Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Parti istişare toplantısı bugün başlıyor
  • Facebook da Paylaş
Ak Parti istişare toplantısı bugün başlıyor
  • 01-01-1970
  • 2 yorum
  • 5643 okunma
Ak Parti 15.istişare toplantısı Asya Termal Tatil Köyünde bugün başlıyor Üç gün sürecek istişare toplantısına, Bakanlar ve milletvekillerinin yanı sıra, kurucu üyeler
Ak Parti 15.istişare toplantısı Asya Termal Tatil Köyünde bugün başlıyor Üç gün sürecek istişare toplantısına, Bakanlar ve milletvekillerinin yanı sıra, kurucu üyeler, Merkez Karar Yönetim Kurulu üyeleri de aileleriyle birlikte katılacak.
Belediye Başkanı Coşkun Ünal Başbakanın geçiş güzergâhına “ Sayın Başbakanımız ilçemize Hoş geldiniz” sloganı yazan afişler astırdı. Geçiş güzergâhını ekipleri görevlendirerek temizleten Belediye Başkanı Coşkun Ünal Başbakanı karşılamaya hazırlanıyor.

Öte yandan Ak Parti Kızılcahamam İlçe Teşkilatı yol boyu astıkları afişlerin eksik harflerini tamir ederken yol boyuna her yıl olduğu gibi pankartlar astılar.

Referandum sonuçlarının analiz edileceği toplantılarda, haziran ayı başında yapılması planlanan 2011 seçimleri için de yol haritası çizilecek. Kampa hazırlık çerçevesinde
Parti Teşkilat İşleri Başkanlığı, yurt genelindeki yöneticilerden raporlar alırken, referandum sonuçlarını daha önceki seçimlerin neticeleriyle tek tek karşılaştırdı.

Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem de 20'ye yakın ili dolaşarak, 'Neleri yaptık, nerelerde eksik kaldık?' sorusuna yanıt aradı. Haluk İpek'in başında olduğu AK Parti
Seçimİşleri Başkanlığı ise 'Hayır'ların çoğunlukta olduğu illerde kamuoyu araştırması yaptırdı.

KABİNE ÜYELERİ VE MİLLETVEKİLLERİ YÜZ YÜZE!

Öte yandan bu yıl ilk kez Başbakan Erdoğan'ın, kabineyi, milletvekillerinin karşısına çıkaracağı ve gelecek sorulara tek tek yanıt vermelerini isteyeceği öğrenildi. Bu çerçevede, özellikle Meclis'te kapalı oturumda ele alınan 'Terörle mücadele çalışmaları', 'İmralı ile devletin yürüttüğü diyalog süreci', 'Demokratik açılım' gibi başlıkların ele alınması bekleniyor.

İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın bu konularda kapsamlı değerlendirmelerde bulunacağı ifade ediliyor. Kamuoyunun merakla beklediği 'Tek tip askerlik' ve 'Bedelli askerlik' konularındaki gelişmelerin muhatabı ise Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül olacak.

 

 

 

Etiketler : Ak - Parti - istişare - toplantısı - bugün - başlıyor -
YORUMLAR
  • Dostca   15-10-2010 22:09

    Karşılama pankartını bizzat azan ve düşen harflerini tamamlamaya çalışan bir ilçe başkanı. Bir partinin pankart asacak pankart düzeltecek bir tek gençlik kolları üyesi yoksa veya görev verilemiyorsa veya verilen görev yaptırılamıyorsa AK Parti Kızılcahamam ilçe Başkanının ve teşkilatının ne kadar bitik bir teşkilat olduğunu ayan beyan ortaya koymuyor mu? O teşkilat temsilcileri azledilmeli değilmidir.?

  • Dosca   15-10-2010 15:53

    Adem Başkan olsa idi mezarlık yoluna ucunda 6 tane koca, koca kaya, taş bastırılmış eski bir bez afişle hoş geldiniz der, yollarında bakımını yaptırmazdı. Sağ olası coşkun başkan. Senden beklentimiz yol güzergâhınızda bayraklarla donatmanızdır. İnan bu seni büyütür. Ayrıca sen iyi bir başkansın. Ama senin partinde Ülkücük Milliyetçik duygusu kalmadı. Senin bu parti ile seçime girmen senin kayıp etmen demektir. Gel vakit varken AK Partiye katıl hem Kızılcahamam kazansın hem sen kazan.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın