AYTAÇ AKSOY KIRŞEHİR 1 SALİH ÇETİNKAYA KIRŞEHİR 2MİKAİL ARSLAN KOCAELİ 1 FİKRİ IŞIK KOCAELİ 2 RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU KOCAELİ 3 ZEKİ AYGÜN KOCAELİ 4 İLYAS ŞEKER KOCAELİ 5 MEHMET AKİF YILMAZ KOCAELİ 6 SAMİ ÇAKIR KOCAELİ 7 CEMİL YAMAN KOCAELİ 8 AYŞE MÜGE OLŞEN KOCAELİ 9 HALİT ÇOKAN KOCAELİ 10 ERKAN AKSOY KOCAELİ 11 ŞENER İNCE KONYA 1 AHMET DAVUTOĞLU KONYA 2 MUSTAFA BALOĞLU KONYA 3 HÜSNÜYE ERDOĞAN KONYA 4 AHMET SORGUN KONYA 5 ZİYA ALTUNYALDIZ KONYA 6 MUHAMMET UĞUR KALELİ KONYA 7 LEYLA ŞAHİN USTA KONYA 8 MEHMET BABAOĞLU KONYA 9 ABDULLAH AĞRALI KONYA 10 HALİL ETYEMEZ KONYA 11 HACI AHMET ÖZDEMİR KONYA 12 ÖMER ÜNAL KONYA 13 MUSTAFA EFE KONYA 14 AHMET ÖZDOĞAN KÜTAHYA 1 MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI KÜTAHYA 2 VURAL KAVUNCU KÜTAHYA 3 İSHAK GAZEL KÜTAHYA 4 AHMET TAN MALATYA 1 ÖZNUR ÇALIK MALATYA 2 TAHA ÖZHAN MALATYA 3 MUSTAFA ŞAHİN MALATYA 4 NURETTİN YAŞAR MALATYA 5 BÜLENT TÜFENKCİ MALATYA 6 UFUK ÖNALAN MANİSA 1 SELÇUK ÖZDAĞ 7/10 MANİSA 2 RECAİ BERBER MANİSA 3 UĞUR AYDEMİR MANİSA 4 MURAT BAYBATUR MANİSA 5 İSMAİL BİLEN MANİSA 6 GÜZİDE İÇEN KASAP MANİSA 7 ERGÜN KARAOĞLU MANİSA 8 OZAN ERDEM MANİSA 9 NEVZAT BÜKÜM KAHRAMANMARAŞ 1 MAHİR ÜNAL KAHRAMANMARAŞ 2 VEYSİ KAYNAK KAHRAMANMARAŞ 3 NURSEL REYHANLIOĞLU KAHRAMANMARAŞ 4 CELALETTİN GÜVENÇ KAHRAMANMARAŞ 5 MEHMET UĞUR DİLİPAK KAHRAMANMARAŞ 6 MEHMET İLKER ÇİTİL KAHRAMANMARAŞ 7 İMRAN KILIÇ KAHRAMANMARAŞ 8 OĞUZKAN GÜZEL MARDİN 1 ORHAN MİROĞLU MARDİN 2 SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ MARDİN 3 SÜLEYMAN ÇELİK MARDİN 4 ABDULLAH ERİN MARDİN 5 VEYSİ KAYA MARDİN 6 AHMET KAYA MUĞLA 1 HASAN ÖZYER MUĞLA 2 NİHAT ÖZTÜRK MUĞLA 3 ELVAN GÖÇER MUĞLA 4 MUHİTTİN KAYABAŞI MUĞLA 5 MEHMET TİRE MUĞLA 6 İSMAİL MUŞ 1 MEHMET EMİN ŞİMŞEK MUŞ 2 ABDULSELAM ER MUŞ 3 MEDENİ ÇAĞLAR NEVŞEHİR 1 MUSTAFA AÇIKGÖZ NEVŞEHİR 2 MURAT GÖKTÜRK NEVŞEHİR 3 EBUBEKİR GİZLİGİDER NİĞDE 1 ALPASLAN KAVAKLIOĞLU NİĞDE 2 ERDOĞAN ÖZEGEN NİĞDE 3 YAŞAR ATAÇ ORDU 1 NUMAN KURTULMUŞ ORDU 2 OKTAY ÇANAK ORDU 3 METİN GÜNDOĞDU ORDU 4 ERGÜN TAŞCI ORDU 5 MEHMET KARA RİZE 1 HASAN KARAL RİZE 2 HİKMET AYAR RİZE 3 OSMAN AŞKIN BAK SAKARYA 1 AYHAN SEFER ÜSTÜN SAKARYA 2 ŞABAN DİŞLİ SAKARYA 3 MUSTAFA İSEN SAKARYA 4 ALİ İHSAN YAVUZ SAKARYA 5 RECEP UNCUOĞLU SAKARYA 6 NURAY SAĞIROĞLU SAKARYA 7 RECEP HACIEYÜPOĞLU SAMSUN 1 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ SAMSUN 2 ÇİĞDEM KARAASLAN SAMSUN 3 AHMET DEMİRCAN SAMSUN 4 FUAT KÖKTAŞ 8/10 SAMSUN 5 HASAN BASRİ KURT SAMSUN 6 ORHAN KIRCALI SAMSUN 7 YILMAZ HOCAOĞLU SAMSUN 8 HÜSEYİN AVNİ ÇATAL SAMSUN 9 ADEM TUNCER SİİRT 1 YASİN AKTAY SİİRT 2 FEYZİ SEVGİLİ SİİRT 3 LOKMAN ÖZCAN SİNOP 1 NAZIM MAVİŞ SİNOP 2 CENGİZ TOKMAK SİVAS 1 İSMET YILMAZ SİVAS 2 HİLMİ BİLGİN SİVAS 3 SELİM DURSUN SİVAS 4 MEHMET HABİB SOLUK SİVAS 5 HAKAN AKKAŞ TEKİRDAĞ 1 MUSTAFA YEL TEKİRDAĞ 2 AYŞE DOĞAN TEKİRDAĞ 3 METİN AKGÜN TEKİRDAĞ 4 ALİ GÜMÜŞ TEKİRDAĞ 5 ÖMER KARADENİZ TEKİRDAĞ 6 ADNAN ARGAN TOKAT 1 COŞKUN ÇAKIR TOKAT 2 ZEYİD ASLAN TOKAT 3 CELİL GÖÇER TOKAT 4 YUSUF BEYAZIT TOKAT 5 MUSTAFA ARSLAN TRABZON 1 SÜLEYMAN SOYLU TRABZON 2 MUHAMMET BALTA TRABZON 3 AYŞE SULA KÖSEOĞLU TRABZON 4 ADNAN GÜNNAR TRABZON 5 SALİH CORA TRABZON 6 ERGİN AYDIN TUNCELİ 1 METİN LEVENT YILDIZ TUNCELİ 2 ALİ ULVİ SEYREK ŞANLIURFA 1 FARUK ÇELİK ŞANLIURFA 2 MEHMET KASIM GÜLPINAR ŞANLIURFA 3 HALİL ÖZCAN ŞANLIURFA 4 AHMET EŞREF FAKIBABA ŞANLIURFA 5 MEHMET ALİ CEVHERİ ŞANLIURFA 6 MEHMET AKYÜREK ŞANLIURFA 7 İBRAHİM HALİL YILDIZ ŞANLIURFA 8 MAHMUT KAÇAR ŞANLIURFA 9 KEMALETTİN YILMAZTEKİN ŞANLIURFA 10 ABDURRAHMAN NÜVİT YETKİN ŞANLIURFA 11 MEHMET FATİH AKSOY ŞANLIURFA 12 MEHMET ARKAN UŞAK 1 MEHMET ALTAY UŞAK 2 ALİM TUNÇ UŞAK 3 HÜSEYİN KESKİN VAN 1 BEŞİR ATALAY VAN 2 BURHAN KAYATÜRK VAN 3 VAHDETTİN İNCE VAN 4 FATİH ÇİFTCİ VAN 5 KAYHAN TÜRKMENOĞLU VAN 6 EBUBEKİR KAÇMAZ VAN 7 FARUK ALPASLAN 9/10 VAN 8 FERMAN YILDIRIM YOZGAT 1 BEKİR BOZDAĞ YOZGAT 2 ABDULKADİR AKGÜL YOZGAT 3 ERTUĞRUL SOYSAL YOZGAT 4 YUSUF BAŞER ZONGULDAK 1 HÜSEYİN ÖZBAKIR ZONGULDAK 2 FARUK ÇATUROĞLU ZONGULDAK 3 ÖZCAN ULUPINAR ZONGULDAK 4 AKIN KAYMAK ZONGULDAK 5 AYTEKİN KAZANCI AKSARAY 1 İLKNUR İNCEÖZ AKSARAY 2 CENGİZ AYDOĞDU AKSARAY 3 MUSTAFA SERDENGEÇTİ BAYBURT 1 NACİ AĞBAL BAYBURT 2 ŞAHAP KAVCIOĞLU KARAMAN 1 RECEP KONUK KARAMAN 2 RECEP ŞEKER KIRIKKALE 1 RAMAZAN CAN KIRIKKALE 2 ABDULLAH ÖZTÜRK KIRIKKALE 3 MEHMET DEMİR BATMAN 1 ATAULLAH HAMİDİ BATMAN 2 ZİVER ÖZDEMİR BATMAN 3 MURAT ÇİÇEK BATMAN 4 ADİLE GÜRBÜZ ŞIRNAK 1 ARSLAN TATAR ŞIRNAK 2 ÖMER DEMİR ŞIRNAK 3 CİHAN GÜVEN ŞIRNAK 4 SEYHAN AKI BARTIN 1 YILMAZ TUNÇ BARTIN 2 AHMET BENSİZ ARDAHAN 1 ORHAN ATALAY ARDAHAN 2 YUNUS BAYDAR IĞDIR 1 NURETTİN ARAS IĞDIR 2 MUSTAFA BULUŞ YALOVA 1 FİKRİ DEMİREL YALOVA 2 İLKER KARBUZ KARABÜK 1 MEHMET ALİ ŞAHİN KARABÜK 2 BURHANETTİN UYSAL KİLİS 1REŞİT POLAT KİLİS 2 MUSTAFA HİLMİ DÜLGER OSMANİYE 1 SUAT ÖNAL OSMANİYE 2 MÜCAHİT DURMUŞOĞLU OSMANİYE 3 MEHMET REMZİ COŞKUN OSMANİYE 4 ABDULLAH BELET DÜZCE 1 FARUK ÖZLÜ DÜZCE 2 FEVAİ ARSLAN DÜZCE 3 AYŞE KEŞİR
Ak Parti Milletvekili listelerini açıkladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ YSK çıkışı yaptığı açıklamada, "Saat 16.38 itibariyle YSK'ye teslim ettik. Hayırlı olsun. 312 adayımız yeniden aday gösterildi. 481'i erkek aday, 69 adayımız kadın adaydır. 7 Haziran'da milletvekili seçilen, aday gösterilen arkadaşlarımızdan 312'si yeniden bu seçimde aday gösterilmiştir. Faruk Çelik çok değerli ve çalışkan bir arkadaşımızdır. Kendisi Şanlıurfa 1.sıradan adaydır. Şanlıurfa'ya hizmetleri olacak bir arkadaştır. Kendisinin Şanlıurfa'dan rahatsız olma gibi bir durumu yoktur. Bunlar dedikodudan ibarettir. Sayın Başbakanımız Konya'dan 1.sıra adaydır. Kendisine memleketinden büyük destek bekliyoruz. Sayın Tuğrul Türkeş Ankara ikinci bölgeden adayımız oldu, hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu...

ANKARA 1. BÖLGE 

1 ALİ BABACAN

2 YALÇIN AKDOĞAN

3 AHMET GÜNDOĞDU

4 ALİ İHSAN ARSLAN

5 JÜLİDE SARIEROĞLU

6 MURAT ALPARSLAN

7 ERTAN AYDIN

8 FATİH ŞAHİN

9 TÜLAY SELAMOĞLU

10 BARIŞ AYDIN

11 ERCAN KINACI

12 FAHRİ USTA

13 DEVLET ŞANKAZAN

14 MEHTAP TORUNTAY

15 HÜSEYİN ULUSAL

16 HAYRİ ÇAĞIR

17 EMİRE BALKAN

18 MEHMET ALİ CANLI


ANKARA 2. BÖLGE 

1 CEMİL ÇİÇEK

2 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ

3 EMRULLAH İŞLER

4 AHMET İYİMAYA

5 LÜTFİYE SELVA ÇAM

6 VEDAT BİLGİN

7 AYDIN ÜNAL

8 NEVZAT CEYLAN

9 AYHAN YILMAZ

10 MAHMUT SAMİ MALLI

11 AHMET BABA

12 MURAT YILDIRIM

13 NESLİHAN CENK

14 MEHMET AKİF KALAYCI

 

İŞTE AK PARTİ'NİN ADAY LİSTESİ

AK Parti , 1 Kasım'da yapılacak genel seçimler için milletvekili aday listesi belirlendi.
ÜÇ DÖNEMLİKLERDEN 24 ADAY GÖSTERİLDİ 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, AK Parti'de 550 milletvekili adayının 481'inin erkek, 69'unun kadın aday olduğunu söyledi. Bozdağ, "AK Parti'de üç dönemlikler vardı, bu seçimde üç dönemliklerden 24 arkadaşımız aday gösterildi. 7 Haziran'da milletvekili seçilen, aday gösterilen arkadaşlarımızdan 312'si yeniden bu seçimde aday gösterilmiştir" dedi.

AK Parti aday listesini bugün AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığı'na sundu. Milletvekili aday listesi şöyle; 


ADANA 1 ÖMER ÇELİK

ADANA 2 NECDET ÜNÜVAR

ADANA 3 FATMA GÜLDEMET SARI

ADANA 4 TALİP KÜÇÜKCAN

ADANA 5 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ

ADANA 6 TAMER DAĞLI

ADANA 7 MEHMET SAĞLAM

ADANA 8 AHMET ZENBİLCİ

ADANA 9 MÜBERRA KARA

ADANA 10 HASAN HÜSEYİN KUŞCU

ADANA 11 HASAN BERZAN TOPRAK

ADANA 12 ZEKERİYE YILDIZOĞLU

ADANA 13 MEHMET AKİF DOSTBİL

ADANA 14 İBRAHİM DÖLEK


ADIYAMAN 1 AHMET AYDIN

ADIYAMAN 2 ADNAN BOYNUKARA

ADIYAMAN 3 İBRAHİM HALİL FIRAT

ADIYAMAN 4 SALİH FIRAT

ADIYAMAN 5 YAKUP TAŞ


AFYONKARAHİSAR 1 VEYSEL EROĞLU

AFYONKARAHİSAR 2 ALİ ÖZKAYA

AFYONKARAHİSAR 3 HATİCE DUDU ÖZKAL

AFYONKARAHİSAR 4 MEHMET KOCA

AFYONKARAHİSAR 5 CENGİZ SAĞLAM


AĞRI 1 CESİM GÖKÇE

AĞRI 2 İSMAİL OĞUR

AĞRI 3 ERHAN TENEKECİ

AĞRI 4 ZEYNEL ABİDİN ÇAKIR


AMASYA 1 MEHMET NACİ BOSTANCI

AMASYA 2 HALUK İPEK

AMASYA 3 AVNİ ERDEMİR






ANTALYA 1 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU

ANTALYA 2 MUSTAFA KÖSE

ANTALYA 3 HÜSEYİN SAMANİ

ANTALYA 4 GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ

ANTALYA 5 SENA NUR ÇELİK

ANTALYA 6 İBRAHİM AYDIN

ANTALYA 7 ATAY USLU

ANTALYA 8 İBRAHİM TÜRKİŞ

ANTALYA 9 IŞILAY IŞILDAR CAN

ANTALYA 10 HAKKI BEŞKAZALI

ANTALYA 11 ERCAN MEKTEPLİOĞLU

ANTALYA 12 İZZET YILMAZ

ANTALYA 13 MURTAZA TAMYÜREK

ANTALYA 14 MUSTAFA AKDENİZ


ARTVİN 1İSRAFİL KIŞLA

ARTVİN 2 HAYRETTİN GÜLBİN


AYDIN 1 MEHMET ERDEM

AYDIN 2 ABDURRAHMAN ÖZ

AYDIN 3 MUSTAFA SAVAŞ

AYDIN 4 ERSİN ESENLİK

AYDIN 5 METİN YAVUZ

AYDIN 6 HİLMİ YILDIRIM

AYDIN 7 HAKAN ÇAĞLAR ERÜRKER


BALIKESİR 1 MAHMUT POYRAZLI

BALIKESİR 2 SEMA KIRCI

BALIKESİR 3ALİ AYDINLIOĞLU

BALIKESİR 4 KASIM BOSTAN

BALIKESİR 5 MUSTAFA CANBEY

BALIKESİR 6EMİN MEHMET KARATAN

BALIKESİR 7 HASAN DEMİRASLAN

BALIKESİR 8 HASAN ŞAFAK


BİLECİK 1 HALİL ELDEMİR

BİLECİK 2 RAMAZAN KURTULMUŞ


BİNGÖL 1 CEVDET YILMAZ

BİNGÖL 2 ENVER FEHMİOĞLU

BİNGÖL 3 YUSUF COŞKUN


BİTLİS 1 VEDAT DEMİRÖZ

BİTLİS 2 MEHMET ZEKİ PEKER

BİTLİS 3 AHMET ÇELİK


BOLU 1 ALİ ERCOŞKUN

BOLU 2 FEHMİ KÜPÇÜ

BOLU 3 FATİH METİN


BURDUR 1 BAYRAM ÖZÇELİK

BURDUR 2 REŞAT PETEK

BURDUR 3 KAMİL ÖZCAN


BURSA 1 MEHMET MÜEZZİNOĞLU

BURSA 2 EFKAN ALA

BURSA 3 EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ 2/10

BURSA 4 CEMALETTİN KANİ TORUN

BURSA 5 HÜSEYİN ŞAHİN

BURSA 6 İSMAİL AYDIN

BURSA 7 ZEKERİYA BİRKAN

BURSA 8 HAKAN ÇAVUŞOĞLU

BURSA 9 BENNUR KARABURUN

BURSA 10 MUHAMMET MÜFİT AYDIN

BURSA 11 OSMAN MESTEN

BURSA 12 MUSTAFA ESGİN

BURSA 13 AHMET KILIÇ

BURSA 14 CENNET CANKILIÇ

BURSA 15 HARUN AKIN

BURSA 16 BÜLENT BÜKE

BURSA 17 MURAT ÇAKIR

BURSA 18 DİNÇER AKYEL


ÇANAKKALE 1 BÜLENT TURAN

ÇANAKKALE 2 AYHAN GİDER

ÇANAKKALE 3 JÜLİDE İSKENDEROĞLU

ÇANAKKALE 4 MEHMET ÖZKURNAZ


ÇANKIRI 1 MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU

ÇANKIRI 2 HÜSEYİN FİLİZ


ÇORUM 1 SALİM USLU

ÇORUM 2 AHMET SAMİ CEYLAN

ÇORUM 3 LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT

ÇORUM 4 BEKİR HORUZ


DENİZLİ 1 NİHAT ZEYBEKCİ

DENİZLİ 2 SEMA RAMAZANOĞLU

DENİZLİ 3 ŞAHİN TİN

DENİZLİ 4 CAHİT ÖZKAN

DENİZLİ 5 OSMAN YÜCELİŞ

DENİZLİ 6 EMİN OKKAYA

DENİZLİ 7 MUHAMMED BEKİR EGE


DİYARBAKIR 1 MEHMET GALİP ENSARİOĞLU

DİYARBAKIR 2 EBUBEKİR BAL

DİYARBAKIR 3 YUNUS MEMİŞ

DİYARBAKIR 4 BERAN ÇELİK

DİYARBAKIR 5 TAHSİN ARSLAN

DİYARBAKIR 6 NETİCE ARSLAN

DİYARBAKIR 7 ŞAFAK YONTÜRK

DİYARBAKIR 8 ALAATTİN PARLAK

DİYARBAKIR 9 MEHMET FATİH KAYHAN

DİYARBAKIR 10 AZİZ ALPER BİTEN

DİYARBAKIR 11 NEŞET ÖZDEN


EDİRNE 1 RAFET SEZEN

EDİRNE 2 MUSTAFA MERCAN

EDİRNE 3 FAHRETTİN SAVCI


ELAZIĞ 1 TAHİR ÖZTÜRK

ELAZIĞ 2 METİN BULUT

ELAZIĞ 3 ÖMER SERDAR

ELAZIĞ 4 EJDER AÇIKKAPI


ERZİNCAN 1 SEBAHATTİN KARAKELLE

ERZİNCAN 2 SERKAN BAYRAM


ERZURUM 1 RECEP AKDAĞ

ERZURUM 2 MUSTAFA ILICALI

ERZURUM 3 ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU

ERZURUM 4 İBRAHİM AYDEMİR 3/10

ERZURUM 5 ORHAN DELİGÖZ

ERZURUM 6 AHMET YAPTIRMIŞ


ESKİŞEHİR 1 NABİ AVCI

ESKİŞEHİR 2 HARUN KARACAN

ESKİŞEHİR 3EMİNE NUR GÜNAY

ESKİŞEHİR 4 YETKİN TETİK

ESKİŞEHİR 5ALİ DEMİREL

ESKİŞEHİR 6 YILMAZ ALTIN


GAZİANTEP 1 MEHMET ŞİMŞEK

GAZİANTEP 2 ABDULHAMİT GÜL

GAZİANTEP 3 AHMET UZER

GAZİANTEP 4 ŞAMİL TAYYAR

GAZİANTEP 5 CANAN CANDEMİR ÇELİK

GAZİANTEP 6 ABDULLAH NEJAT KOÇER

GAZİANTEP 7 ABDULKADİR YÜKSEL

GAZİANTEP 8 MEHMET ERDOĞAN

GAZİANTEP 9 ALİ ŞAHİN

GAZİANTEP 10 FİKRET MURAT TURAL

GAZİANTEP 11 MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER

GAZİANTEP 12 SELAMİ YETKİNŞEKERCİ


GİRESUN 1 NURETTİN CANİKLİ

GİRESUN 2 CEMAL ÖZTÜRK

GİRESUN 3 SABRİ ÖZTÜRK

GİRESUN 4 ADEM TATLI


GÜMÜŞHANE 1 HACI OSMAN AKGÜL

GÜMÜŞHANE 2 CİHAN PEKTAŞ


HAKKARİ 1 AHMET BUDAK

HAKKARİ 2 EMRULLAH GÜR

HAKKARİ 3 ABDULMECİT TARHAN


HATAY 1 ADEM YEŞİLDAL

HATAY 2 ORHAN KARASAYAR

HATAY 3 MEHMET ÖNTÜRK

HATAY 4 FEVZİ ŞANVERDİ

HATAY 5 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU

HATAY 6 FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ

HATAY 7 İBRAHİM NACİ YAPAR

HATAY 8 MEHMET HACIOĞLU

HATAY 9 CANAN KAHRAMAN

HATAY 10 AHMET DEMİRTAŞ


ISPARTA 1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ

ISPARTA 2 SAİT YÜCE

ISPARTA 3 HAYDAR KEMAL KURT

ISPARTA 4 GÜLSÜM TUNÇBİLEK


MERSİN 1 LÜTFİ ELVAN

MERSİN 2 YILMAZ TEZCAN

MERSİN 3ALİ CUMHUR TAŞKIN

MERSİN 4 HACI ÖZKAN

MERSİN 5 ZEYNEP GÜL YILMAZ

MERSİN 6 ALPASLAN GÜRGENÇ

MERSİN 7 HALİT ÇORTUL

MERSİN 8 TANER BOZ

MERSİN 9 NAFİZ DENİZ

MERSİN 10 KORAL PARÇA

MERSİN 11 ADEM ALİ KESKİN


İSTANBUL 1. BÖLGE

1 İSMAİL KAHRAMAN

2 MUSTAFA ATAŞ 4/10

3 MİHRİMAH BELMA SATIR

4 EROL KAYA

5 AHMET BERAT ÇONKAR

6 BERAT ALBAYRAK

7 İSMET UÇMA

8 METİN KÜLÜNK

9 RAVZA KAVAKCI KAN

10 AZMİ EKİNCİ

11 OSMAN BOYRAZ

12 HASAN TURAN

13 HASAN SERT

14 MEHMET ALİ PULCU

15 HURŞİT YILDIRIM

16 HULUSİ ŞENTÜRK

17 ORHAN BİRDAL

18 ŞEBNEM KOCAKELÇİ

19 HAKKI ŞANLI

20 ERDAL YILMAZ

21 AYŞE KARTAL

22 MUSTAFA DEMİRAL

23 MUSTAFA ÖZMEN

24 HACER AKTÜRK

25 ALİM ERDEMİR

26 COŞKUN KOÇ

27 HASAN EKMEN

28 AYSER SOY

29 MUHAMMET ALİ KUMRU

30 MEHMET HÜSREV

31 RAMAZAN BULUM

İSTANBUL 2. BÖLGE

1 HAYATİ YAZICI

2 VOLKAN BOZKIR

3 BURHAN KUZU

4 AYŞE NUR BAHÇEKAPILI

5 FATMA BETÜL SAYAN KAYA

6 EKREM ERDEM

7 AZİZ BABUŞCU

8 DURMUŞ ALİ SARIKAYA

9 ŞİRİN ÜNAL

10 FATMA BENLİ

11 HÜSEYİN BÜRGE

12 HAYDAR ALİ YILDIZ

13 AHMET HAMDİ ÇAMLI

İSTANBUL?2 14 MARKAR ESEYAN

15 OKTAY SARAL

16 CEMAL VANLIOĞLU

17 AYŞEGÜL ESRA ATİK

18 PERİHAN TOĞAY

19 EROL ADAYILMAZ

20 YAVUZ DEĞİRMENCİ

21 GÜLVER ERDEM

22 MEHMET AKİF KÖSE

23 ÖMER FARUK AYDEMİR

24 BUĞRA BABUR

25 MAHMUT BAYAT

26 EMRE ETE

İSTANBUL 3. BÖLGE

1 MEHMET MEHDİ EKER 

2 MUSTAFA ŞENTOP

3 MEHMET DOĞAN KUBAT

4 SERAP YAŞAR

5 FEYZULLAH KIYIKLIK

6 MEHMET MUŞ

7 NUREDDİN NEBATİ

8 MEHMET METİNER

9 HARUN KARACA

10 TÜLAY KAYNARCA

11 MUSTAFA YENEROĞLU

12 ERKAN KANDEMİR

13 HALİS DALKILIÇ

14 MÜRTEZA ZENGİN

15 YILDIZ SEFERİNOĞLU

16 ABDULLAH BAŞCI

17 YUNUS ERGÜNE

18 TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE

19 AHMET AYDIN

20 HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK

21 ABDULLAH SADIKSOY

22 MÜZEMMİL HEVADPAL

23 RESUL KURT

24 YEŞİL AYTULUM TURUT

25 ZEKİYE ÇAPAN

26 MURAT ÇELİK

27 MEMET EMİN ERTEKİN

28 HASENE ÇAPAR

29 HAŞİM TAŞKIRAN

30 YASİN ZÜLBAHAROĞLU

31 HÜSEYİN KOYUNCU

İZMİR 1. BÖLGE

1 BİNALİ YILDIRIM

2 MAHMUT ATİLLA KAYA

3 HÜSEYİN KOCABIYIK

4 NECİP KALKAN

5 CEMAL BEKLE

6AYŞE ENGÜR

7 FEVZİ BAYRAM

8 MAKSUT KARAOSMAN

9 MEHMET İLKBAHAR

10 GÜRBÜZ AKBULUT

11 ZERRİN KARA

12 AHMET EROĞLU

13 ENES UZUNLAR

İZMİR 2. BÖLGE

1 FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR

2 MUSTAFA İBRAHİM TURHAN

3 HAMZA DAĞ

4 KEREM ALİ SÜREKLİ

5 NESRİN ULEMA

6 TANSU KAYA

7 BİLAL KIRKPINAR

8 ALİ SEDAT ŞENBAŞ

9 MELTEM ERGİN

10 VEYSEL GÜLDOĞAN

11 EMİN SEFA KAYACAN

12 HALE YILDIZ

13 CEMAL BAHÇIVAN 


KARS 1 AHMET ARSLAN

KARS 2 YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY

KARS 3 SUAT ÖGEL


KASTAMONU 1 HAKKI KÖYLÜ

KASTAMONU 2 METİN ÇELİK

KASTAMONU 3 MURAT DEMİR


KAYSERİ 1 MEHMET ÖZHASEKİ

KAYSERİ 2 TANER YILDIZ

KAYSERİ 3 MUSTAFA ELİTAŞ

KAYSERİ 4 İSMAİL TAMER

KAYSERİ 5 HÜLYA NERGİS

KAYSERİ 6 İSMAİL EMRAH KARAYEL

KAYSERİ 7 SAMİ DEDEOĞLU

KAYSERİ 8 AVŞAR ASLAN

KAYSERİ 9 KADİR CAN GÖKALP


KIRKLARELİ 1 SELAHATTİN MİNSOLMAZ

KIRKLARELİ 2 TURHAN ALTINTEL

KIRKLARELİ 3 AYTAÇ AKSOY


KIRŞEHİR 1 SALİH ÇETİNKAYA

KIRŞEHİR 2MİKAİL ARSLAN


KOCAELİ 1 FİKRİ IŞIK

KOCAELİ 2 RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU

KOCAELİ 3 ZEKİ AYGÜN

KOCAELİ 4 İLYAS ŞEKER

KOCAELİ 5 MEHMET AKİF YILMAZ

KOCAELİ 6 SAMİ ÇAKIR

KOCAELİ 7 CEMİL YAMAN

KOCAELİ 8 AYŞE MÜGE OLŞEN

KOCAELİ 9 HALİT ÇOKAN

KOCAELİ 10 ERKAN AKSOY

KOCAELİ 11 ŞENER İNCE


KONYA 1 AHMET DAVUTOĞLU

KONYA 2 MUSTAFA BALOĞLU

KONYA 3 HÜSNÜYE ERDOĞAN

KONYA 4 AHMET SORGUN

KONYA 5 ZİYA ALTUNYALDIZ

KONYA 6 MUHAMMET UĞUR KALELİ

KONYA 7 LEYLA ŞAHİN USTA

KONYA 8 MEHMET BABAOĞLU

KONYA 9 ABDULLAH AĞRALI

KONYA 10 HALİL ETYEMEZ

KONYA 11 HACI AHMET ÖZDEMİR

KONYA 12 ÖMER ÜNAL

KONYA 13 MUSTAFA EFE

KONYA 14 AHMET ÖZDOĞAN


KÜTAHYA 1 MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI

KÜTAHYA 2 VURAL KAVUNCU

KÜTAHYA 3 İSHAK GAZEL

KÜTAHYA 4 AHMET TAN


MALATYA 1 ÖZNUR ÇALIK

MALATYA 2 TAHA ÖZHAN

MALATYA 3 MUSTAFA ŞAHİN

MALATYA 4 NURETTİN YAŞAR

MALATYA 5 BÜLENT TÜFENKCİ

MALATYA 6 UFUK ÖNALAN


MANİSA 1 SELÇUK ÖZDAĞ 7/10

MANİSA 2 RECAİ BERBER

MANİSA 3 UĞUR AYDEMİR

MANİSA 4 MURAT BAYBATUR

MANİSA 5 İSMAİL BİLEN

MANİSA 6 GÜZİDE İÇEN KASAP

MANİSA 7 ERGÜN KARAOĞLU

MANİSA 8 OZAN ERDEM

MANİSA 9 NEVZAT BÜKÜM


KAHRAMANMARAŞ 1 MAHİR ÜNAL

KAHRAMANMARAŞ 2 VEYSİ KAYNAK

KAHRAMANMARAŞ 3 NURSEL REYHANLIOĞLU

KAHRAMANMARAŞ 4 CELALETTİN GÜVENÇ

KAHRAMANMARAŞ 5 MEHMET UĞUR DİLİPAK

KAHRAMANMARAŞ 6 MEHMET İLKER ÇİTİL

KAHRAMANMARAŞ 7 İMRAN KILIÇ

KAHRAMANMARAŞ 8 OĞUZKAN GÜZEL


MARDİN 1 ORHAN MİROĞLU

MARDİN 2 SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ

MARDİN 3 SÜLEYMAN ÇELİK

MARDİN 4 ABDULLAH ERİN

MARDİN 5 VEYSİ KAYA

MARDİN 6 AHMET KAYA


MUĞLA 1 HASAN ÖZYER

MUĞLA 2 NİHAT ÖZTÜRK

MUĞLA 3 ELVAN GÖÇER

MUĞLA 4 MUHİTTİN KAYABAŞI

MUĞLA 5 MEHMET TİRE

MUĞLA 6 İSMAİL


MUŞ 1 MEHMET EMİN ŞİMŞEK

MUŞ 2 ABDULSELAM ER

MUŞ 3 MEDENİ ÇAĞLAR


NEVŞEHİR 1 MUSTAFA AÇIKGÖZ

NEVŞEHİR 2 MURAT GÖKTÜRK

NEVŞEHİR 3 EBUBEKİR GİZLİGİDER


NİĞDE 1 ALPASLAN KAVAKLIOĞLU

NİĞDE 2 ERDOĞAN ÖZEGEN

NİĞDE 3 YAŞAR ATAÇ


ORDU 1 NUMAN KURTULMUŞ

ORDU 2 OKTAY ÇANAK

ORDU 3 METİN GÜNDOĞDU

ORDU 4 ERGÜN TAŞCI

ORDU 5 MEHMET KARA


RİZE 1 HASAN KARAL

RİZE 2 HİKMET AYAR

RİZE 3 OSMAN AŞKIN BAK


SAKARYA 1 AYHAN SEFER ÜSTÜN

SAKARYA 2 ŞABAN DİŞLİ

SAKARYA 3 MUSTAFA İSEN

SAKARYA 4 ALİ İHSAN YAVUZ

SAKARYA 5 RECEP UNCUOĞLU

SAKARYA 6 NURAY SAĞIROĞLU

SAKARYA 7 RECEP HACIEYÜPOĞLU


SAMSUN 1 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ

SAMSUN 2 ÇİĞDEM KARAASLAN

SAMSUN 3 AHMET DEMİRCAN

SAMSUN 4 FUAT KÖKTAŞ 8/10

SAMSUN 5 HASAN BASRİ KURT

SAMSUN 6 ORHAN KIRCALI

SAMSUN 7 YILMAZ HOCAOĞLU

SAMSUN 8 HÜSEYİN AVNİ ÇATAL

SAMSUN 9 ADEM TUNCER


SİİRT 1 YASİN AKTAY

SİİRT 2 FEYZİ SEVGİLİ

SİİRT 3 LOKMAN ÖZCAN


SİNOP 1 NAZIM MAVİŞ

SİNOP 2 CENGİZ TOKMAK


SİVAS 1 İSMET YILMAZ

SİVAS 2 HİLMİ BİLGİN

SİVAS 3 SELİM DURSUN

SİVAS 4 MEHMET HABİB SOLUK

SİVAS 5 HAKAN AKKAŞ


TEKİRDAĞ 1 MUSTAFA YEL

TEKİRDAĞ 2 AYŞE DOĞAN

TEKİRDAĞ 3 METİN AKGÜN

TEKİRDAĞ 4 ALİ GÜMÜŞ

TEKİRDAĞ 5 ÖMER KARADENİZ

TEKİRDAĞ 6 ADNAN ARGAN


TOKAT 1 COŞKUN ÇAKIR

TOKAT 2 ZEYİD ASLAN

TOKAT 3 CELİL GÖÇER

TOKAT 4 YUSUF BEYAZIT

TOKAT 5 MUSTAFA ARSLAN


TRABZON 1 SÜLEYMAN SOYLU

TRABZON 2 MUHAMMET BALTA

TRABZON 3 AYŞE SULA KÖSEOĞLU

TRABZON 4 ADNAN GÜNNAR

TRABZON 5 SALİH CORA

TRABZON 6 ERGİN AYDIN


TUNCELİ 1 METİN LEVENT YILDIZ

TUNCELİ 2 ALİ ULVİ SEYREK


ŞANLIURFA 1 FARUK ÇELİK

ŞANLIURFA 2 MEHMET KASIM GÜLPINAR

ŞANLIURFA 3 HALİL ÖZCAN

ŞANLIURFA 4 AHMET EŞREF FAKIBABA

ŞANLIURFA 5 MEHMET ALİ CEVHERİ

ŞANLIURFA 6 MEHMET AKYÜREK

ŞANLIURFA 7 İBRAHİM HALİL YILDIZ

ŞANLIURFA 8 MAHMUT KAÇAR

ŞANLIURFA 9 KEMALETTİN YILMAZTEKİN

ŞANLIURFA 10 ABDURRAHMAN NÜVİT YETKİN

ŞANLIURFA 11 MEHMET FATİH AKSOY

ŞANLIURFA 12 MEHMET ARKAN


UŞAK 1 MEHMET ALTAY

UŞAK 2 ALİM TUNÇ

UŞAK 3 HÜSEYİN KESKİN


VAN 1 BEŞİR ATALAY

VAN 2 BURHAN KAYATÜRK

VAN 3 VAHDETTİN İNCE

VAN 4 FATİH ÇİFTCİ

VAN 5 KAYHAN TÜRKMENOĞLU

VAN 6 EBUBEKİR KAÇMAZ

VAN 7 FARUK ALPASLAN 9/10

VAN 8 FERMAN YILDIRIM


YOZGAT 1 BEKİR BOZDAĞ

YOZGAT 2 ABDULKADİR AKGÜL

YOZGAT 3 ERTUĞRUL SOYSAL

YOZGAT 4 YUSUF BAŞER


ZONGULDAK 1 HÜSEYİN ÖZBAKIR

ZONGULDAK 2 FARUK ÇATUROĞLU

ZONGULDAK 3 ÖZCAN ULUPINAR

ZONGULDAK 4 AKIN KAYMAK

ZONGULDAK 5 AYTEKİN KAZANCI


AKSARAY 1 İLKNUR İNCEÖZ

AKSARAY 2 CENGİZ AYDOĞDU

AKSARAY 3 MUSTAFA SERDENGEÇTİ


BAYBURT 1 NACİ AĞBAL

BAYBURT 2 ŞAHAP KAVCIOĞLU


KARAMAN 1 RECEP KONUK

KARAMAN 2 RECEP ŞEKER


KIRIKKALE 1 RAMAZAN CAN

KIRIKKALE 2 ABDULLAH ÖZTÜRK

KIRIKKALE 3 MEHMET DEMİR


BATMAN 1 ATAULLAH HAMİDİ

BATMAN 2 ZİVER ÖZDEMİR

BATMAN 3 MURAT ÇİÇEK

BATMAN 4 ADİLE GÜRBÜZ


ŞIRNAK 1 ARSLAN TATAR

ŞIRNAK 2 ÖMER DEMİR

ŞIRNAK 3 CİHAN GÜVEN

ŞIRNAK 4 SEYHAN AKI


BARTIN 1 YILMAZ TUNÇ

BARTIN 2 AHMET BENSİZ


ARDAHAN 1 ORHAN ATALAY

ARDAHAN 2 YUNUS BAYDAR


IĞDIR 1 NURETTİN ARAS

IĞDIR 2 MUSTAFA BULUŞ


YALOVA 1 FİKRİ DEMİREL

YALOVA 2 İLKER KARBUZ


KARABÜK 1 MEHMET ALİ ŞAHİN

KARABÜK 2 BURHANETTİN UYSAL


KİLİS 1REŞİT POLAT

KİLİS 2 MUSTAFA HİLMİ DÜLGER


OSMANİYE 1 SUAT ÖNAL

OSMANİYE 2 MÜCAHİT DURMUŞOĞLU

OSMANİYE 3 MEHMET REMZİ COŞKUN

OSMANİYE 4 ABDULLAH BELET


DÜZCE 1 FARUK ÖZLÜ

DÜZCE 2 FEVAİ ARSLAN

DÜZCE 3 AYŞE KEŞİR
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kizilcahamamhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.