Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Parti Kızılcahamam 6.Olağan Kongresi Yapıldı.
 • Facebook da Paylaş
Ak Parti Kızılcahamam 6.Olağan Kongresi Yapıldı.
 • 01-12-2017
 • 7 yorum
 • 6486 okunma
Ak Parti 6.Olağan kongresi yapıldı.Kongrede yeni ilçe başkanı Süleyman ACAR oldu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Kızılcahamam ilçe 6.olağan kongresi Adem Özbekler toplantı ve nikah salonunda yapıldı.

Kongreye  Ankara Milletvekilleri  Emrullah İşler, Nevzat Ceylan, Ahmet Gündoğdu,Aydın Ünal, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can İlçe Başkanları,İl Yönetim Kurulu Üyeleri, parti üyeleri delegeler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Kongrede Saygı Duruşu ve İstiklal marşının ardından üç dönemdir Ak Parti İlçe Başkanlığını yürüten mevcut İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Belediye Başkanı Muhittin Güney, Milletvekili Nevzat Ceylan, Emrullah İşler, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı konuşma yaparak yeni ilçe başkanı olan Süleyman Acar’a başarılar dilediler.

 

Kongreye tek aday  ile gidilirken yapılan seçimde Süleyman ACAR yeni ilçe başkanı olurken yönetim kurulu asil asil üyeliklerine, Şengül Çelikoğlu, Hasan Öztürk, Sefer Akyel, Ahmet Barun, Emin Demirbaş, İbrahim Savcı,Yücel Erol, Sefa Ulucan, , Güray ALTUNAY,Ayşe Aydoğan,Hasan Hüseyin Bedir, Hüseyin Demirhan, Kadir Furuncu,  Eda Diliz  yer aldı. Yönetim kurulu yedekler listesinde ise Mahmut Kahveci, Ahmet Yurt, Mehmet Akkaya, Bahattin Öztürk, Salih Bilgin, İsa Öztürk, Osman Sungur ve Recep Tayyip Çetin oldu.

 

Kongrede üst kurul üst kurul delegeliklerine ise Süleyman ACAR, Muhittin Güney , Sefa Yıldırım, Mehmet Bütün, Mustafa Keleş, Fatma Yıldız, Tahir Kütükçüoğlu ve Hamza Kocaoğlu yer alırken Yedeklerde  İse  Durali Koç, Başaran Yılmaz, Hikmet Duman ve Cemal Usluca'dan oluştu.

 

KIZILCAHAMAM HABER OLARAK AK PARTİNİN YENİ İLÇE BAŞKANI SÜLEYMAN ACAR VE YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETİYOR İLÇEMİZ VE MEMLEKETİMİZ İÇİN HAYIRLI İŞLERE İMZA ATMALARINI BEKLİYORUZ

BAŞKAN SÜLEYMAN ACAR

YÖNETİM KURULU ASİL LİSTESİ

1

Şengül ÇELİKOĞLU

2

Hasan ÖZTÜRK

3

Sefer AKYER

4

Ahmet BARUN

5

Emin DEMİRBAŞ

6

İbrahim SAVCI

7

Yücel EROL

8

Sefa ULUCAN

9

Güray ALTUNAY

10

Ayşe AYDOĞAN

11

Hasan Hüseyin BEDİR

12

Hüseyin DEMİRHAN

13

Kadir FURUNCU

14

Eda FİLİZ

WWW.KIZILCAHAMAMHABER.COM

 

YÖNETİM KURULU YEDEK LİSTESİ

1

Mahmut KAHVECİ

2

Ahmet YURT

3

Mehmet AKKAYA

4

Bahattin ÖZTÜRK

5

Salih BİLGİN

6

İsa ÖZTÜRK

7

Osman SUNGUR

8

Recep Tayyip ÇETİN

WWW.KIZILCAHAMAMHABER.COM

ÜST KURUL DELEGE LİSTESİ

1

Süleyman ACAR

2

Muhittin GÜNEY

3

Sefa YILDIRIM

4

Mehmet BÜTÜN

5

Mustafa KELEŞ

6

Fatma YILDIZ

7

Tahir KÜTÜKÇÜOĞLU

8

Hamza KOCAOĞLU

WWW.KIZILCAHAMAMHABER.COM

ÜST KURUL YEDEK LİSTESİ

1

Durali KOÇ

2

Başaran YILMAZ

3

Hikmet DUMAN

4

Cemal USLUCAN

WWW.KIZILCAHAMAMHABER.COM

YORUMLAR
 • adnan dursun   04-12-2017 09:56

  başkan adam larını secemesın yönetımdekıkerın çog hiç işe yaramaz bunlarla burda hiç bir iş yapılmaz şimdıden secımlerı kaybettık ona görü başkan başka adammı yoktu

 • kayıp   03-12-2017 21:16

  2019 u akp kaybetmiştir geçmiş olsun

 • Veysel BAYRAM   01-12-2017 23:38

  RTE ve Ak Partiye hizmet; Islama(tüm inançlara) Vatanımıza Milletimize Devletimize dünya Müslümanlarına/Türklerine ve hatta tüm insanlığa hizmet, İslam/Türk düşmanı Vatikan'a İsrail'e abd'ne. ab ülkelerine ve içimizdeki legal ve illegal taşoranlarına (vatan hainlerine) hadlerini bildirmeye hizmettir..... Kötü Tarihi bir daha tekerrür ettirmemek (Belediyemizi tekrar Ak Partiden mahrum etmemek) için bir kıssa, “2004-2009 da RTE ve Ak Parti unvanını kullananlardan değil, RTE ve Ak Partiye dolayısı ile İSLAMA VATANIMIZA MİLLETİMİZE DEVLETİMİZE DÜNYA MÜSLÜMANLARINA/TÜRKLERİNE VE KIZILCAHAMAM'IMIZA hizmet edenlerden olalım dedim, B. Meclisinde ve tüm teşkilatlarımızda dışlandım. Sonucu olarak RTE, AK PARTİ ve Kızılcahamam 2009 – 2014 döneminde Kızılcahamam Belediye başkanlığını kayıp etti....... Bu bilinç ile Yeni ilçe Başkanımızın yönetim (Liste mental yorgunlarını ayıklama noktasında olabileceğin en iyisi olmuş) , Kadın ve Gençlik kolları üyelerimizin hayırlı ve hayırlı hizmetlere vesile olmaları dilek ve temennisi ile, Allah cc. yar ve yardımcınız/mız olsun.

  0

  0

  • Veysel BAYRAM   07-12-2017 22:17

   Inanç, sosyal, ekonomik, idari, siyasi, hukuki yaşamımızı düzenleyen bütün yasalar siyasetçilerse alınır/uygulanır ve İSLAMI yaşamınızı bu kararlara ve uygulayanların insafına göre yaşamak zorunda kalırsınız. TC.de bütün semavi ve hatta batıl dinleri konuşa bilir ve siyasilere istenilen kararları aldırabilirsiniz ama, her nedense İslama hizmet istersen, İslama Müslümana hizmet edenleri takdir edersen yanlış düşündüğün düşünülür ve birileri rahatsız olur. Ve ben anlatmaya devam edeceğim inşallah.

   0

   0

  • hüseyin   04-12-2017 11:23

   "RTE ve Ak partiye hizmet dolayısıyla islama hizmettir" yazmışsın gerçekten böyle mi düşünüyorsun. Kardeşim bu günah değil mi. Siyaseti bu kadar dinin içine sokmak yanlış değil midir. Birine ya da bir partiye hizmetin islama hizmet olduğunun kararını sen nasıl verirsin. Bu inanışa göre Ak Partinin karşısında olanlar islamın da karşısında öyle mi. Bu nasıl zihniyet.

   0

   0

 • Hamdi Başköy   01-12-2017 19:08

  2009 yerel seçimlerininde akp'nin Kızılcahamam'ı kayıp etmesinin tek sebebi Sefa ve ekip arkadaşlarıdır. Bunu bile bile sefa Konuşmanda 3 dönem başkanlığında girdiğin bütün seçimlerden zaferle çıktığını söyledi. 2009 bile bile Bunu ancak ve ancak Akp'nin kılıçdaroğlu sefa söyler değilmi arkadaşlar.

 • akpartili   01-12-2017 15:49

  öncelikle hayırlı uğurlu olsun yeni yönetime ve başkana başarılar dilerim yalnız yücel erol koyu coşkun ünalı öve öve biteremezken bu akparti sevdası nereden çıktı

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın